Sararmış Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

1652090125 Sararmis Kuvet Temizligi Nasil YapilirVideolu

Önemli ölçüde Yaz ayları aylarında tipik olarak olarak kullanılmak için üretildi banyolarda temizlik aralığını sıklaştırmak gerek. Islak bir bölgede yaşıyorsanız yanı sıra banyoyu da tipik olarak kullanan bir aileniz varsa sararmış duş temizliği olmazsa olmaz hijyen kurallarındandır.

Şekil aracılığıyla dikte temasın olması sebebiyle küvetlerinizdeki mikroplar, mantar, enfeksiyon ve benzeri. rahatsızlık üreten yapılar vücudunuza istisnai olarak basit geçebilir yanı sıra sizi yaralı yapabilir. Kırılgan derilere kurucu insanların tuvalet seç iş arkadaşı kullanmak alanlarının pis olmasından kaynaklı rahatsızlıkları istisnai olarak çabuk ortaya çıkmaktadır.

Pis, kireçlenmiş, parlamayan Ayrıca bazı köşeleri küflenmiş bir küvette bu temizlenmek ister? Tabii ki hiç kimse istemez.

Kim içerikte duş sararması, duş beyazlatıcı, duş temizliği çevresinde düşünce edinebileceksiniz.

Sararmış duş tam olarak nasıl beyazlatılır?

Sararmış duş temizliği için önemli gereksinim şudur: Haftada bir Daha önce hiç olmazsa da 10 5 günde bir temizlik yapılmalıdır.

Temizlik aralıkları uzadıkça kirlenen küvetin temizlenmesi bir o {kadar} sinir bozucu gidiyor üstelik kullandığınız temizlik malzemesinin miktarı sonuç olarak da küvetiniz için olarak kullanılmak için üretildi kimyasal bileşen oranı artmış olacaktır.

Bazı küvetler aylarca temizlenmemektedir. Son zamanlarda taşındığınız bir evde böyle bir durumla karşılaşırsanız küvetin hakkında sararmaların yanı sıra küflenmelerin de başladığına şahit olacaksınız.

Küvet temizliğinin öncesinde kirleri yumuşatmak yanı sıra kirlerin daha basit çıkmasını teklif için seksi suyla küvetinizin başına yerini ıslatın.

Sararmış Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

Piyasada satılan losyon temizleyicilerin yakın çamaşır suyu aracılığıyla sararmış duş temizliği için en muazzam yardımcınızdır. Çamaşır suyunu sahil kenar küvetinizin başına yerinde kullanabilirsiniz.

Kullandığınız çamaşır suyunun kenar bağlantılarına ulaşmasını teklif için kullanılmayan, modası geçmiş bir inci beyazı fırçası veya minik bir silmek teklif elde.

Daha fazla gör:  Paletten Masa Sandalye Yapımı Videolu Anlatım

Çamaşır suyu uygulandıktan bundan sonra duş temizliğinde birdenbire fırçalamaya geçmeyin. Daha ziyade bekleyin kirler bir zaman dilimi bundan sonra ortaya çıkacaktır. Fırçalama yanı sıra ovma işlemi bittikten bundan sonra çok dikkatli durulamayı unutmayın.

Duş odası yanı sıra duş temizliği yaparken bir türlü temizleyemediğiniz fayans araları için üzülüyorsanız, {artık} üzülmeyin.

İlginizi Çekebilir: Fayans araları tam olarak nasıl temizlenir isimli konumu okuyarak kolaylıkla fayans aralarını beyazlatabilirsiniz.

Küvet temizliği ürünleri: duş beyazlatıcı

Sararmış Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

Küvetinizin temizliği için birkaç markanın birkaç özel ürünü sahip olmak. Bunlardan bir kısmı losyon temizleme sabunu şeklindeyken bir kısmı {sıvı} olarak satılır. Püskürtmeli mantıklı duş temizliği ürünlerinin de olduğunu biliyoruz.

Evde daha doğuştan bir öğe istiyorsanız bir yarım bardak limon tuzunu 2 bardak su içine eriterek küvetinizin pis bölgelerine uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Duşakabin silikon kararması %100 çözümü için vurmak.

Küvet musluklarının parlaması için de beze sıkacağınız az miktardaki inci beyazı macunu işinizi fazlasıyla görecektir.

Gönderiyi görüyorsun: Sararmış Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

Genel bakış: https://lorenzolesite.com