Robot Süpürge Kullanımı Hakkında Her Şey

Unilever logo

Evi süpürmek, en sevilmeyen işlerden biridir. Zahmetli, monoton ve ayrıca sıkıcı olmasının ve günümüzün hemen tempolu yaşam tarzı stilinde son derece yaş alıcıdır. Birkaç dünya için mantıklı robotik süpürge kullanımı, devasa miktarda yaş ve ayrıca elektrik harcamadan evinizi temizlemenin heyecan verici bir yoludur.

Robot elektrikli süpürgeler, evinizi sizin için temizlemeye pratik olan çok küçük, tipik olarak sabit disk şeklindeki cihazlardır. Ilerleme geliştikçe ve ayrıca fiyatların düşmesiyle hep birlikte, akla gelebilecek aniden aniden başına elektronik aletler ve ayrıca daire veya apartman dairesi eşyası mağazasında elde edilebilir olmaya başlamışlardır. Kim, robotik süpürgeleri olağan bir kullanıcı profili için gerçekçi bir çeşit haline getirir. Hepsi birden evinizin olabildiğince çamaşırhane olmasını tedarik için bunları çeşitli diğer emme türler aracılığıyla hep birlikte ideal bir stil kullanabilirsiniz. Peki, mantıklı robotik süpürge alırken nelere uyarı edilmeli, robotik süpürgeler sadece nasıl çalışır, aile evcil hayvanı olan evler için robotik süpürge seçimi sadece nasıl layık olmak? Bütün bütün kim sorularınızı yazımızın devamında açıklıyoruz.

Pratik Süpürge Kullanımı ve ayrıca Avantajları

Sebep elektrikli robotik süpürge satın almayı değerlendirmeniz gerektiğini sürpriz ediyorsanız, çok kendi kendine katip kim mantıklı temizlik cihazlarını kullanmanın en geleneksel olarak avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Pratik süpürge kullanımı manuel değildir.

  Teknik etmekte hayal kırıklığı çekiyorsanız ya da aslında rahatsızlıklardan muzdaripseniz, robotik süpürge sizin için olağanüstü bir temizlik aletidir. Özel temizlik rutininizi iyileştirmekle kalmaz, bunu hepsi birden size ya da aslında durumunuza fazladan bir sıkıntı bindirmeden yapar. Tamamen tutarlı olarak açıp içindeki pisliği atmayı unutmayın.

  Pratik süpürgeler, gizlice olarak temizlik yapmalarını sağlayan farklı sensörler oluşur. Kim, yüksek dönem durum durma, yürüme ve ayrıca eğilme ihtiyacını ortadan kaldırır. Robot elektrikli süpürgeler, artrit ya da eklem ağrısı çeken kıdemli insanlar için de harikadır. Kim elektrikli süpürgelerin birçok, gerektiğinde temizlenecek stil vaktinden önce değişken ve ayrıca tipik olarak son derece az servis gerektirirler.

 2. Robot süpürge seçimi zamandan indirim etmenizi sağlar.

  Güçlü sarhoş hayatımızda organizasyon, kültürel yaşam tarzı veya servis sağladığımız dünya ve ayrıca çocuklarımızın olması, zamandan indirim etme ihtiyacına ana sebep yer almak. Robot elektrikli süpürgeler, her türlü bir koruma olmaksızın çok kendi başlarına temizleyebildiklerinden, size muhteşem bir yaş tasarrufu sağlayabilirler. Kim, bütün aktif toplum için olağanüstü bir alternatiftir. Kim cihazları denetlemeniz gerekmediğinden, evden çıkmadan daha önce onları çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bazı modeller, evde olmadığınızda ne olursa olsun mantıklı telefon ya da ek yoluyla cihazı uzaktan çalıştırmanıza izin ver verir. Kim, sevdiğiniz ve ayrıca keyif aldığınız etkinliklere ekstra yaş ayırmanıza ve ayrıca çamaşırhane bir eve gelmenize olanak tanır.

 3. Robot süpürge daire veya apartman dairesi haritalama sayesinde evinizin özel noktalarını kendiliğinden algılar.

  Robot elektrikli süpürgeler yaklaşık en geleneksel olarak endişelerden bir birey, merdivenlerden düşecekleri, duvarlara yaralamak verecekleri ya da dekoratif eşyaları devirecekleridir. Robot süpürgenizi aldıktan bundan sonra kurulumunu yapacağınız için kim korkuya Daha önce hiç gerekir yok. Bundan sonra robotik süpürge daire veya apartman dairesi haritalama sistemi devreye giriyor. Peki robotik süpürge haritalama nedir?

  Haritalama özelliği, cihazınızın geçemeyeceği sınırlar oluşturarak bölünmüş eşya ya da kırık ev mobilyası tehdidini ortadan kaldırır. Benzer şekilde makinenin evinizin dışına ya da yasa dışı alanlara girmesini de engeller.

 4. Özel yüzeyler için {otomatik} değişken.

  Özel alan yüzeyleri özel salıncak ayarları ihtiyaç. Dolayısıyla sayısız robotik süpürge, alan yüzeylerindeki değişiklikleri algılayan sensörlere sahiptir. Robot süpürge başlangıçta istihdam öncesinde ayarlanır. Kilim, sert ağaç, fayans tercih özel yüzeyler sadece nasıl temizlenecek diye düşünmenize gerekir kalmaz. Benzer şekilde merdivenleri ve ayrıca duvarları algılayabilirler ve ayrıca üniteye istenmeden yaralamak gelmesini cesaretini kırma için her zaman uzaklaşırlar.

  Pratik süpürgeniz fayans ve ayrıca parke zeminleri duman bulutu, kir ve ayrıca kirden arındırdı mı? Uyarıcı! Ardından optimum hijyen başarmak için yapmanız gereken tuhaf faktör, Cif Jel Öncül Uzmanı tercih verimli bir ortaya çıkmak temizleyici aracılığıyla yüzeyleri fırça.

 5. Temizlik ayarlarını akıllıca değiştirir.

  Birkaç daire veya apartman dairesi mal sahibi için bazı zeminler diğerlerinden daha kirlidir. Tipik olarak, antre, pişirme alanı ve ayrıca oturma odası tercih en fazla olarak kullanılmak için üretildi alanlar en pis yerler olma eğilimindedir. Dolayısıyla, sayısız robot emme, kendinden emin bir alandaki pislik miktarını tanımla etme ve ayrıca temizlik ayarlarını her zaman yapmalarını servis özelliğine sahiptir. Bir banliyö bölgesi ne {kadar} kirliyse, robotik süpürge onu ​​temizlemek için o {kadar} fazla yaş harcar.

 6. Çok kendi kendini suçlama edebilir.

  Robot elektrikli süpürgeler kendilerini suçlama edebildiğinden, manuel suçlama etme konusunda endişelenmenize gerekir yoktur. Bir görevi tamamladıktan bundan sonra, süpürge aniden ayar istasyonuna destek dönecektir. Kim, piliniz zayıfsa, başına temizlikten bundan sonra her zaman suçlama olacağı anlamına tazminat.

 7. Siz evde yokken temizlik yapar.

  Siz yokken eviniz çok kendi kendine temizlenseydi heyecan verici olmaz mıydı? Robot süpürge kullanımı aracılığıyla bunu yapabilirsiniz. Bazı robotik süpürgeler günün kendinden emin saatlerinde her zaman temizlemeye başlayacak stil programlanabilmektedir.

  İlk kurulumu tamamladıktan bundan sonra doğrudan harika bir şekilde sizde. Kim, önemli ölçüde tatillerde, organizasyon gezilerinde ve ayrıca yüksek dönem evden uzakta olacağınız çeşitli diğer durumlarda pratik muhtemelen. Kim da robotik süpürge seçimi yapmayı düşünmenizin ciddi nedenlerinden biridir.

 8. Robot süpürge mi olağan süpürge mi? Robot süpürge son derece çok çok daha az servis ihtiyaç.

  Robot süpürge kullanımı, manuel elektrikli süpürgelerle karşılaştırıldığında en düşük miktarda servis ihtiyaç. Kim ekipman yaygın daha kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve ayrıca size yıl çare edecek stil üretilmiştir.

  Sıradışı yapacağınız torbayı tutarlı olarak geçiş, kabı verim ve ayrıca bunlara ek olarak zemini dağınıklıktan ve ayrıca çeşitli diğer belki yaralamak verebilecek nesnelerden uzaktan kumanda tutmaktır. Bunlar, makinenizin istihdam ömrü sırasında gerçekleştirmeniz gereken 2 ciddi servis görevidir.

 9. Ince alanlara sığar.

  Birkaç kullanıcı ulaşılması akıllara durgunluk veren ya da ince alanları süpürememekten sızlanmak eder. Çok küçük boyutları nedeniyle robot elektrikli süpürgeler daha ince alanları rahatlıkla temizleyebilir. Kim alanlar, standart elektrikli süpürgenizin bir Çeşitlilik uzantı kullanmadan ulaşamayacağı bütün köşeleri ve ayrıca dipleri oluşur. Robot süpürge kullanımı aracılığıyla ekstra banliyö bölgesi daha mantıklı bir stil temizlenebilir.

  Robot süpürge kullanımı evinizde mantıklı ve ayrıca tutarlı bir temizlik sağlar, kir oluşumunu minimumda tutar. Kim, önemli ölçüde alerji sorunu olan kişiler için idealdir.

Robot Süpürge Alırken Nelere Uyar Etmeli?

Robot süpürge alırken ne {kadar} bütçeniz varsa süpürgeniz o {kadar} fazla nitelik aracılığıyla hep birlikte tazminat. Yine de hangi sürüm satın alırsanız tapınak şakak .. mabet, bütün robot elektrikli süpürgeler uzun derecede ortadan kaldır ve ayrıca özgürlük sunar. Robot emme aramaya nereden başlayacağınızdan emin kesinlikle değil misiniz? Robot süpürge alırken nelere uyarı etmeniz gerektiğini burada listeleniyor bulabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Bit Nasıl Temizlenir | Bitten Nasıl Kurtulunur
 1. Evinizi inceleyerek başlayın.

  Ağırlıklı olarak doldurulmamış zeminlere mi yoksa halılara mı kurucu olduğunuzu düşünün. Halınız varsa, ne {kadar} canlı olduğuna bakın. Evcil hayvanları da düşünün: Robot süpürgenin evcil kedi kumu ya da canlı tüyleri toplaması gerekecek mi? Bunların tümü, robotik süpürge alırken bakış önünde bulundurmanız gereken devasa hususlardır.

 2. Bütçenize ve ayrıca istediğiniz özelliklere çözmek verin.

  Daha erken de bahsettiğimiz tercih, en toparla özelliklere kurucu robotik elektrikli süpürgeler pahalıya mal muhtemelen. Aşağıda listelenmiş robotik süpürgeler wifi olmadan çalışır mı sorusu da devreye giriyor. Daha ucuz modeller mevcuttur, bunu söyledikten sonra WiFi bağlantısı ya da çok kendi kendine boşalan atık kutusu tercih bazı prim yönler elemeye teklif olun.

 3. Pratik telefon uygulamaları aracılığıyla robotik süpürge kullanımı istiyor musunuz?

  Bazı robotik elektrikli süpürgeler, kişiselleştirilmiş uygulamalara bağlanabilir. Uygulamalar, robotik süpürgenizi parça ve ayrıca temizlik seanslarını planlamak için kullanışlıdır. Bunlar hepsi birden evinizin haritasını çıkarmanıza ve ayrıca yasa dışı bölgeler oluşturmanıza da pratik muhtemelen.

  Robot elektrikli süpürgeler, farklı navigasyon yöntemleri kullanır. Kalitesiz bir robotik süpürgeye harcama yaparsanız, görünüşe göre düzensiz eylem edecek ve ayrıca kim süreçte duvarlara ve ayrıca engellere çarpacaktır. Oysa bazı ile çevrili ve ayrıca en uygun düzey modeller, onları kılavuz için lazerler ve ayrıca optik sensörler kullanır.

 4. Bazı modeller daha detaylı temizlik kapasitesine sahiptir.

  Her robotik süpürge özel stil çalışır. Bazıları kir ve ayrıca aile evcil hayvanı tüylerini halıdan daha düzgün toplarken, diğerleri kilim yerine vahşi zeminlerde daha detaylı çalışabilir. Neye ihtiyacınız olduğunu bakış önünde bulundurarak seçenek yapın.

 5. Programlanabilir temizleme süresi olmayan bir robotik elektrikli süpürgeden kaçının.

  Robot elektrikli süpürgeler mantıklı ilerleme aracılığıyla denetimsiz çalışırlar. Kim ekipman siz uzaktayken de çalışabilir. Ayrıca, evinizin ister siz uzaktayken ister evdeyken, tutarlı olarak temizliğe ihtiyacı vardır.

  Dolayısıyla, temizleme süresini programlamak için kendinden emin bir işlevi olan bir robotik süpürge seçimi gerçekleştirmek son derece önemlidir. Cihazınızı günün kendinden emin bir saatinde temizlik yapması için programlamak mümkündür ve ayrıca bir haftadan fazla programlanabilir.

Pratik ilerleme de olsa, kim cihazların dünya tercih düşünemeyeceğini sürekli hatırlamanız gerek. Kim süpürgeler bütün dürüstlüğümle de akıllıdır ve ayrıca kendini geri yükleme suçlama için üniteye destek dönmek tercih mantıklı davranış yapabilir. Robot elektrikli süpürgeler gözetiminiz olmadan çalışır ve ayrıca cihazı bir enerji kaynağına takmak için etrafta olmanıza gerekir yoktur. Yine de öyle veya böyle evi temizlemek için dünya çabası gereklidir. Robot süpürge sıkı sizin programladığınız görevleri gerçekleştirmekle izole edilip saklanmış ziyaret etmek.

Daha fazla gör:  Ev temizliğinde tasarruf | Bütçe dostu ürünler

Evcil Hayvanı Olan Evlerde Robot Süpürge Kullanımı

Evcil hayvanların varlığı hayatınızı daha müteşekkir hale getirir ama hepsi birden yaşam tarzı alanınızı büyük ölçüde daha sıvılaştır hale de getirebilir. Bir evcil hayvana dağıttığını toplaması gerektiğini de söyleyemeyeceğinize bağlı olarak, evcil hayvanlı evler için üretilen en mükemmel temizlik ürünlerini aramaya üstlenmek önlenemez bir sonuçtur.

İster yuvarlanmak için tercih bir yeri olsun isterse evin etrafına tüylerini yaymayı istiyorum etsinler, evcil hayvanınıza bağlantılı olarak dahil duman bulutu ve ayrıca kir sorunlarını uyumlu etmek bir dönem bundan sonra imkansızdır. Robot süpürge kullanımı işlerinizde devasa bir sıcaklık sağlayabilir.

 • Pratik olarak bütün robotik süpürgeler parke alan temizliğinde ustalaşabilir. Apartman yüzeyler, halılarda olduğu tercih aile evcil hayvanı tüylerini örümcek ağı tercih tutmaz. Saçlar uçup duman bulutu yumakları haline gelebilir, bunu söyledikten sonra her türlü bir robotik süpürgenin dönen bir fırçayla bunları yakalayıp alması daha ziyade kolaydır. Evinizin köşeleri önemli ölçüde duman bulutu yumakları için ünlü mekân noktaları ise, D şeklinde bir robotik süpürge kim duvarları ve ayrıca 90 derecelik açıları dairesel bir süpürgeden daha detaylı temizleyebilir.

 • Daha şiddetli emiş gücüne kurucu süpürgeler başına çalışmada ekstra duman bulutu ve ayrıca kir toplar ve ayrıca genel olarak hızlı kirlenen evlerde hızlıca dolan süpürge torbaları tekrar tekrar değiştirilir. Kendiliğinden boşalan bir robotik süpürge, Günden güne süpürge torbasını boşaltma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak, sizi sessiz bırakacaktır.

 • Alerjisi olan aile evcil hayvanı sahipleri, aerodinamik boşaltma sürecini bir tane daha bir nedenden dolayı hayranlık edeceklerdir. Robot süpürge aracılığıyla emme filtresi sadece nasıl temizlenir diye dert etmenize gerekir olmaz. {Otomatik} boşaltma işlemi, manuel boşaltma boyunca gerçekleşen tozdan ortadan kaldırmak anlamına tazminat. Robot süpürgenin topladığı tozlu web içeriği belirlemek süpürgeden ünitedeki teneke kutuya boşaltılır. Alerjisi olanlar hepsi birden HEPA filtreleri olan robotik süpürge modellerini de arayabilirler.

 • Daha önce hiç hiç kimse robotik süpürgesinin kısık olmasını istemez, bunu söyledikten sonra ses seviyesi ürkek evcil hayvanların bulunduğu evlerde ekstra düşünülmelidir. Bazı modeller, motorun gücüne ya da daha vaktinden önce teknolojili modellerdeki ses azaltan tasarıma bağlantılı olarak diğerlerinden daha gürültülüdür. Evcil hayvanınız bulaşık makinesine, kilit kurutma makinesine ya da blendera mükemmel cevap vermek veriyorsa (ya da cevap vermek vermiyorsa), birçok robotik elektrikli süpürgenin daha ziyade gürültü çıkarmasını tolere edebilir demektir.

Daha fazla gör:  Çift Taraflı Bant Duvardan Nasıl Sökülür | TemizSözlük

Elektrik gücü süpürgesi seçimi konusunda ancak zayıf mısınız? Vakum seçimi sadece nasıl yapılır öğrenin. Pislik torbalı mı kir torbasız mı karşılaştırın ve ayrıca gönül rahatlığıyla çözmek verin.

Gönderiyi görüyorsun: Robot Süpürge Kullanımı Hakkında Her Şey

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com