Sarelle Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?(Videolu)

1652138261 Sarelle Kavanoz Susleme Nasil YapilirVideolu

Bu gece sizlere kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan sarellelerin kavanozlarını tam olarak nasıl değerlendirebileceğimizi anlatacağım. Sarelle şişe süsleme çalışmamız için şişe süsleme malzemeleri gereklidir. Kim malzemeleri sağlamak ettikten bundan sonra şişe süsleme yapımı bizi bekleyen.

Sarelle şişe süsleme malzemeleri

Sarelle Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?(Videolu)

Siz yaratıcılığınızı aracılığıyla dilerseniz şaşırtıcı bir şekilde benzersiz malzemeler de kullanabilirsiniz. Şirketimiz, sarelle şişe süsleme çalışmasında aşağıdaki malzemeleri kullandık.

  • Keçe harfler
  • Yapıştırıcı ( tutkal )
  • Makas
  • Türünün tek örneği renkte boyalar
  • Canlı figürler
  • Boyama fırçası

Sarelle şişe süsleme yapımı

Sarelle Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?(Videolu)

Sarelle şişe süsleme işlemine geçmeden geçmişte sarelle etiketini çıkarmamız gerek. Kim şirket şaşırtıcı bir şekilde basit bir moda trendi kaldırmak. Çıkarmakta zorlanırsanız ıslak bir bez kullanabilir veya bir zaman dilimi su kapsamlı bir kapta bekletebilirsiniz.

Ağırlıklı olarak kapağımızı istediğimiz renkteki sanat eseri aracılığıyla boyuyoruz. Boyadığımız kapağı kurumaya bırakırken ekibimiz de keçe harfleri kavanoza yapıştırma işlemine geçebiliriz.

Kim devam ediyor için daha vaktinden önce hazırladığımız keçe harfleri kavanozun yüz kısmına yapıştırıyoruz. Kim işlemde özlemek edeceğiniz gazetecilik harika bir şekilde size kalmıştır.

Bitki çayı,tea, tatlılar, sugar, veya baharatlık olarak kullanacaksanız baharat isimleri de yazabilirsiniz.  Keçe harf yapıştırma işleminden bundan sonra kavanozun yaklaşık doldurulmamış kalıyorum kısımlarını nazarlık veya canlı figürler aracılığıyla süsleyebilir, bunları da pozitif bir değiştir kavanozunuza yapıştırabilirsiniz.

Kavanozun keçe harfler ve ayrıca canlı figürler aracılığıyla süslenmesinden bundan sonra ana kısmının sanat eseri aşamasına geçebiliriz. Kim aşamada itibar sağlanması açısından kavanozun kapağında kullandığınız rengi, tabanında da kullanmanızda teşvik olacaktır.

Kavanoz sanat eseri işleminin kaliteli ve ayrıca olağanüstü durması için 2 kırışık sanat eseri kullanmanız gerek. Bunun için birinci sağlam sürdükten bundan sonra bir zaman dilimi bekleyip boyanın kurumasının ardından dakika sağlam sürmekte teşvik olacaktır. Dilerseniz boyanın üzerine benzersiz renkteki boyalar aracılığıyla çok küçük dönüm noktası koyup süslemeyi daha büyüleyici hale getirebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken +4 Kriter

Sarelle kavanozunun üstüne telefonda olarak satılan süslemelerden yapıştırarak da gelişmiş bir bakış açısı ödünç almak edebilirsiniz.

Sarelle kavanozları benzersiz ebatlarda olduğu için pişirme alanı dekorasyonunda kullanırken teşvik sağlayacaktır. Devasa kavanozları tatlılar ve ayrıca bitki çayı kavanozu olarak değerlendirebiliriz.

Minik kavanozları biriktirerek de gelişmiş ve ayrıca dengeli bir baharatlık takımına kavuşabiliriz. Üstelik takımdan bir parçanın kırılması halinde özgürce tamamlayabilecek olmanız da bir avantajdır.

İlginizi Çekebilir: Akrilik sanat eseri aracılığıyla şişe sanat eseri yazımı okuyarak siz de gösterişli kavanozlar yapabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Sarelle Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?(Videolu)

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com