Sandalyeler Nasıl Temizlenir? En Kolay ve Etkili Yöntemler.

Unilever logo

Temizlik yaparken sanal olarak hepimizin bildiğini sandığı ama kelimenin tam anlamıyla cevabını pek de bilmediğimiz bir şüphe sahip olmak: Sandalyeler tam olarak nasıl temizlenir? Sandalyeler, birdenbire başına ortamda kullandığımız ve büyük olasılıkla de en şaşırtıcı bir şekilde kirlenen eşyaların başında olay. Düzgün yöntemlerle, yardımcı Ofis sandalyesi temizliği de evdeki hijyenin doğru sağlanması için inanılmaz şekilde büyük. Siz de evdeki bütün sandalyeleri temizleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için daha sağlıklı ve dengeli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunlara ek olarak, işyeri ve iş arkadaşı olarak kullanılmak için üretildi alanlardaki Ofis sandalyesi temizliği de bir o {kadar} büyük. Bulaşıcı hastalıklardan korunmak, olası alerjileri önlemek ve sandalyelerin kiralama ömrünü artış da tutarlı Ofis sandalyesi temizliği aracılığıyla uygulanabilir. Doğal deri, malzeme veya plastik sandalyeler için bütün temizlik ipuçlarını ve yardımcı yöntemleri yazımızı okuyarak keşfedebilirsiniz.

Doğal deri Ofis sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Yenilikçi bir ana sayfa dekorasyonu için en şaşırtıcı bir şekilde arzu edilen sandalyelerden olan doğal deri modeller, beyaz şarap tercih yaşlanabilir. Tabii ki doğal deri Ofis sandalyesi temizliği ve bakımı verimli bir moda yapıldığı sürece. Siz de aşağıdaki adımları izleyerek doğal deri Ofis sandalyesi tam olarak nasıl temizlenir sorusunun en yardımcı yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Kim adımlar beyaz renkli doğal deri Ofis sandalyesi temizliği tam olarak nasıl yapılır ve sararan suni doğal deri Ofis sandalyesi tam olarak nasıl temizlenir sorularına da çözüm olacaktır.

 1. Malzemelerinizi özenle seçin.

  Doğal deri mobilyalarda kullanacağınız ürünleri seçmenin en gerçekten iyi (PL) yolu, doğal deri ürününüzü cildiniz tercih düşünmektir. Kaliteli doğal deri, temel ve nefes alma büyüsü alabilen bir malzemedir. Ve eşit cilt tabakası tercih derinin de en gerçekten iyi (PL) moda görünmesi için tutarlı bakıma ihtiyacı vardır. Fakat bunu yaparken ölümcül kimyasallardan ve asidik maddelerden uzaktan kumanda durmak gerek. Narin mikrofiber bez ve fırçalar, ağartıcı içermeyen temizlik malzemeleri faydalı seçimlerdir.

 2. Narin bir ovmak aracılığıyla fırçalayın veya süpürün.

  Doğal deri sandalyelerinizi yaygın olarak kullanıyorsanız, önemli ölçüde de cildiniz geliştirmek aracılığıyla şaşırtıcı bir şekilde fazla temas ediyorsa, haftada ne zaman fırçalamak veya süpürgenin ısmarlama aparatıyla süpürmeniz yararlı olacaktır. Kim peşini bırakmamak, sürdürmek, doğal deri ileri biriken bütün cilt tabakası parçacıklarını ve tozu temizler. Deriyi çizmemek için pürüzsüz bir ovmak veya kask istihdam önemlidir.

  Pislik ve kirin önemli ölçüde sıkışabileceği olanaklar olan sandalyelerinizin bir tane daha yerleri ve çatlakların üzerinden geçtiğinizden emin olun.

 3. Sandalyeyi silin.

  Mobilyaları tutarlı olarak fırça için ılık suyla nemlendirilmiş yıkama ve pürüzsüz bir bez kullanın. Küçük lekeleri gidermek için suya deterjan ekleyebilirsiniz.
  Bezi suya batırın ve lekeyi fırça için kullanın. Gerekli doğal deri rutin bakım rutininizin bir parçası olarak bir mikrofiber bez tanımla bilge olacaktır. Lekenin yayılmaması için acımasız hareketlerden ve ovuşturmaktan kaçının.

  Parçalanıp deriye yapışabilecekleri için dosya kumaş tercih malzemeler kullanmamaya özen gösterin.

 4. Ofis sandalyesi ayaklarını unutmayın.

  Doğal deri yüzeyleri temizlerken Ofis sandalyesi ayaklarını temizlemeyi unutmayın. Kim kısımları temizlerken önemli ölçüde ahşapta kullanılmak üzere oluşturulmuş deterjanlar veya sert ağaç dostu bir temizleme solüsyonu kullanın. Doğal deri bölgeleri sildiğiniz deterjan ve ılık su karışımını Ofis sandalyesi ayaklarını fırça için de kullanabilirsiniz. Çelik Ofis sandalyesi ayakları için ise bulaşık deterjanı ve ılık su veya çelik yüzeyler için yardımcı ve harika sonuçlar veren Cif Paslanmaz Metalik Jel tercih bir varlık kullanabilirsiniz. Eğer ısmarlama bir temizlik malzemesi kullanacaksınız, deterjanı dikte sandalyeye kesinlikle değil, bezinize uygulamayı unutmayın. Kontrol sandalyeye sabun enerji sandalyenin malzemesine yara verebilir ya da çizik bırakabilir. Bunlara ek olarak temizleyiciyi başlangıçta daha önce beze uygulayarak tıpkı bir moda dağıtabilirsiniz.

 5. Sildiğiniz bütün yüzeyleri kurulayın.

  Tipik olarak sayısız ev mobilyaları fazla nemden hoşlanmaz. Küflenmeyi önlemek ve kiralama ömrünü kısaltmamak için sandalyenizi şaşırtıcı bir şekilde nemli olmayan bir bezle silmelisiniz. Temizliği tamamlamak için kurumak, yıkama bir bez yardımıyla kurulamalı ve sandalyenin ıslak kalmadığından emin olmalısınız. Önemli ölçüde çelik ayaklarda, temizlik sonrası parça kalmaması için kim adımı atlamayın. En gerçekten iyi (PL) gözden geçirmek için sandalyelerinizi temizledikten daha sonra ve kullanmadan daha önce bir karanlık kurumaya bırakabilirsiniz.

 6. Doğal deri kremi uygulayın.

  Kim, her türlü bir doğal deri Ofis sandalyesi temizleme rutininin temel bir parçasıdır. Her bit olarak cildinize nemlendirici sürmeye ayrıca düşünebilirsiniz. Derinin başlangıçta günkü parlaklığını ve rengini yüksek zaman çerçevesi koruması için inanılmaz şekilde büyük bir adımdır. Yine de temizlenmemiş bir yüzeye uygulandığında kir ve kirlerin ekstra bulaşmasına sebep meydana. Kim yüzden kim işlemi her zaman temizliği tamamladıktan daha sonra uygulayın. Doğal deri gereklilik duyduğu kadarını emer. Eğer fazla losyon kaldıysa yıkama, pürüzsüz bir bezle silin.

  Bütün ana sayfa kimyasallarında olduğu tercih kullanmadan daha önce talimatları doğrudan etmeyi unutmayın. Güvenlik giysi örtüsü giyin ve gerçekten iyi (PL) havalandırılmış bir odada uygulayın.

Malzeme Ofis sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Malzeme kaplı sandalyeler de yaygın olarak arzu edilen dekoratif mobilyalardandır. Ofis sandalyesi temizliği için başlangıçta adımı atmadan daha önce kumaşların çamaşır yıkama talimatlarını doğrudan etmeyi unutmayın. Eğer temizlik uyarılarını bulamazsanız kumaşın görünmez bir yerinde kullanacağınız temizlik ürününü deneyin.

Daha fazla gör:  Tıraş Makinesi Temizleme | Tıraş Makinesi Bakımı
 1. Kumaşı süpürün.

  Kumaşın üstündeki doğal deri, kilit ve kıl kalıntılarını elektrikli süpürgeyle süpürün. Pislik ve kirlerden arınmış malzeme hem lekelerin daha sakin temizlenmesini sağlar hem de alerjik reaksiyonların oluşmasının önüne geçer.

 2. Lekeleri cazibe tapınak şakak .. mabet.

  Malzeme Ofis sandalyesi lekeleri tam olarak nasıl kurtulmak diye düşünüyorsanız, inatçı lekeler için oksijenli su kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha hızlı yürütmek için bir serpin kutusundan öğüt vermek alabilirsiniz. Oksijenli su püskürttüğünüz bölgeleri asgari 10 an bekletin. Bunu sayısız türünün tek örneği kumaşta güvenle kullanabilirsiniz; yine de kullandığınız kumaşı sürekli doğrudan elde. Daha yardımcı ve hızlı bir adım için Cif Yayılmış Başına Yere Çizik Uzmanı kullanmayı arzu edebilirsiniz.

 3. Derinlemesine temizliğe başlayın.

  Muazzam bir kaseyi çekici su ve farklı azaltmak bulaşık deterjanı aracılığıyla doldurun. Eğer buharlı temizleyici kullanmıyorsanız kullandığınız suyun çekici olması önemlidir. Mikrofiber bez aracılığıyla temizlemek istediğiniz bütün alanı silin. Tezgah, omurga, kollar ve çeşitli diğer bölgeler için başına seferinde bezi düzeltmek yıkamayı unutmayın.

 4. En yardımcı gözden geçirmek için buharlı temizleyici kullanın.

  Buharlı temizleyiciler, sert yankı sayesinde inatçı lekelere daha detaylı nüfuz edebilir ve lekeleri kolayca çıkarabilir. Bunlara ek olarak tenimize sıkça değen bölgelerde dahil akarları dezenfekte eder ve küf oluşmasını engeller. Buharlı temizleyici için acımasız ovmak ve mikrofiber bezi silecek ekleriyle birbirleriyle kullanmayı deneyebilirsiniz. Özel genel olarak bir temizlik yapacaksanız ya da daha kırılgan bir kumaşa sahipseniz, mikrofiber bez seçeneğini arzu edebilirsiniz. Yine de, acımasız fırçayı daha pis alanlar ileri kullanabilir ve köşeleri temizlerken daha yardımcı sonuçlar ödünç almak edebilirsiniz.

Plastik Ofis sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Plastik sandalyelerin temizliği daha hızlı tercih görünse de önemli ölçüde komplikasyon beyaz renkli plastik Ofis sandalyesi tam olarak nasıl temizlenir olduğunda daha ziyade can sıkıcı muhtemelen. Fakat üzülmeyin, aşağıdaki adımları bağlı kalarak ederek sandalyelerinizi modası geçmiş beyazlığına döndürebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Ahşap Nasıl Temizlenir? | TemizSözlük
 1. Temizlik suyunuzu hazırlayın.

 2. Silmek yardımıyla kirleri ve lekeleri temizleyin.

  Plastik sandalyelerinizi manzara tercih belirgin alanlarda kullanıyor olabilirsiniz. Dolayısıyla, kir ve toz hariç sandalyeye yerleşmiş kuş pislikleri parlak görebilirsiniz. Kim peşini bırakmamak, sürdürmek için bir çift direksiyon giysi örtüsü giyin ve acımasız bir fırçayı temizleme solüsyonuna batırın. Sandalyeleri kim solüsyonla fırçalayın.

 3. Karışımı önemli ölçüde lekelerin sert olduğu bölgelerde bekletin.

  Çözeltinin farklı an sandalyelerde beklemesine izin ver verin. Ardından yıkama suyla durulayın. Eğer lekeler istediğiniz {kadar} geçmemişse beyaz renkli yüzeyler konusunda saygın geliştirmek temizleyicilerden öğüt vermek alabilirsiniz. Kim önemli ölçüde sararmış plastik sandalyelerde sizi şaşırtıcı bir şekilde mutlu edecek sonuçlar ödünç almak etmenizi sağlayacaktır.

 4. Yıkama sandalyeleri kurumaya bırakın.

  Sandalyeleri bir bezle kurulayın ya da mümkünse kuruması için güneşte bırakın. Harika bir şekilde kurumadan sandalyeleri kullanmayın. İşte, temel farklı yer değiştirme sayesinde plastik Ofis sandalyesi tam olarak nasıl temizlenir sorunuz cevaplanmış oldu.

  Hatta daha fazla doğal deri ve malzeme temizliği Kırmızı bayrak edinmek için doğal deri sandalye temizliği yazımıza ve en hızlı temizlik hileleri için doğal deri ve malzeme sandalye tam olarak nasıl silinir makalemize bir bakış atabilirsiniz. Güçlü lekelerle baş etmek için bütün hileleri ise deriden en gerçekten iyi (PL) çizik eleme yöntemleri sayfasını oturum, toplantı, celse ederek öğrenebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Sandalyeler Nasıl Temizlenir? En Kolay ve Etkili Yöntemler.

Genel bakış: https://lorenzolesite.com