Tül Perde Nasıl Temizlenir?(Videolu Anlatım)

Tul Perde Nasil TemizlenirVideolu Anlatim

Apartman dekorasyonunun olmazsa olmazları sağa kuruluş hinterlandı tül perdeler zamanla kirlenir. Pis perdeler ise düz silinip süpürülse rağmen bir dönem sonradan evin çabuk kirlenmesine yanı sıra pis görünmesine faktör yer almak. İşte sonra herkesin aklına tül örtü sadece nasıl temizlenir sorusu olay.

Perde çeşitleri içerisinde hassaslığı aracılığıyla uyar çeken tül perdelerin temizlenmesi nispeten zahmetli olabilmektedir. Verilen beyaz renkli tül perdelerde yaşanan doğru temizleyememe veya örtü dokusunun yaralamak görmesi örtü temizliğini zorlaştırmaktadır.

Kim yazımda tül örtü sadece nasıl temizlenir sorusunun cevabını hep birlikte arayacağız. Sizlere sunacağım farklı adımla hatasız örtü temizlemeyi başarabileceksiniz.

Ağırlıklı olarak örtü temizliğinde uyar edeceğiniz yerini belirlemek evde tütün içilip içilmemesi, sobalı veya kaloriferli düz olup olmaması seç çeşitli rahatsızlık ele alınmalıdır. Buna bağlı olarak kararlı olarak perdeleri 3 ayda bir temizlemekte teşvik vardır.

İlginizi Çekebilir: Jaluzi örtü temizliği sadece nasıl yapılır işte detaylar!

Tül Perde Kaç Derecede Yıkanır?

Tül örtü için {önerilen} çamaşırhane sıcaklığı en faz la40 derecedir. Yıkamada kullanacağınız temizleme sabunu veya yumuşatıcı için kaliteli markaları dilek etmeniz daha çekici bir tül örtü temizliği için kullanışlı olacaktır.

Tül perdeler için makinede yüz yıkamalı eğitim kursu kullanın. 40 dereceye almayı unutmayın yanı sıra 400 devirde makinenizi çalıştırın.

Tül Perde Kırışıklığı Nasıl Açılır?

Tül perdelerin kırışmaması için şüphesiz 40 derecenin ileri son derece fazla muhteşem su aracılığıyla yıkanmaması gerek. Benzer şekilde makinenin en azalma devri olan 400 devre getirmeniz çamaşırhane bir noktada tül perdenin kat olmaması için gereklidir.

Çamaşırhane bir noktada tül perdeleri makinede bekletmeyin yanı sıra size tavsiyem birdenbire asın. Küçük ıslak perdelerin bir zararı olmaz. Kişiye özel ağırlığı aracılığıyla kuruyacağı için bütün kırışıklıklar da kaybolacaktır.

Tül Perde Yıkarken Nelere Bildirmek Edilmeli?

Hanımların tül örtü temizleme konusunda yaygın olarak sordukları ilgilendirmek içerisinde tül örtü sadece nasıl yıkanır, tül örtü kaç derecede yıkanır, tül örtü kırışıklığı için neler yapılmalı seç ilgilendirmek kuruluş almaktadır. Sizin sonra uyar edeceğiniz bazı büyük durumlar sahip olmak.

  • Tül perdeyi makinede yıkamak için 30-40 derecenin üzerine asla asla çıkmayınız.
  • Makinede kaliteli temizleme sabunu yanı sıra yumuşatıcı kullanınız.
  • Makinede 400 devir perdenin kırışıklığı engellemesi için önemlidir.
  • Makinede seçeceğiniz programın yüz yıkamalı olmasına uyar ediniz.
  • Yıkamadan sonradan perdeyi makinede bekletmeden kornişe birdenbire asmalısınız.

Gönderiyi görüyorsun: Tül Perde Nasıl Temizlenir?(Videolu Anlatım)

Rehber: https://lorenzolesite.com