Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu) – Dekordiyon

1652136708 Sararan Mermer Nasil TemizlenirVideolu Dekordiyon

Mermer çeşitli evde kullanılmaktadır.  Mermerin yapısı vahşi yanı sıra dayanıklıdır kim sebeple de insan vasıtasıyla istisnai olarak fazla özlemek edilir.  Fakat mermerin dezavantajı bulunur. Buda mermerin basit bir moda trendi sararması yanı sıra aptal görüntüye faktör olmasıdır. Sararan mermer anlık yaş içereside çıkarmanız yanı sıra modası geçmiş haline getirmeniz mümkündür.  Peki, beyaz renkli mermerdeki sarımsı lekeler tam olarak nasıl kaldır?  Mermer; karbonat, hidrojen peroksit, limon, zımpara aracılığıyla basit bir moda trendi temizlenir yanı sıra sarımsı lekelerde kim sayede basit bir moda trendi kaldır.

Sararan Mermer Temizliği

Sararan mermer temizliği farklı ortaya çıkartmak aracılığıyla temizlenebilir. Karbonat bilindiği üzere ağartıcı olarak olarak kullanılmak için üretildi malzemedir.  Sararan mermer temizliği de karbonat aracılığıyla temizlenir. Bunun için suyun içerisine karbonat ekleyin yanı sıra karıştırın. Daha bundan sonra sararan mermerin üzerine dökerek kim karışımın bir yarım izle mermerin ileri beklemesini sağlayın. Sararan mermerin beyazladığına şahit olacaksınız. Sararan mermer hidrojen peroksit aracılığıyla de temizlenir.

Oksijenli suyu sararan mermerin üzerine sökün yanı sıra üzerine kapsam parmak şıklatmak sarın. Kim moda trendi er ya da geç sırasında bekletin. Ertesi güne mermer bembeyaz çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir: Sararan mutfak alanı dolapları tam olarak nasıl temizlenir sürpriz edenler bağlantıya tıklayabilir.

Beyaz renkli Mermerdeki Sarımsı Lekeler Nasıl Kurtulmak?

Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu)
Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu) - Dekordiyon 8

Beyaz renkli mermerinizde sarımsı lekeler sahip olmak yanı sıra bundan istisnai olarak mu rahatsızsınız? O halde yazımızın devamını her zaman okumalısınız. Beyaz renkli mermerdeki sarımsı lekeler için limon yanı sıra tuzdan faydalanabilirsiniz. Sararan mermeri temizleme kim birleştirmek aracılığıyla mümkündür.

Beyaz renkli mermerin üzerine daha önce sodyum dökün üzerine de limon güvenli yanı sıra 5 ikinci sırasında mermerinizi ovalayın. Aradaki farkı görünce inanamayacaksınız. Bir çeşitli diğer teknik ise sirke yanı sıra limon karışımıdır. Bir kâseye benzer şekilde miktarda limon yanı sıra sirke koyup karıştırıp. Daha bundan sonra sararan mermerin üzerine dökün yanı sıra bir zaman çerçevesi bekletin.  Mermeriniz bembeyaz olacaktır.

Evde Mermer Nasıl Parlatılır?

Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu)
Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu) - Dekordiyon 9

Mermerleriniz özelliğini yitirdi yanı sıra mat bir öyle gibi görünmek yaratıcı oldu ise mermerinizi karbonat aracılığıyla parlatabilirsiniz. Çoğunlukla karbonatı muhteşem su aracılığıyla eritin. Daha bundan sonra mermerin üzerine dökün bir izle bekledikten bundan sonra kim karışımı titizlikle ovalayın. Mermeriniz mat bir görünümden kurtulacak yanı sıra fantastik bir yapıya yaratıcı olacaktır.

Soda aracılığıyla de mermerinizin parlamasına faktör olabilirsiniz. Sodanın içerisine limon ekleyin yanı sıra mermerin üzerine dökün. Daha bundan sonra ise titizlikle ovalayın. Kim yöntemde mermerinizin parlamasına faktör olacaktır. Kim yöntemi haftada 1-2 defa tekrar tekrar bir moda trendi yapılması öneriler edilir.

İlginizi Çekebilir: Sararan kilim tam olarak nasıl temizlenir?

Sıcaktan Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?

Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu)
Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu) - Dekordiyon 10

Zamanla mermerlerde sıcaktan sararma ortaya çıkmak tazminat. Buda bir hayli büyük ölçüde görüntüye faktör yer almak. Sıcaktan sararan mermeri beyazlatmak için karbonattan ipuçları alabilirsiniz. Karbonat sıcaktan sararan mermerler için istisnai olarak etkilidir. Karbonatı eritip sararan bölgeye sürüp daha bundan sonra durulayabilirsiniz. Ya da oksijenli sudan yararlanabilirsiniz.

Oksijenli su sayesinde mermerinizde ortaya çıkmak itibaren sararmalar anlık zaman çerçevesi içerisinde toparla bulacaktır. Sıcaktan sararan mermerleriniz için zımparada kullanabilirsiniz: zımpara zirve katmanı yok edecek yanı sıra azalma katmanın yıkama çıkmasını sağlayacaktır. Sararan yerleri sürekli bir moda trendi zımparalamalısınız.  Inanılmaz fazla büyük ölçüde görüntü oluşmasını istemiyorsanız kim yöntemleri her zaman tutarlı yapmalısınız. Haftada bir 2 defa her zaman mermerinizde uygulamanız öneriler edilir.

İlginizi Çekebilir: Sararan yastıklar tam olarak nasıl temizlenir işte detaylar!

Gönderiyi görüyorsun: Sararan Mermer Nasıl Temizlenir?(Videolu) – Dekordiyon

Genel bakış: https://lorenzolesite.com