Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk

1652167739 Yatak Olan Koltuk Enza Home EnLarge Koltuk

Bir evin en istisnai olarak gereklilik duyduğu eşyaların başında koltuklar gelmektedir. İyi bir sandalye huzurlu hak etmek, dinlendirici hak etmek, oturumu kapsamlı hak etmek, narin hak etmek vs. vs. Dinamikler artırabiliriz bunu söyledikten sonra bir koltuğun es geçilen büyük olasılıkla de en kapsamlı özelliği şilte olmasıdır. Yatak olan sandalye özelliği son zamanlarda bir sandalye alacaklar için an plana atılsa da kim karakteristik sizin hayatınızı kurtarabilir 🙂

Taze yaratılış eşyalarda istisnai olarak boyutluluk istisnai olarak kapsamlı. Günlük kayıt hayatın herhangi ihtiyacı karşılaması gereken eşyalarda önemi yüz planda olmalıdır. İşte Enza Home elde edilebilir ihtiyaçları düşünerek ortaya çıkardığı istisnai olarak yönlü sandıklı yanı sıra şilte olan koltuklar serisi olarak EnLarge sandalye serisi senaryo verilebilir.

Yatak olan / olabilen koltuklar

Yatak olan koltuklar şeklinde bir çalışma yapıldığında açılan koltukların tipik olarak açıldığında asgari 110 cm en istisnai olarak da 120 cm aralığında olduğunu, kim ölçünün bir düzenli olduğunu söyleyebiliriz. Kim ölçülerin üzerine durdurmak istediğinizde piyasada pratik olarak sandalye bulamayacağınızı araştırmış bir birey olarak sizlere söyleyebilirim. Kim standartların üzerine durdurmak istediğinizde yapmanız gereken ısmarlama bir sandalye tasarımı yaptırmanızdır. Bunu göz önünde bulundurarak ek bir modelin olmadığını söylemek başarılabilir. Varsa da garip tük kenarda köşede kalmış doğru bir marka adı bilinirliği olmayan modeller bulabilirsiniz diye ekleyelim.

Büyükşehir kozmopolit hayatının değişebilen ihtiyaçlarını yüz plana çıkarmış olan Enza Home markası sanatsal tasarımın yakın son zamanlarda yaratılış olması bakımından yerel mekanlara uyar sıcak bir karakteristik kazandıran şilte olan EnLarge sandalye modellerini sizler için analiz etmek istedik.

Lafı istisnai olarak uzatmadan son teknoloji yanı sıra özgün tasarımıyla evlerin muazzam bir ihtiyacını karşılayan EnLarge serisine bir bak atalım:

Carino şilte olan sandalye stil

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 26

Enza Home mağazalarında gezip bizzat gördüğüm yanı sıra şilte olabilen koltuklar içerisinde en istisnai olarak beğendiğim Enza carino sandalye takımı. Tarz bir yapısının olması mekanı ısmarlama kılacak bir stili olması kim sandalye takımını özel kılıyor bunu söyledikten sonra kim sandalye standartların istisnai olarak ileri. Uzunluğunun 2,45 ölçü olduğu kim sürüm ortalama bir üçlü koltuğa bağlı olarak 20-25 cm {kadar} genişliği sahip olmak. Önemli ölçüde kullanılacak alanın gerçekten kapsamlı olması kapsamlı. Kolçakların genişliğinin 20-23 cm aralığında olduğunu belirtmeliyim.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 27

Enza enlarge carino koltuğun en kapsamlı özelliklerinden bir birey de gerçekten huzurlu bir oturumunun olması. Oturduğunuzda kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz. Kozmetik yanı sıra dekoratif tasarımının yakın kim koltuğun kim {kadar} huzurlu olması ilginç!

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 28

Piyasadaki standartları simge durumuna küçült zirve eden kim koltuğun gelelim en kapsamlı özeliğine… Bir koltuğun köpek tasması olması istisnai olarak kapsamlı bunu söyledikten sonra kim sandalye stil doğru bir çift yıldız şilte olabilen sandalye stil desek daha tam olarak yer almak. Bunu göz önünde bulundurarak çift yıldız bir yatağın asgari 150 cm den başladığı düşünürsek kim sandalye açıldığında doğru 150 cm olan çift yıldız şilte olabilen koltuklardan… Sürpriz edenler için boy uzunluğu ise 197 cm. Böylece 1,90 boy uzunluğu olan bir kişinin rahatlıkla yatabileceğini söyleyebiliriz.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 29

Sonuçta kim sandalye modelinin sandıklı olması da şilte için nevresim takımı yanı sıra Yastık koymanıza şenlik veren depolamak alanına da sahiptir. Kim da kullanıcıların ihtiyaçlarını başına yönüyle karşılamasını sağlıyor.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 30

Üçlü yanı sıra ikili sandalye ölçüleri aracılığıyla ayarlanabilir ölçüleriyle opsiyonellik sunan kim sandalye stil için bir de berjer ekletebiliyorsunuz. Berjerini denemiş bir birey olarak gerçekten huzurlu olduğunu, belinizi kavradığını yanı sıra kolçaksız olması bakımından ortalama berjerlere bağlı olarak nispeten daha çok küçük tasarılandığını belirtmeliyim.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 31
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk

Eğer böyle bir sandalye almayı planlıyorsanız farklı renkler kartelasında çok izole edilip saklanmış farklı renkler kombinesi sizi beklediğini söylemeliyim. Keşke daha kapsamlı yanı sıra daha özel renklerle yaratma yapılsaymış dediğim bir sürüm bunu göz önünde bulundurarak.

 • Büyükşehir yanı sıra sofistike icat
 • Enza’ya ısmarlama hızlı açılır – kapanır şilte mekanizması
 • Tasarımı öne çıkaran dekoratif detaylar
 • 3’lü yataklı yanı sıra 2’li yataklı koltuklarda daha fazla depolamak alanı sağlayan kafes özelliği
 • 3’lü yataklı sandalye, 3’lü sandalye, 2’li yataklı sandalye yanı sıra berjer aslında olmak üzere 4 modül
 • 3’lü Koltuk Yatak Ölçüsü G:1970 D:1500
 • 2’li Koltuk Yatak Ölçüsü G:1620 D: 1500

Brera şilte olan sandalye stil

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 32

Enza Home’un fonksiyonel yanı sıra estetiğin ilginç uyumunu yansıtan bir çeşitli diğer şilte olabilen sandalye stil Brera modelidir. Konforun işlevsellikle yanı sıra optimum tasarımla bir araya gelmesiyle ortaya çıkan dekoratif geniş aralık katan kim sürüm de istisnai olarak ısmarlama. Yine şilte olma özelliği, sandıklı olması yanı sıra gerçekten huzurlu sofistike bir tasarımın olması istiyorum sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 33

Yatak olma özelliği aracılığıyla 140 cm genişlik sunan kim sürüm EnLarge serininin yine çift yıldız şilte olduğunu gösteren bir sürüm. Koltuğun oturumunun rahatlığı aynı anda şilte olarak kullanılmasını da rahatlatıyor. Standartlarn ileri bir ölçüye yaratıcı olan kim sürüm de çift yıldız şilte olarak rahatlıkla kullanılabilir.

 • Büyükşehir yanı sıra sofistike icat
 • Enza’ya ısmarlama hızlı açılır – kapanır şilte mekanizması
 • Tasarımı öne çıkaran dekoratif detaylar
 • Müreffeh tekstil yanı sıra kırlent uygulamaları
 • Daha fazla depolamak alanı sağlayan kafes özelliği
 • 3’lü Koltuk Yatak Ölçüsü G:1970 D:1500
 • 2’li Koltuk Yatak Ölçüsü G:1610 D: 1500

Smart şilte olabilen sandalye stil

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 34

Büyükşehir bir icat yapısıyla yaşam tarzı alanlarına şıklık katan smart sandalye stil hem fonksiyonel hem de gerçekten olağanüstü bir sandalye stil. Ince bir ürün grubu tasarımıyla modern bir haysiyet anlayışını benimseyen kim sandalye modelini de Enza Home mağazalarından inceledim. En istisnai olarak beğendiğim özelliklerinden bir birey düşük ölçülerde olması yanı sıra kolçak genişliğinin az olması.

Açılır kapanır mekanizmasıyla şilte olan kim sürüm 140 cm’ye {kadar} çift yıldız şilte olabiliyor. Kim modelin de kapsamlı özelliklerine aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 35

Sizlere kim koltuğun dezavantajından veya beğenmediğim bir özelliğinden bahsedeyim isterseniz: oturumunu beğenmedim ne yazık ki. Bunu göz önünde bulundurarak yaylı tasarımı beni gerçekten acı etti. Carino sandalye stil aracılığıyla bir hayli avantaj farkı sahip olmak diyebilirim. Bunu söyledikten sonra kim benim fikrim yanı sıra bir başkası özel düşünebilir. Sanırım yayların hissedilebilirliği beni acı etti.

 • Modern zaman görünümü aracılığıyla belediye yanı sıra fonksiyonel icat
 • Enza’ya ısmarlama hızlı açılır – kapanır şilte mekanizması
 • 3’lü yanı sıra 2’li koltuklarda daha fazla depolamak alanı sağlayan kafes özelliği
 • Temizliği kolaylaştıran uzun ayaklar
 • 3’lü yataklı sandalye, 2,5’lu yataklı sandalye, 2’li yataklı sandalye yanı sıra tekli sandalye aslında olmak üzere 4 modül
 • 3’lü Koltuk Yatak Ölçüsü G:1830 D:1370
 • 2,5’lu Koltuk Yatak Ölçüsü G:1530 D: 1370
 • 2’li Koltuk Yatak Ölçüsü G:1230 D: 1370

Smart şilte olan Bölüm sandalye stil

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 36

Ince mekanların imdadına yetişen istisnai olarak ısmarlama bir tasarıma yaratıcı olan smart şilte olabilen Bölüm takımı bir geçmiş anlattığımız koltuğa çokça benzer olmak diyebiliriz. Kafes olma özelliği aracılığıyla daha fazla depolamak alanı sunan kim sürüm hem fonksiyonel hem de belediye.

Kim modelin de en kapsamlı özelliği kolçak payının istisnai olarak az olması aracılığıyla fazla kuruluş işgalinin önüne geçmesidir. Önemli ölçüde senaryo verecek olursak Carino yanı sıra Brera iyilik uzunluğa yaratıcı kesinlikle değil.

Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk
Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk 37

Uzanmalı alanının içine yanı sıra sola şeklinde değiştirilebildiği kim modelin dinamikler de aşağıdaki iyilik.

 • Modern zaman görünümü aracılığıyla belediye yanı sıra fonksiyonel icat
 • Basit açılır – kapanır şilte mekanizması aracılığıyla mantıklı istihdam
 • 3 özel çözüm alternatifi aracılığıyla en ince mekanlarda kullanabilme özelliği
 • Daha fazla depolamak alanı sağlayan kafes özelliği
 • Yatak ölçüsü: G:1860 D:1400
 • Yatak ölçüsü muazzam: G:2170 D:1400
 • L Yataklı ölçüsü: 2290 D:1370

Gönderiyi görüyorsun: Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk

Genel bakış: https://lorenzolesite.com