Ucuz Duşakabin Arayanlar için Harika Fırsat!

700TL’den başlayan duşakabin fiyatları tam burada! Ucuz Duşakabin arayanlar için 3 benzersiz seçim de duşakabin üretimi ve ayrıca satışı yapmaktayız.

Kiracı olanlar, lojmanda kalanlar ve ayrıca istifa etmek işi olsun diyenler normalde en ucuz ama olağan olmayan beni farklı uzun yıllar idare etsin diyerek ucuz duşakabin talebinde bulunmaktadır. Firmamız kim talebi karşılamak için 3 benzersiz seçim de kim talebi karşılayan modeller üretmektedir.

1. Mika camlı duşakabin modelleri:

Geleneksel 2,2 mm kalınlığında mika (pleksi glas) camlı hafif alüminyum beyaz renkli boyalı ya da krom (naturel) paslanmaz çerçeveli duşakabin.

Ucuz Duşakabin Arayanlar için Harika Fırsat!

2. 4mm temperli cam duşakabin modelleri:

Cam duşakabinlerde çözüm ve fiyatı etkileyen çeşitli diğer unsur cam kalınlığıdır. Duşakabinlerde 4, 5, 6 ve ayrıca 8 mm kalınlığında cam kalınlığı seçenekleri bulunmaktadır.

4mm cam olması basit kırılır kanısına kapılmayın, çeşitli diğer cam kalınlıklarından benzersiz olarak panellerinin tamamı çerçeveli olarak üretilmektedir. Çeşitli diğer cam kalınlıklarına bağlı olarak şaşırtıcı bir şekilde daha ucuz fiyata satılmaktadır.

Ucuz Duşakabin Arayanlar için Harika Fırsat!

3. Teknesiz alan üzeri tahta duşakabinler:

Tesis üzerine monte edilerek özellikle küvet esnasında suyun tuvalet yüzeyine dağılmasını caydırmak için tahta duşakabin de yaptırabilirsiniz.

Teknesiz duşakabin normalde duşteknesi banyosuna ideal olmayanların tercihi olsa da ucuz duşakabin istiyorum edenleri en şaşırtıcı bir şekilde telep ettiği duşakabin modelidir.

Ucuz Duşakabin Arayanlar için Harika Fırsat!

3 benzersiz seçim aracılığıyla sunulmuş olan duşakabin modellerine www.noktadusakabin.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

2011 yılından günümüze gelişme, dönüşüm ve ayrıca bir araya getirmek hizmeti veren “NOKTA DUŞAKABİN” kaliteyi ucuz fiyata sizlere sunmaktadır. 0212 504 91 47 finansör danışma hattını arayarak evinizden ayrılmadan duşakabin siparişi verebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Ucuz Duşakabin Arayanlar için Harika Fırsat!

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com