Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkarılır?(Videolu)

1652163023 Yagli Boya Lekesi Nasil CikarilirVideolu

Evinizde veya organizasyon yerinizde yapılan boyaların etrafa bulaşma riski tutarlı vardır. Kim boyalar önemli ölçüde fabrikasyon boyama dediğimiz türdense yağlı boyama lekesi sizin için kâbus haline gelebilir. Çıkarılması en akıllara durgunluk veren lekelerden birinin de yağlı boyama lekesi olduğunu bilmeyen yoktur.

Kırılıp dökülecek malzemeleri taşırken, grup mekânlardan geçmek insanların geçit açma yöntemlerine {kadar} girmiş olan “Değmesin yağlı boyama” ifadeleri de kim kazımak türünün ne {kadar} inatçı olduğunu gösterir.

Giysideki Boya Lekesi Nasıl Kaldır?

Giysileriniz eğer pamuklu, yünlü ya da keten kumaştan üretilmişse yağlı boyama lekesi üzerine uygun miktarda pudra serpilmelidir. Bir zaman dilimi beklenildikten sonradan lekeli olan bölüm alkole batırılmış yıkama bir bezle çok dikkatli silinmelidir.

Kim işlemi yaparken yüz maskesi ve ayrıca giysi örtüsü kullanım ve ayrıca temizleme işlemini iklim sirkülasyonunun olduğu fark edilir bir alanda gerçekleştirmek, sağlık ve zindelik açısından kullanışlılık taşımaktadır.

Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkarılır?(Videolu)
Giysideki boyama lekesi sadece nasıl ortadan kaldır

Kim teknik verimli olmamışsa veya evde pudra yoksa amonyak kullanılarak da yağlı boyama lekesi çıkarılabilir. Bunun için lekenin üzerine bir vücut amonyak dökülür ve ayrıca 20 ikinci {kadar} beklenilir. Daha sonradan kazımak eter veya alkollü içecekler aracılığıyla çıkarılabilir.

Yağlı boyama lekesini malzeme üzerinden çıkarmanın çeşitli diğer bir yöntemi de lekenin bulunduğu bölgenin ters çevrilerek ılık su ve ayrıca deterjanla silinmesi ve ayrıca kim işlemin kazımak çıkıncaya {kadar} sürdürülmesidir.

Tam burada bildirmek etmemiz gereken tanımla deterjanın ağartıcı özelliğe kurucu olmamasıdır. Kim nitelik kumaşınıza ve ayrıca kumaşınızın rengine yaralamak veya incitmek verebilir.

Yağlı boyaların lekelerinden bahsetmişken daha türünün tek örneği kazımak olayları aracılığıyla de karşılaşabiliriz. Sonra son zamanlarda kaleme aldığım aşağıdaki içeriklere bir bak atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bitter çikolata lekesi sadece nasıl ortadan kaldır ve ayrıca tükenmez işaretleyici lekesi sadece nasıl ortadan kaldır yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Yerdeki Boya Lekesi Nasıl Kaldır?

Yere damlatılan boyama lekeleri için gerekli kılavuz kazımak içerir oluşmaz birdenbire girişim etmektir. Yerdeki lekelere girişim edilmezse lekenin çıkması nispeten daha akıllara durgunluk veren olacaktır.

Daha fazla gör:  Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri ve Kullanıcı Yorumları

Eğer zemininiz parke ise ve ayrıca boyama yağlı boyama değilse zemindeki lekeyi daha önce seksi su aracılığıyla ıslatılmış bir bez tarafından yumuşatmalı ve ayrıca akabinde kazımak silinmelidir.

Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkarılır?(Videolu)

Bunun yakın kim lekeleri koymak için aseton da kullanılabilir bunu söyledikten sonra aseton parke zeminde şaşırtıcı bir şekilde fazla bekletilmemelidir.
Parke üzerindeki yağlı boyama lekesi için en çarpıcı davranış tinerdir. Tiner, boyama lekesini parkeden uzaklaştıracaktır. Aseton seç tinerin de öncül ileri şaşırtıcı bir şekilde fazla kalmamasına bildirmek etmek gerek.

Gönderiyi görüyorsun: Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkarılır?(Videolu)

Manuel: https://lorenzolesite.com