Uhu Lekesi Nasıl Çıkar | Yapıştırıcı Lekesi Neyle Temizlenir

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Çocuklarınız okulda ilk işi yaparken kıyafetlerine yapıştırıcı dökebilir ya da siz Japon yapıştırıcısıyla bir şeyleri sabit ederken giysinizi lekeleyebilirsiniz. Inanılmaz şekilde inatçı olabilen uhu ve ayrıca Japon yapıştırıcısı lekelerinin temizlenmesi mümkündür. Yapıştırıcı tam olarak nasıl kaldırmak ve ayrıca yapıştırıcı lekesi tam olarak nasıl temizlenir sorusunun cevabını mucize ediyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeter.

Büyük ölçüde kumaşın cinsine bağlı olarak peşini bırakmamak, sürdürmek yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yapışkan eğer pamuk iyilik bir kumaşa bulaşmışsa bir kurumak temizlemeciye gitmeniz daha tam olarak muhtemelen. Eğer tekstil yapay ya da pamukluysa kendiniz de çıkarabilirsiniz. Yine de yapıştırıcının cinsi de uygulayacağınız şanzıman açısından önemlidir. Bunun için uhu lekesi tam olarak nasıl kaldırmak ve ayrıca Japon yapıştırıcı kumaştan tam olarak nasıl kaldırmak sorularına belirgin belirgin yanıt verdik.

Kumaştan yapıştırıcı lekesi tam olarak nasıl kaldırmak dediğinizde lekeye otomatik olarak yapıştırıcı kuruduktan daha sonra yardım teslim almak. Yapıştırıcıyı kumaştan hassas bir şekilde kazıdıktan daha sonra Omo Ultra Active Fresh iyilik bir deterjanı lekeye uygulayabilir, kıyafetinizi azaltılmış ısılı programda yıkayabilirsiniz.

Uhu Lekesi Nasıl Çıkar?

Çocuklarınızın ilk işi gerçekleştirmek için kullandığı uhular çoğunluğu yaş su bazlıdır ve ayrıca sonuç olarak uhu tam olarak nasıl kaldırmak diye sorduğunuzda istisnai olarak entegre yöntemlerle karşılaşmazsınız. Uhu lekesi konusunda içinizi rahatlatacak bir unsur da lekeye birdenbire yardım etmeniz gerekmediğidir.

Reklam ve pazarlama

 • Otomatik olarak yapıştırıcının kurumasını bekleyin yine de lekeye benzer tarih içine yardım etmelisiniz.

 • Yapıştırıcının kuruduğuna emin olduğunuzda kumaşa yaralamak vermemeye özen göstererek bir kaşık yardımıyla yapıştırıcıyı kazımaya çalışın. Kim moda trendi yapışkanın devasa bir kısmını çıkarabilirsiniz.

 • Kalıyorum lekeye Omo Ultra Active Fresh iyilik bir {sıvı} sabun uygulayın. Öncesinde otomatik olarak kıyafetinizin çamaşırhane talimatlarını okuyun. Yaralamak vermediğinden emin aslında olmak için {sıvı} deterjanı kıyafetinizin tespit edilemez bir yerinde deneyin. Bundan sonra kıyafetinizi 15 an sırasında soğukluk su içine bekletin.

 • Kıyafetinizi sudan çıkardıktan daha sonra soğukluk veya ılık su seçeneğiyle, acımasız kazımak çıkarıcı formüle kurucu bir deterjanla çamaşır makinesinde yıkayın.

 • Kazımak ancak çıkmamışsa ve ayrıca ancak uhu tam olarak nasıl kaldırmak mucize ediyorsanız, yukarıda anlattığımız adımları karşısında tekrarlamayı deneyin.

Daha fazla gör:  Balkon Temizliği Nasıl Yapılmalı | Balkon Temizlik Malzemeleri

Koltuktan yapıştırıcı tam olarak nasıl kaldırmak diyorsanız yukarıdaki adımları koltuğunuzdaki yapıştırıcı lekeleri için de uygulayabilirsiniz. Yine de kadife, deri yapımı ve ayrıca tekstil koltukların temizliğinin birbirinden özel olduğunu unutmayın.

Çalışma

Ev mutfak ve ayrıca duş odası yüzeylerinizi temizledikten daha sonra çamaşırhane ve ayrıca dezenfekte olduğunu tam olarak nasıl anlıyorsunuz ?

Japon Yapıştırıcı Kumaştan Nasıl Çıkar?

Japon yapıştırıcı lekesi tam olarak nasıl kaldırmak diye sorulduğunda ihtiyacınız olan malzemeler aşağıdaki gibidir:

Japon yapıştırıcısı lekesi uhuya kıyasla daha inatçı muhtemelen. Dolayısıyla istisnai olarak önerilmese de aseton birlikte çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Yine de yaralamak vermediğinden emin aslında olmak için otomatik olarak kıyafetinizin tespit edilemez bir kısmında asetonu eleme süreci etmelisiniz. Japon yapıştırıcısını montaj için izleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Lekenin kuruduğundan emin olun.

 • Pamuklu çubuğu asetona batırın ve ayrıca lekeye tampon yaparak uygulayın.

 • Yumuşayan Japon yapıştırıcısı lekesini nazikçe kazıyın.

 • Yapıştırıcıyı mükemmel çıkarana {kadar} oyalanmak teslim almak.

 • Uhu için yaptığınız iyilik lekeye bir sayı {sıvı} sabun döküp yavaşça kumaşa yedirebilir, kıyafetinizi soğukluk suda beklettikten daha sonra soğukluk ya da ılık programda yıkayabilirsiniz.

 • Eğer yapıştırıcı lekesi ancak duruyorsa, pislik çamaşır deterjanı ve ayrıca suyu karıştırıp kim karışımı bir inci beyazı fırçasıyla lekenin üzerine uygulayabilirsiniz. Yine kıyafetinizi 15 an sırasında soğukluk suda bekletip, ılık ya da soğukluk programda çamaşır makinesinde yıkamanız gerekecektir.

Kim yöntemleri yoluyla can sıkıcı yapıştırıcı lekelerini çıkarmanız mümkündür. Siz bunu söyledikten sonra yapıştırıcı kullanmanızı gerektiren durumlarda lekelenmesinden en yüksek öncelik duymayacağınız yaşlı giysiler giymeyi özlemek edebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Kedi Nasıl Yıkanır? Eğlenceli, Güvenli Adım Adım Kedi Yıkama Rehberi

Çocuklarınızın aktivitelerinde üzerlerine bulaşan yapışkan lekesinin ve kapı kalemi lekesi iyilik lekelerle de e karşı karşıya kalabilirsiniz. Kapı kalemi lekesini kumaştan ya da yüzeylerden montaj için hazırladığımız adımları izleyerek kim sıralama sağlam lekelerden kurtulabilirsiniz.

Yapışkan lekeleri bazı durumlarda istisnai olarak özel şekillerde karşınıza çıkabilir. Mesela Bilgisayar faresi sorunu yaşıyorsanız, istisnai olarak daha acımasız bir yapışkanla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Bilgisayar faresi yapışkanı lekesi için önerdiğimiz adımları uygulayarak yüzeylerdeki Bilgisayar faresi yapışkanı lekesinden kurtulabilirsiniz.

Uhu ya da yapıştırıcı tam olarak nasıl kaldırmak dediğinizde lekeye birdenbire yardım etmeyin. Lekeyi çıkarabilmek için çoğunlukla uhunun kurumasını beklemelisiniz

Gönderiyi görüyorsun: Uhu Lekesi Nasıl Çıkar | Yapıştırıcı Lekesi Neyle Temizlenir

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com