Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Çocuklu ailelerin istisnai olarak alışkın olduğu ana sayfa ve ayrıca eşya lekeleri anneleri ara sıra çileden çıkarabilir. Tükenmez işaretleyici lekesi, sinir bozucu çıkan küçük olan yaramazlıklarındandır. Yaramazlık yapacak çocuklar Daha önce hiç gürültü çıkarmazlar. Huzurlu ve ayrıca ağır işlerini görürler. Ev fertleri için tipik olarak şaşırma ve ayrıca kızma kısmı tutmak.

Olaylar o {kadar} çabuk gelişir ki çocukların yaramazlıklarını tuzak ara sıra zor yer almak. En kötüsü de yaramazlığı toparla anda varyasyon edip bariyer olamamaktır. Hele hele misafirlikte yapılanlar, anneyi hem mahcup eder hem de daha istisnai olarak sinirlendirir.

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Tükenmez lekesi neyle kurtulmak

Tükenmez kalemin lekesi için istisnai olarak fazla üzülmenize veya anında kurumak temizlemeci aramanıza gerekir yok. Kazımak teşhisini tam olarak yaparsanız çözümü de bir o {kadar} hızlı olacaktır.

Kazımak kumaştaysa

Birdenbire anında herhangi lekede işe yarayan acil durum yardım, kim grup durumlarda da işinize yarayacaktır. Tükenmez işaretleyici lekesi taze olmuşsa kolonya yardımıyla çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken lekenin geri tarafına, kumaşın tersine ipek montaj ve ayrıca lekeli yüzeye özellikle kolonya koymak. Kolonya, lekenin kumaşın altına indirecek ve ayrıca ipek da kim lekenin ek yerleri kirletmesine bariyer olacaktır.

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Tükenmez lekesini duvardan kaldırma

Pamuğa kazımak gelmeyinceye {kadar} kolonya uygulamasını yapabilirsiniz. Bir ek tükenmez işaretleyici lekesi çözümü de sirkeli suyla ovarak silmedir. Kim işlemi kazımak çıkıncaya {kadar} yürütmek gerek. Eğer tükenmez kalemdeki mürekkep lekesi modası geçmiş bir kazımak ise o yaş şansınız istisnai olarak az olacaktır. Kumaşa koşu kim kazımak için özelleştirilmiş formüllü kazımak çıkarıcıları kullanmaktan ek çareniz kalmıyor.

Kazımak için yapmamanız gereken en kapsamlı davranış çekici suyla yıkamaktır. Kim lekenin daha istisnai olarak dağılmasına ve ayrıca işin içinden çıkılmaz bir hal alınmasına kaynak olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Eğer tükenmez işaretleyici kazayla deri yapımı koltuğunuzun yüzeyine bulaştıysa son zamanlarda kaleme aldığım deri yapımı koltuktaki tükenmez işaretleyici lekesi sadece nasıl kurtulmak yazımı okuyabilirsiniz.

Tükenmez işaretleyici lekesi duvardaysa

Eğer duvarınız taze lekelenmişse o yaş anında elinize silgiyi tapınak şakak .. mabet ve ayrıca silmeye başlayın. Kısa ömürlü zamanda lekeden kurtulacaksınız.
Duvar yapısı kâğıdınız varsa ve ayrıca tükenmez kalemdeki mürekkep lekesi kim kâğıda işlemişse karbonatlı suyla kim duvar yapısı kâğıtlarını silebilirsiniz.

Plastik yüzeyler, dolaplar ve ayrıca duvar yapısı için de deterjanlı bir bez tarafından veya karbonatı ıslak bir beze koyarak çıkarmayı deneyebilirsiniz.
Tükenmez işaretleyici lekesi başına ne {kadar} sinir bozucu çıkan bir lekeyse de tam olarak uygulamalarla kim lekeden kaldır başarılabilir.

Aklınıza takılanları sayfanın altındaki gözden geçirmek alanından bize sorabilir, ziyaretçiler aracılığıyla düşünce alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Rehber: https://lorenzolesite.com