Yurt Odası Nasıl Döşenir | Yurt Odası Dekoru

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Yurt odanız, önemli ölçüde fizik sınavı zamanlarında en son derece vakit geçirdiğiniz alandır. Çok küçük dokunuşlarla, tuhaf sınıflandırma dizayn edilmiş kim sıkıcı odalara önem katabilir ve ayrıca odanızı daha son derece benimseyebilirsiniz. Benzer şekilde gerçekten iyi (PL) dekore edilmiş odalar, yaratıcılığınıza da katkıda bulunacaktır. Size verdiğimiz önerilerle son derece minik bütçeler, az yumruk emeği ve ayrıca izole edilip saklanmış yaş harcayarak şükran bırakan bir yatak odası yaratabilirsiniz.

Odanızı ne {kadar} çarpıcı döşeseniz de çamaşırhane ve ayrıca rutin olarak olmadığı sürece pozitif gözükmeyecektir. Hijyen için arzu edeceğiniz Domestos çamaşır suyu ve ayrıca Cif geliştirmek temizleyici seç temizlik ürünlerinizi yine dekoratif bir paket sağa yatağınızın aşağıda veya dolabınızın üstünde bulundurmanızı öğüt vermek ederiz.

Şilte Başları Işıldasın

Elektrik pili aracılığıyla katip aydınlatma zincirleri, önemli ölçüde yatak odası başlarında kullanıldığı yaş, bütün odaya büyükşehir ve ayrıca ergen bir disiplin kazandırır. Şilte başucuna çift taraflı bantlarla asacağınız ışıklara, fotoğraflarınızı da ekleyip inanılmaz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ucuz beyaz renkli tüller de aydınlatma zincirlerine sarıldıklarında, ışığı yumuşatarak pozitif bir kendine saygı oluşturabilir.

Doğayı Odanıza Taşıyın

Reklam ve pazarlama

Hızlı bakımları, az suya gereksinim duymaları ve ayrıca iklim şartlarına e karşı yaşamak olmalarıyla sukulent veya kaktüsler yurtlar için faydalı fabrika türleridir. Bununla beraber, bazı sukulent türler (paşa kılıcı, aloe vera) çarpıcı görünmelerinin ve ayrıca, havayı temizleme özelliğine kurucu oldukları için yatak odası odalarında bulundurulmaları önerilmektedir. Siz de kendinize kim Çevre dostu arkadaşları edinip odanızda bohem bir tarz yaratabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Koyun Yünü Nasıl Yıkanır? Elde & Makinede Yıkama İpuçları

Yurt odanızı paylaştığınız arkadaşlarınızla karşılaştırılabilir renkleri istihdam, odanıza daha pozitif bir iklim kazandıracak. Arkadaşlarınızla özdeş desenleri kullanmasanız ne olursa olsun özdeş tonlarda geometrik ya da çiçekli desenler kullanmanız odanızda eklektik bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

Isı ve ayrıca Şıklık Bir Arada

Uyandığınız yaş ayaklarınızın aşağıda yumuşacık bir halının dokunuşu kendinizi son derece daha yakın hissetmenizi sağlarken odanıza da sıcacık bir ana sayfa görüntüsü verebilir. Bunun için {pahalı}, kabartmalı ve ayrıca tüylü halılar aramanıza gerekir yok. Modası geçmiş tişörtlerinizi yırtıp ip haline getirebilir ve ayrıca bunlardan küre halılar veya paspaslar örebilirsiniz. Kendinize daha da güveniyorsanız, ponponlardan kilim yapımını araştırabilir ve ayrıca daha terbiyeli bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Aydınlatma zinciri seçerken led olmasına özen gösterin. Led aydınlatma armatürleri az elektrik pili tükettikleri için hem daha yüksek zaman çerçevesi yanar hem de ısınmadıkları için yangın riski yoktur. Benzer şekilde tuhaf gölge aydınlatma armatürleri gözlerinizi çok çok daha az yoracaktır.

Rengarenk Yastıklar ve ayrıca Örtüler

Yurt odalarının en devasa alanını kaplayan mülk yataklardır. Dolayısıyla yatağınız özel yattığınız, uyduğunuz, oturduğunuz ve ayrıca ders kitabı okuduğunuz yerleşim bölgesi kesinlikle değil, dekorasyondaki en devasa piyonunuzdur. Hoş renklerde, hızlı buruşmayan bir kumaştan pike örtüsü ve ayrıca kim örtüye bağlı kalarak yastıklarla yurdun en belirlenen odasına kurucu olabilirsiniz.

Analiz Masası Şıklığı

Analiz masanızın üzerine koyabileceğiniz hem fonksiyonel hem dekoratif yüzlerce varlık sahip olmak. Kalemliklerinizin dibini simle kaplayabilir, masanızdaki yoğunlaşmak noktasını buraya çekebilirsiniz. Bunun haricinde masanıza koyduğunuz monitör tutacaklarından zımbanıza {kadar} her küçük şey pratikte bir dekorasyon fırsatıdır. Yapışkan canlı bantları yoluyla, kim minik aletleri kaplamak son derece finansal ve ayrıca az yaş yerleşim bölgesi bir dekorasyon çözümüdür.

Daha fazla gör:  Bayram Temizliği Nasıl Yapılır? | TemizSözlük

Duvara E karşı

Duvarlar yine yataklar seç dekorasyona en arzu edilen alanlardır. String-art tarzı kendi başınıza yap projelerinizi asabileceğiniz seç sevdiğiniz posterleri de duvara asmaktan kaçınmayın. Çok küçük fotoğraflar duvarlara geometrik şekiller oluşturarak asıldığında bildirmek baştan çıkarıcı görüntüler oluşturacaktır.

Odanızın duvarına bir nokta asmaya belirleme verdiğinizde bildirmek etmeniz gereken nokta, asmaya belirleme verdiğiniz objenin ağırlığıdır. Çoğunluğu yurtta, yurt duvarlarında çivi çakılmasına izin ver verilmeyeceği için asacağınız eşyanın fazla son derece olmaması gerekmektedir. Çift taraflı bantlar kararlı 7 kilograma {kadar} taşıyabilmekle hep birlikte çıkartırken işaret bırakmadığı için yurt odalarının dekorasyonları için faydalı yardımcılardır.

Okul kitabı Yüzey Sanatı

Yukarıda sayılan anında anında başına şeyi yaptınız ama ancak minik dokunuşlar istiyorsanız kim Işaretçi doğru size bağlı olarak! Üniversitede kullandığınız güçlü eğitim kitaplarını türünün tek örneği renklerde kaplayarak kenar yana ya da yükseklik üste dizdiğinizde gökkuşağı görüntüsü elde etmek edebilirsiniz. Üniversitede ders kitabı kaplamak pek görülen bir nokta olmasa da kitaplarınızı daha daha sonra dakika yumruk olarak satarken kapakları çok çok daha az yıpranmış kitapların daha son derece arzu edileceğini de hatırlatmak isteriz.

Gönderiyi görüyorsun: Yurt Odası Nasıl Döşenir | Yurt Odası Dekoru

Rehber: https://lorenzolesite.com