Siyahlar Kaç Derecede Yıkanır | Renkliler Hangi Programda Yıkanır

Unilever logo
Pazarlama

. . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .

Kazımak Rehberi

. . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .

Sarhoş daire işlerini düşündüğümüzde en standart görünen şirket çamaşır yıkamaktır. Çamaşırları ve ayrıca deterjanı makineye koyup başlat tuşuna basmanız uygun. Durun, yoksa uygun kesinlikle değil mi?

Çamaşır çamaşır yıkama işlemi standart görünse de etkili bir şekilde adımları bağlı kalarak etmediğinizde giysilerinize yara verebilirsiniz. Önemli ölçüde canlı kıyafetlerinizin rengini aslen günkü tercih kalkan çok önemlidir.

Başlangıç ​​ halinden kesinlikle hiçbir şey kaybetmemiş zorlayıcı renkler ve ayrıca zamanla solmayan karanlık kıyafetler için canlı çamaşırlar kaç derecede yıkanır, canlı topluluk ve ayrıca çamaşırların renklerinin akmaması için neler yapılmalı tercih soruların standart cevapları ve ayrıca canlı çamaşırlar tam olarak nasıl yıkanır konusu çevresinde bilmeniz gereken çok küçük tavsiye yazımızın devamında.

Canlı Çamaşırlar Tam olarak nasıl Yıkanır?

1. Kıyafetleri Ayırın

Pazarlama

Kıyafetleri gruplayarak yıkamayı rutin haline getirirseniz çamaşırlarınızın gölge ömrünü uzatabilirsiniz. Çamaşırlarınızı:

 • renklerine

 • çamaşır yıkama derecesine

 • olarak kullanılmak için üretildi kumaşa

 • çamaşır yıkama önerilerine

bağlı olarak ayırdıktan bundan sonra yıkayın. Giysileri gruplandırıp topluca yıkamak su tasarrufu sağlamanıza da pratik olacaktır.

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

2. Faydalı Sıcaklığı Belirleyin – Canlı Çamaşırlar Kaç Derecede Yıkanır?

 • Önemli ölçüde belirgin canlı çamaşırlar kaç derecede yıkanır sorusu çamaşır yıkarken çoğunluğu dönem kafamızı karıştırıyor. Görünür canlı kıyafetler yaygın olarak 30 ila 40 derecede veya soğukluk suda yıkanabilir. Bunu söyledikten sonra çamaşır yıkama sıcaklığına çözünürlük verirken her zaman giysilerin ve ayrıca çarşafların etiketlerini yönetmek etmelisiniz. Eğer benzer grupta benzersiz derecelerde yıkanması gereken çamaşırlar varsa, en aşağı sıcaklıkta yıkanması gereken kıyafetlerin derecesini şirket merkezi almalısınız.

 • Görünür canlı çamaşırları tam olarak nasıl yıkayacağımızı öğrendik peki ya koyu renkliler kaç derecede yıkanır? Seçtiğiniz büyüklük, giysilerin tekstil cinslerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ama yaygın olarak 30 büyüklük ile çevrili kirlilikte olan koyu canlı kıyafetleri yıkamak için arzu edilen ısıdır. Fakat önemli ölçüde karanlık kumaşları daha aşağı ısıda yıkamayı gerçekten istiyorum etmelisiniz.

 • Uzun ısılarda yıkanan koyu canlı çamaşırlarda çekici veya yasal sistem yasal sistem lekelenme tercih problemler ortaya çıkabilir. Aynı şekilde suyun sıcaklığı arttıkça, koyu canlı kıyafetlerde gölge kaybı ve ayrıca gölge akması problemlerinin daha inanılmaz yaşandığını da unutmamak gerek.

 • Daha koyu ve ayrıca koyu canlı giysilerinizin rengini kalkan için üretilen deterjanlar, giysilerinizin gölge ömrünü uzatıp daha yüksek zaman çerçevesi kullanabilmenize olanak sağlayacaktır.

Daha fazla gör:  Manikür Malzeme Dezenfeksiyonu | Manikür Malzemeleri Nasıl Temizlenir

3. Etkili bir şekilde Sabun Seçimi

 • Evinizde canlı kıyafetler veya koyu renkler için kişiselleştirilmiş tasarlanmış bir sabun yoksa giysilerinizi yıkarken tipik olarak kullandığınız sabun ölçeğinden çok çok daha az miktarda sabun kullanın. Normal ağırlıkta doldurulmuş bir üreticisi için tahmin edilen bir keyifli kaşığı {kadar} sabun uygun olacaktır. Gereğinden fazla olarak kullanılmak için üretildi sabun, giysilerinizin boyalarının akmasına veya kumaşlarda kalıntı bırakarak renklerin solmasına tetikleyici muhtemelen.

 • Canlı çamaşırlar hangi programda yıkanır varyasyon etmeksizin karanlık ve ayrıca canlı giysilerde pislik sabun yerine Omo Color tercih {sıvı} deterjanların gerçekten istiyorum edilmesi, çözülmemiş partiküllerin koyu giysilere yapışmasını önler ve ayrıca olası gölge solmalarının önüne geçer. Aynı şekilde kullandığınız deterjanı üreticisi su almadan daha önce koymanız gerek. Ayrıca tambura eklenen deterjanlar da çamaşırlarda lekelenme sorununa ya da sabun kalıntısı nedeniyle renklerin parlaklığını kaybetmesine tetikleyici muhtemelen.

 • Çamaşır yumuşatıcısını gereğinden fazla kullanım da giysilerinizin rengini matlaştırır ve ayrıca mükemmel durulanmadığı takdirde kumaşlarda lekelenmeye tetikleyici muhtemelen. Giysilerin çamaşır yıkama boyunca renklerinin karışmaması için Yumoş Terbiyeli Gölge Güvenlik ve güvenlik tercih verimli bir yumuşatıcı kullanım da işinizi kolaylaştıracaktır.

 • Sonuçta, inatçı bir lekeye başlangıç ​​aşaması devam ediyor uygulamanız gerekiyorsa ürünü giysilerinizde kullanmadan daha önce giysinin göze çarpmayan çok küçük bir noktasına uygulayıp kumaşa yara verip vermediğini değerlendirme teslim almak.

4. Tekstil Dostu Devirleri Özlemek Al

 • Geldik renkliler kaç devirde yıkanır sorusunun cevabına… Daha koyu ve ayrıca canlı kıyafetleriniz, çıkması akıllara durgunluk veren lekelerle kaplı veya inanılmaz pis değilse çamaşırlarınız için uzun devirler gerçekten istiyorum etmemelisiniz. Uzun devirde yıkanan kumaşların lifleri yara görüp dokumaların araları açılabileceğinden dürüst gerçek renginin solması tercih istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Daha aşağı/narin çalkalama, giysilerin yıpranmış ve ayrıca {soluk} görünmesine tetikleyici olan çok çok daha az Konu kırılması anlamına maaş.

 • Yıpranmış ve ayrıca solgun görünen kumaşların önüne onaylamak için makinenizin ödünç almak ya da kırılabilir modunu gerçekten istiyorum etmeniz düzenli olarak daha yararlı olacaktır. Normalde siyahlar için {önerilen} devir 600 civarıdır. Aynı şekilde pamuk, saten tercih özgürce yara görebilecek kırılabilir kumaşlarda ve ayrıca keten tercih özgürce kırışabilen kumaşlarda, kırışıklıkları alt için aşağı hızdaki devirleri gerçekten istiyorum etmelisiniz. Kim size ütüleme konusunda da rahatlatmak sağlayacaktır.

Daha fazla gör:  Alaturka Tuvalet Temizliği | Klozet Temizliği

5. Makineyi Etkili bir şekilde Moda Doldurun

Makinenizi doldururken aslen tavsiye etmeniz gereken nokta; koyu ve ayrıca rengi solabilecek giysileri yıkamadan daha önce ters çevirmektir. Kim, kumaşın uzlaşma görmesini, tiftiklenmeyi ve ayrıca yıpranmış bir manzara oluşmasını önleyecektir. Canlı çamaşırlarınızın yara görmemesi için tavsiye etmeniz gereken bir çeşitli diğer büyük duyu da makineyi kapasitesinden fazla doldurmamaktır.

6. Renkleri Korumayı Özlemek Al

Solan elbiselerin rengini desteklemek getirmeye çalışmaktansa, en başta Yumoş Terbiyeli Gölge Güvenlik ve güvenlik tercih çamaşırların rengini korumaya pratik bir yumuşatıcı kullanım inanılmaz daha basit olacaktır.

7. Direkt Fotovoltaik Işığından Koruyun

Koyu veya belirgin canlı çamaşırlar için kurutma esnasında gerçekten istiyorum edilecek yaklaşım de asgari çamaşır yıkama seçimi {kadar} önemlidir diyebiliriz. Gerçeği nedeniyle kurutma boyunca kumaşların maruz kaldığı sıcaklık önemli ölçüde kırılabilir kumaşların renklerine yara verebilir. Böylece canlı giysileri direkt Güneş ışığında kurutmamak gerek. Fakat alternatif olarak kurutucu kullanım da giysilerin Konu yapısına yara verdiğinden renkleri soldurabilir. Bu nedenle uygulanabilir olduğunca Güneş görmeyen {bir yerde} çok kendi kendilerine kurumalarını tedarik, karanlık giysilerinizin kiralama ömrünün uzamasını sağlayacaktır. Derhal kurumasını istediğiniz giysilerinizi çamaşırlık yerine topluluk askılarına teker teker asarak evinizin en muhteşem yerinde kurutabilirsiniz.

Daha koyu Çamaşırlar Hangi Deterjanla Yıkanır?

Renkliler Sentetikte mi Yıkanır?

 • Çamaşırlarınızı hangi programda yıkayacağınız, giysilerinizin tekstil türüne bağlı olarak kontrast. Insan yapımı kumaşlar, integral liflerden ziyade yapay kumaşlardır. Eğer canlı çamaşırlarınız polyester, akrilik, naylon tercih fabrikasyon kumaşlardan yapıldıysa kim modda çamaşır yıkama yapabilirsiniz.

Hangi Renkler Birbirleriyle Yıkanır?

 • Çamaşırları koyu canlı çamaşırlar, belirgin renkliler, siyahlar ve ayrıca beyazlar şeklinde renklerine bağlı olarak ayırarak yıkamak, çamaşırlarınızın rengini daha yüksek zaman çerçevesi korumanızı sağlayacaktır. Çamaşırlarınızı renklerine bağlı olarak ayırıp eşdeğer renkleri beraber yıkarsanız koyu renklilerden çıkan boyalar belirgin renklilerde çizik yapmaz, koyu renklilerinizin ise rengi birdenbire solmaz.

Daha fazla gör:  Elektrik Süpürgesi Filtresi Nasıl Temizlenir?

İki Canlı Giysiler Tam olarak nasıl Yıkanır?

Minik İpuçlarıyla Canlı Çamaşırlar Tam olarak nasıl Yıkanır?

 • Evinizdeki su kalitesine pozitif deterjanlar kullanım da kumaşların rengini korumada verimli olacaktır. Demir yüklü su veya kireçli ve ayrıca acımasız bir su (kalsiyum ve ayrıca magnezyum açısından müreffeh olduğundan) deterjanları çok çok daha az verimli hale getirebilir ve ayrıca giysilerde lekelenmeye tetikleyici muhtemelen.

 • Suyunuzun tam olarak nasıl bir özelliğe yaratıcı olduğunu banyo ve ayrıca tuvaletlerinizi gözlemleyerek anlayabilirsiniz. Eğer suyunuz uzun bir demir içeriğine sahipse kırmızımsı lekeler görebilirsiniz. Kim tip bir suya sahipseniz klorlu ağartıcı kullanım, giysilerinizde sarımsı lekelere tetikleyici muhtemelen. Daha ziyade daha verimli ve ayrıca ekosistem dostu bir seçim olan oksijenli ağartıcıları gerçekten istiyorum edebilirsiniz.
  Kireçli ve ayrıca acımasız bir su ise duş odası armatürlerinde acımasız, temizlenmesi akıllara durgunluk veren tortular bırakarak size kendini belli edecektir. Kim tip sularda eğer deterjanınız uygun şekilde sert değilse hatta daha fazla miktarda kullanmanız gerekebilir. Aynı şekilde yıkamalarda Daha önce hiç yumuşatıcı kullanmamak da canlı giysilerinizin zamanla solmasına tetikleyici muhtemelen.

 • Terden dolayı özellikli sarımsı lekeli ya da yağ, kahve ve ayrıca deodorant lekeli canlı kumaşlar tam olarak nasıl yıkanır? Kim tip katı lekeleri kumaşlardan yüklemek için çamaşırlarınızı makinede uzun ısıda yıkamak yerine daha önce ödünç almak yıkayın. Kim stil yıkamak çamaşırların renginin karışmasını da engeller. {Sıvı} sabun, bulaşık deterjanı ya da şampuanla lekeleri hassas bir şekilde ovalayabilir veya alternatif olarak kıyafetleri makinenizin başlangıç ​​aşaması çamaşır yıkama programında aşağı ısıda yıkayabilirsiniz.

 • Iddia konusu canlı çamaşırlar tam olarak nasıl yıkanır olduğunda eşdeğer ağırlıktaki eşyaları hep birlikte yıkayın. Özdeş renkte 2 koyu giysiyi, örneğin bir ceket ve ayrıca pantolon pantolonu hep birlikte yıkamayın. Gerçeği nedeniyle kim örnekteki tercih benzersiz ağırlıktaki giysileri bir arada yıkamak, küçük olan giysinin kumaşını zedeleyip dokumaların arasını açacağından zamanla renginde de ortadan kaybolmak geliştirmek getirebilir.

Gönderiyi görüyorsun: Siyahlar Kaç Derecede Yıkanır | Renkliler Hangi Programda Yıkanır

Genel bakış: https://lorenzolesite.com