Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık

1652169430 Yazlik Ev icin Yapilmasi Gereken 9 Muhim Hazirlik

Yaz sezonu mevsimini ev daire veya apartman dairesi ortamında geçirmek için bahaneniz çoksa hazırlıklara hızlı bir şekilde başlayın derim. 4 mevsimden bir birey de Yaz ayları ayıdır. Çoğumuzun en son derece sevdiği mevsimdir. Yaz sezonu mevsimini yazlıkta geçirmek için planlama gerçekleştirmek gerekiyor. Sizin yaza hazırlığınız {kadar} yazlığında yaza mevcut olması gerçekten iyi (PL) bir tatilin olmazsa olmazıdır. Yazlık daire veya apartman dairesi için yapılması gereken 9 hazırlığı sizler için derledik.

Aklınızın bir köşesine yazacağınız kabul edilebilir fikirleri kim yazımda toplamaya yargı verdim. Tatili geçirmek için hali hazırda ev bir eviniz varsa yanı sıra bavulunuzu toplayıp birkaç geçit çektikten daha sonra hoş olmayan olaylarla karşılaşmamak için vaktinden önce tedbir almakta son derece avantaj sahip olmak.

(*9*)Yazlık daire veya apartman dairesi için gereksinim listesi hazırlayın!

Yapılması gereken aslen yer değiştirme ev daire veya apartman dairesi için gereksinim listesi hazırlamaktır. Böylelikle neyi bir kez yapacağınızı da daha düzgün moda planlamış olursunuz.

Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık
Yazlık manzara dekorasyonu

İhtiyaçlar listesi hazırsa hızlı bir şekilde başlayalım.

Esasen yazlığınızı konum içerisinde kuruluş hinterlandı yazlıklar gibiyse işiniz daha da kolaylaşacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak ev evin rutin bakım yanı sıra onarımları konum yönetimi vasıtasıyla da karşılanabiliyor.

Yazlık eviniz konum içerisinde değilse en yüksek öncelik etmeyin. İyi bir stratejik aracılığıyla anlaşarak son derece işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yazlık evin dışarıda onarımını büyük ölçüde bitirmenizi öneriyorum. Daha daha sonra topluluk dekorasyona yönelebilirsiniz.

Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık
Yazlık daire veya apartman dairesi dekorasyonu

Yazlık evin topluluk dekorasyonu için çok küçük dokunuşlara ihtiyacınız sahip olmak. Bunlar pratikte işin en pozitif yanı diyebilirim. Sizlere ev daire veya apartman dairesi için yapılması potansiyel olarak bir kontrol listesi hazırladım. Birbirleriyle bak atalım:

Yazlık Evde Kontol Edilmesi Gerekenler

1.Çatı katı

Genel olarak çatılarda seramik karo kullanılır yine de ev bölgelerde böyle bir derdiniz olmayabilir. Yine de bunu söyledikten sonra çatıdan kaynaklı bir sızıntı olmaması için doğrudan ettirmekte bir avantaj görüyorum.

Çatının harcına önemli ölçüde bakılmalı, gereksinim halinde son zamanlarda ticari altyapı ürünleri aracılığıyla değiştirilmelidir.

2.Duvarlar

Duvarların rutubetten kokmamasını yanı sıra çatlamamasını istiyorsanız topluluk yanı sıra dışarıda badanayı her zaman yaptırmalısınız. İyi bir badana yapıldığında rutubet yanı sıra aroma olayına hızlı hızlı rastlamazsınız.

3.Ağ geçidi yanı sıra pencereler

Dışarıda giriş yanı sıra pencereler kışın yağmurun etkisiyle şişebilir. Genel olarak sert ağaç bileşik olarak kullanılmak için üretildi ev evlerde rutin olarak karşılaşılan kim durumun önüne yasalaştırmak için macun aracılığıyla gereken düzeltmeler her zaman yapılmalıdır.

Aynı zamanda baştan çıkarıcı Yaz ayları bölgelerinin en stresli durumu olan sineklere e karşı her zaman pencerelere sineklik yaptırmak gerekiyor.

4.Balkonlar

Yazlık evlerde en son derece vakti geçirdiğimiz yerler güverte yanı sıra bahçelerdir. İşte bundan sonra ev evlerde güverte dekorasyonu önemlidir. Genel olarak ev evlerde en son derece yaralamak veya incitmek gören yerler balkonlardır.

Genel olarak balkonun boyasının atması, su tesisatlarındaki arızalar yanı sıra balkonda keşfedildi demirlerde paslanma seç durumlarla karşılaşılır.

Böyle durumlarda paslanmış demirleri her zaman boyatmalıyız. Balkondaki barbeküyü de her zaman doğrudan ettirmekte avantaj görüyorum.

5.Manzara yanı sıra balık havuzu

Yazlıkta kendinize ait önemli bir manzara yanı sıra havuzunuz varsa girişim yükünüz daha ziyade daha ağırlaşıyor diyebilirim. Bunu göz önünde bulundurarak Kış Ayları mevsimi sırasında havuza girilmediği için her zaman balık havuzu temizliğinin yapılması gerekiyor.

Manzara için ise bakımsız kalıyorum bitkileri yeniden inşa aktif geçirmek için budama işlemleri yapılmalıdır.

6.Mutfak alanı yanı sıra duş odası

Yazlık eve gitmeden geçmişte rutin bakım yapılması gereken en kapsamlı yerlerden bir birey de mutfak alanı yanı sıra banyodur. Eğer ki sık sık olarak musluklar damlıyorsa veya bozuksa düzeltildi ettirmeniz gerekiyor.

Mutfakta eviye yanı sıra mutfak alanı dolaplarına nihai tavsiye etmek gerekiyor.

7.Fotovoltaik enerjisi

Yazlık evlerde en kapsamlı sistemlerin başında itibaren güneş enerjisi enerjisi sistemini her zaman doğrudan ettirmekte avantaj görüyorum. Istila yanı sıra damlama seç sorunların olmaması için gereken tedbirlerin alınması  gerekiyor.

Telefonda baştan çıkarıcı su ihtiyacının karşılandığı güneş enerjisi enerjisini Yaz ayları sırasında kullanacağınızı unutmayın.

8.Elektrik gücü tesisatı

Evdeki elektrik enerjisi tesisatına geleneksel olarak baktırmakta avantaj görüyorum. Kaçakların olmaması için yıpranan priz yanı sıra lambalara sıradışı sıradışı ziyaret gerekiyor.

9.İlaçlama

Yazlık evin bahçesi başta aslında olmak üzere bütün ev daireyi ilaçlamakta avantaj görüyorum. Önemli ölçüde tehlikeli hata yanı sıra sivrisineklerin zararlarından korunmak için ilaçlanması önemli bir değer taşıyor.

İlginizi Çekebilir: Banyoda ise duşakabin temizliği entegre her küçük şey mevcut olmalıdır.

Sizlere kim yazımda ev daire veya apartman dairesi için yapılması gereken 9 kapsamlı hazırlıktan bahsettim. Pozitif dekorasyonlar dilerim…

Gönderiyi görüyorsun: Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık

Manuel: https://lorenzolesite.com