VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!

1652162037 VitrA ile Yasam Alaniniza Zarafet Katin

Kapsamlı varlık yelpazesi ile hem Tavuk’de hem dünyada seramik sektörünün önde itibaren firmalarından bir kişi olan VitrA, ürünlerini en son zamanlarda teknolojileri yoluyla üretiyor. Aşınmaya ve ayrıca soğuğa geçiyor VitrA ürünleri, banyodan balkona {kadar} evinizin başına köşesine varlık verirken yüksek süreli kiralama vadediyor. Kuruluş ve ayrıca duvar yüzeyi levha için tasarlanan ürünler aslen günkü doğallığını ve ayrıca parlaklığını on yıl koruyor. VitrA’nın başına zevke hitap eden seramik modelleri ile ikamet alanınızı dilediğiniz iyilik dizayn edebilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Integral ve ayrıca Bakış Müşteri Dekorlar

VitrA, Urbancrete koleksiyonunda iğrenç betonu modern mimaride eritiyor. Seksi ve ayrıca serin renkler, colorcode tasarımı ile zeminlere ve ayrıca duvarlara önemi katarak şehir ve ayrıca doğuştan görünümlü alanlar ödünç almak etmenizi sağlıyor. Urbancrete koleksiyonu dayanıklılığı, basit temizlenme işlevi ve ayrıca yoğun kaydırmaz özelliği sayesinde yüksek süreli kiralama sunuyor. 30 x 60 cm ölçülerine yaratıcı duvar yüzeyi karoları, beton dokusu, beyaz renkli ve ayrıca losyon farklı renkler seçenekleri ve ayrıca mat yüzeyi ile banyolarınızın ışıltısını artırıyor.

VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!
Vitra bak alışverişçi dekorlar

Mozaikler 30 x 60 cm ve ayrıca 5 x 5 cm ölçüleri ile mutfaklarda oturma yeri arası alanlara şıklık katıyor. Mozaikler beyaz renkli, {gri}, koyu grej, koyu {gri} ve ayrıca vizon farklı renkler alternatifleri ile başına zevke hitap ediyor. Tuvalet, düz içi tesis ve ayrıca endüstriyel zeminler porselen karolarla renkleniyor. Porselen karolar kendine saygı, fon ve ayrıca süpürgelik olarak kullanılabiliyor. Mat ve ayrıca yarı harika ortaya çıkmak, beyaz renkli, {gri}, koyu grej, koyu {gri} ve ayrıca vizonun doğallığı ile buluşuyor. 10 x 80 cm’den 80 x 80 cm’ye {kadar} 8 benzersiz boyuta yaratıcı karolar fantastik alanlar yaratmanıza olanak tanıyor.

Ahşabın Betonla Dansı

İskandinav ahşabı düz içi zeminlere taşıyan VitrA Urbanwood koleksiyonu, colorcode dokusu ile ikamet alanınıza varlık veriyor. Sakinliği ve ayrıca huzuru simgeleyen porselen çeşit, doğuştan sert ağaç ve ayrıca betonu en gözlemlemek haliyle zeminlere ve ayrıca duvarlara taşıyor. Mat dokuya yaratıcı mozaik ve ayrıca porselen karo ürünler {gri}, koyu grej, koyu {gri} ve ayrıca vizon farklı renkler alternatifleri ile fantastik döşemeler sunuyor.

VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!
Vitra ahşabın betonla dansı

Uzun kaydırmazlığa yaratıcı ortaya çıkmak, özel eviniz için kesinlikle değil endüstriyel ve ayrıca kamusal alanlar için de teşvik kaynağı kaza. Dikkatle kiralama sunması ve ayrıca dayanıklılığı ile öne çıkan çeşit, sırlı porselen yapısı ile başına ortamı hareketlendiriyor. Benzersiz ölçüleriyle başına alana etkileyici bir stil huzur sağlıyor.   

Karo Seramik Modelleri ile Kentsel Tasarımlar

VitrA, Metalcrete koleksiyonu ile çelik levhaları betonla yeniden inşa yorumluyor. Metalcrete karo seramik ürünleri, çok renkli porselen yapısı ile endüstriyel zeminlerin atmosferini değiştiriyor.  Dayanıklılığı sayesinde dış tasarımları için de ideal olan Metalcrete koleksiyonu, yarı harika tasarımı ve ayrıca beton dokusu ile porselenin zarifliğini ve ayrıca çekiciliğini araştırma çalışması alanınıza getiriyor. Gümüş veya bronz farklı renkler tonlarına yaratıcı porselenler, bak alışverişçi levha çeşitliliği ile uyarı çekiyor. 40 x 80 cm ölçülere yaratıcı duvar yüzeyi karoları ve ayrıca 80 x 80 cm ölçülere yaratıcı olanaklar karoları, colorbody porselen yapısı ile bulunduğu ortama modernlik katıyor.

VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!
Vitra karo seramik modelleri ile şehir tasarımlar

VitrA,
çeşitler çeşitler renkleri, karmaşık tonları ve ayrıca bak alışverişçi dokuları ile ikamet
alanınıza çekicilik katıyor. Hem tuvalet, mutfak alanı, yatak odası, sokak iyilik yerel alanlar hem
de manzara, teras ve ayrıca güverte iyilik dış mekan alanlar, yüksek süreli kiralama sunan yenilikçi karo
seramiklerle renkleniyor.  Estetiği ve ayrıca
dayanıklılığı bir araya getiren VitrA benzersiz koleksiyonları ve ayrıca konseptleri ile
sınırsız seçim sunuyor. Tarzınıza en ideal karo seramik ürünleri için size
en yerel VitrA mağazasına uğrayabilir, bak alışverişçi modelleri inceleyebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!

Genel bakış: https://lorenzolesite.com