Soğuk Hava Perdesi Olarak Saran PVC Perde

Soğuk iklim deposu, içerisinde kuruluş banliyö bölgesi sıcaklığın kısa ömürlü olarak gözlemlemek edildiği ve ayrıca içerideki sıcaklığın sık sık olarak özdeş seviyede tutulması gereken depolardır. Et ürünü ürünlerinin, meyvelerin, sebzelerin veya Mandıra ürünlerinin bozulmaması için soğukluk iklim deposunda tutulması gerekmektedir. yemek ürünleri kim sayede aslen günkü tazeliğini korur. 

Soğuk iklim perdeleri, soğukluk iklim depolarının vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Ayar sıcaklığının ağ geçidi fark edilir olduğunda ne olursa olsun oda edilebilmesi için PVC soğukluk iklim perdeleri kullanılır. Kim perdeler ısmarlama yapıları sayesinde depoya giriş yolu çıkışı önlemez bunu söyledikten sonra depodan soğukluk havanın dışarı çıkmasının önüne geçer.

Soğuk iklim depolarının içerisinde saklanacak olan malzemeye bağlı olarak değişmekle beraber kim depoların sıcaklıkları 15 aracılığıyla -40 büyüklük ortasında farklılık. Böyle savunmasız ortamlarda içerideki sıcaklığın düzeltildi tutulması istisnai olarak önemlidir.

Soğuk Hava Perdesinin Yönler

Soğuk Hava Perdesi Olarak Saran PVC Perde
Soğuk iklim perdesinin mekanik

Soğuk iklim depolarında kullanılmış perdeler PVC’den yapılır ve ayrıca dantel şeklinde yerleştirilir. PVC dantel perdeler sıcaklık seviyesi değeri ayrım etmeksizin bütün soğukluk ve ayrıca donuk varlık depolarında gerçekten istiyorum edilir. Kullanıldığı kapılarda da muazzam bir elektrik gücü tasarrufu sağladığı anahtar kelime edilebilir. Sonuç olarak bütün depolarda kullanılması içgörü edilmektedir. Soğuk iklim perdelerinin en muazzam özelliklerinden birisi de özel analiz ısılarına geçiyor olarak üretilmesidir. Benzersiz dayanıklılıkları bulunduğu için soğukluk iklim perdesi satın alma verilmeden daha önce esasen analiz ortamı sıcaklığını uyarı gerek.

Soğuk iklim deposu perdeleri DIDP adı beri çok yönlü PVC ve ayrıca Polivinil Klorürden imal edilir. PVC şeritleri Shore sertlik skalasına bağlı olarak A 75 – 78 sertliğine sahiptir. PVC perdeler kiralama alanınla bağlı olarak 20, 30 veya 40cm genişliğinde ve ayrıca 2 – 3 – 4mm kalınlığında üretilebilmektedir. PVC perdelerin başına bir şeridinin etrafı yuvarlatılır ve ayrıca kim sayede değiştirmek esnasında her türlü bir yara vermez.

Sadece nasıl Monte Edilir?

Soğuk Hava Perdesi Olarak Saran PVC Perde
PVC örtü sadece nasıl monte edilir?

PVC örtü şeritlerinin monte edilmesi istisnai olarak önemlidir. Düzgün bir stil monte edilmediğinde perdeler uygun şekilde gözetim sağlamaz. Kim da hem soğukluk iklim deposunda sıcaklığın düzeltildi kalmasını zor hale getirir hem de soğutma için ekstra elektrik gücü harcanmasına sebep yer almak. Kim problemlerin yaşanmaması için perdelerin çok bilinçli bir stil monte edilmesi gerekmektedir.

Saran PVC örtü şeritleri kendine has ısmarlama kancalı takmatik askı sistemine sahiptir. Şeritler duvara veya tavana vidalanmadığı için özel bir gereklilik doğduğunda basit bir stil sökülebilir, başka yerde kullanılabilir, perdelerin genişliği azaltılabilir veya arttırılabilir. Duvara veya tavana sabitlenen çeşitli diğer sistemlerde kim esneklikler ortadan kalkmaktadır.

Perdelerin asılacağı takmatik sisteminin güvenilirliği de istisnai olarak önemlidir. Kim program perdenin bütün ağırlığını sessiz bir stil taşıyabilir ve ayrıca düşme riski ortadan kalkar. Perdeyi oluşturan şeritler birbirinin üzerine %50 oranında binecek stil yerleştirilir. Kim sayede iklim kaçağı riski ortadan kaldırılır.

PVC Perdelerde Uyarı Edilmesi Gerekenler

Soğuk Hava Perdesi Olarak Saran PVC Perde
PVC perdelerde uyarı edilmesi gerekenler

PVC perdeleri işlevini yerine getirebilmesi, yüksek zaman dilimi kullanılabilmesi ve ayrıca tam olarak bir stil kullanılabilmesi için yapılması gereken bazı bir şeyler bulunmaktadır. Perdelerin kapılarda kullanılması gereken durumlarda montajı kapının belediye cephesine yapılması gerekmektedir.

PVC örtü şeritleri özel renklerde yapılabilmektedir. Yine de Tavuk İş Güvenliği Standartlarına gereği motorlu otomobil geçişinin olduğu kapılara saydam perdelerin takılması gerekmektedir. Sonuç olarak örtü siparişi vermeden daha önce kapıdan otomobil geçişi olup olmayacağını çıkış gerekmektedir.

Motorlu otomobil kullanımı olduğunda personele ders verilmesi önemli olabilmektedir. PVC şeritlerin kalıcı olması ve ayrıca işlevini yerine getirebilmesi için bakımlarının yapılması gerekmektedir. Perdelerin tekrar tekrar olarak temizlenmesi ve ayrıca yıkanması şeritlerin daha yüksek zaman dilimi kullanılmasını sağlar.

Saran Perde kapsamlı varlık yelpazesi ve ayrıca ödül standartlarının yüksekliği aracılığıyla kısım liderleri ortasında kuruluş alır. küresel kalitedeki ürünleri aracılığıyla düpedüz kapitalist memnuniyetini hedefler ve ayrıca yükseklik düzey teknolojiden yararlanır. Insanlar genelindeki 19 ülkeye ihracat yapan firmamız dönüştürme sonrası süreçte bütün yöntem ve ayrıca yönetsel destekleri sunmaktadır. 

Gönderiyi görüyorsun: Soğuk Hava Perdesi Olarak Saran PVC Perde

Genel bakış: https://lorenzolesite.com