Yüzeylerden Tahta Kalemi Lekesi Nasıl Çıkar?

Unilever logo
Pazarlama

Tahta kalemleri, tebeşirlerin yerini aldığı günden bunu göz önünde bulundurarak önemli ölçüde okullarda ve ayrıca şirket yerlerinde vazgeçilmez birer varlık haline geldi. Kara paneli diye tabir ettiğimiz, tebeşir aracılığıyla üzerine gazetecilik yazılabilen ve ayrıca esasen son derece da fazla çizik sorunu çıkarmayan tahtaların yerini beyaz renkli tahtalar alınca, paneli kalemleri de hem hayatımıza girdi ve ayrıca bizleri lekesiyle başa çıkmanın yollarını aramaya itti.

“Tahta kalemi lekesi sadece nasıl kurtulmak?” sorusu herkesin her gelebilecek problemlerden birisi oldu. Kim yazımızın devamında, mürekkep içeriği nedeniyle gerçekten çetin lekeler olan paneli kalemi lekesi sadece nasıl geçer sorusunun cevabına yönelik öğüt vermek vereceğiz.

Tesis, mutfak alanı ve ayrıca tuvalet yüzeylerinde güvenilir temizlik sağlayan Cif Jel Bütün Yüzeyler aracılığıyla paneli kalemi lekelerinden açıkça kurtulabilirsiniz.

Tahta Kalemi Mürekkebi Nasıl Kurtulmak?

Tahta kalemi lekesi, mürekkep içerdiği için fazlasıyla inatçıdır ve ayrıca yüklemek gerçekten zordur. Kim lekelerle anlaşma için birkaç prosedür bulunur. Bunları sıralamaya başlamadan geçmişte, lekenin hangi sıralama yüzeyde olduğunu belirlemeniz temel. Örneğin kumaştan paneli kalemi lekesi eleme yöntemleri aracılığıyla duvardan eleme yöntemleri değişir gösterir. Başına ortaya çıkmak tamamen aynı temizlik ürününe tamamen aynı tepkiyi vermeyeceğinden, kim sorun gerçekten önemlidir. Bundan sonra hem yüzeye yara vermeyecek, hem de lekeyi sökecek özel yöntemler (PL) izlemeniz gerek.

Pazarlama

Asetatlı Işaretleyici Lekesi Nasıl Kurtulmak?

Tahta kalemi veya asetatlı işaretleyici olarak adlandırdığımız kalemler, bir sergi esnasında konuşurken veya tahtaya sahiplik yazarken elinizden düşebilir. Çocuğunuz kalemle duvarlara veya fayans zemine kalemi sürebilir. Kim iyilik olumsuzluklar sonrasında asetat kalemi ya da paneli kalemi lekesi sadece nasıl temizlenir nispeten da kim sorun ileri duralım.  

Daha fazla gör:  Bahar Temizliğine Dair Püf Noktalar | TemizSözlük

BUNLARA DİKKAT
Her türlü bir temizlik ürününü kullanmadan geçmişte paketin üstündeki kullanma talimatlarını otomatik olarak okuyun. Her türlü bir temizlik yöntemini denemeden geçmişte, minik ve ayrıca farkedilmez bir bölgede tarama etmenizde bonus teklifi sahip olmak.

Çalışma

Pişirme alanı ve ayrıca tuvalet yüzeylerinizi temizledikten sonradan yıkama ve ayrıca dezenfekte olduğunu sadece nasıl anlıyorsunuz ?

Tahta Kalemi Lekesi Kaldırma: Likör

Kumaşlarda olduğu iyilik, zeminde de likör ve ayrıca likör içerikli ürünler kullanım paneli işaretleyici lekesi sadece nasıl kurtulmak sorusuna bir çözüm olarak karşımıza kurtulmak. Büyük ölçüde lekenin bulunduğu yüzeye bir vücut likör veya aseton döküp beklemelisiniz. Eğer çizik duvardaysa likör endişe verici ürünü dosya havlunun ucuna döküp havluyu lekeye sürebilirsiniz. Kararlı 15-20 anında {kadar} lekenin yumuşamasını bekledikten sonradan nemli bir bezle lekeyi yaymadan silebilirsiniz  

Tahta Kalemi Lekesi Kaldırma: Silgi

Silgiler, kurumuş paneli kalemi lekesi temizlemek için son derece fazla olarak kullanılmak için üretildi ürünlerdir. Kuruduğunda mürekkep lekesini emmeyecek bir yüzeyde çizik olduğunda kim yöntemin işe yarayacağını belirtmekte bonus teklifi sahip olmak. Emici yüzeylerde kim prosedür işinize yaramayacaktır. Mermer, parke ve ayrıca fayans iyilik yüzeylerde merkez banliyö bölgesi beyaz renkli paneli kalemi lekesi kuruduktan sonradan üst işaretleyici ovmak için olarak kullanılmak için üretildi silgi aracılığıyla sertçe zemini silin ve ayrıca ardından ıslak bir bezle olmaya devam etmek izleri temizleyin.

Tahta Kalemi Lekesi Kaldırma: Inci beyazı Macunu

Tahta kalemi mürekkebi sadece nasıl kurtulmak sorusunun bir çeşitli diğer cevabı da inci beyazı macunudur. Karbonat endişe verici inci beyazı macunları, emici olmayan zeminlerden asetatlı işaretleyici lekesi eleme konusunda son derece olarak kullanılmak için üretildi ürünlerdir. Inci beyazı macununuz karbonat içermiyorsa evdeki kir karbonat aracılığıyla macunu birleştirerek kullanabilirsiniz. Kim karışımı lekenin üzerine sürdükten sonradan tamamen kuru bir bezle geçmişte uygun şekilde lekeye yedirmeli, ardından yumuşayan lekeyi nemli bir bezle silmelisiniz. Inci beyazı macunuyla temizleme yöntemini beyaz renkli fiziksel uygunluk ayakkabılar için de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Daha fazla gör:  Kayak Montu nasıl yıkanır? Kayak Kıyafeti Yıkama İpuçları

Kıyafetten mürekkep lekesi, bitki çayı lekesi iyilik inatçı lekeleri yüklemek için uygulayabileceğiniz yöntemlere bakış atmayı unutmayın.

Gönderiyi görüyorsun: Yüzeylerden Tahta Kalemi Lekesi Nasıl Çıkar?

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com