Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

1652130403 Pullu Yastik Yapimi Ombre Tasarim Modasi

Toparla zamanların asma kilit trendlerinden görmeye alıştığımız Ombre modasını dekorasyonda da görmek hakikaten çarpıcı. Bilmeyenler için söylemek gerçekten istiyorum ombre, saçta koyu tonlardan açığa etkili bir şekilde giderek daha fazla yapılan bir tarz. İşte gölge tonları aracılığıyla oynayarak yapılan pullu Yastık yapımı ombre modasını bu gece sizlerle dekorasyonda tam olarak nasıl kullanıldığını anlatacağız.

Özgürce pullu Yastık tam olarak nasıl yapılır?

Sonra sizlerle ombre etrafında pullu Yastık yapımı konusunu paylaşacağım. Renklerin tonlarıyla oynayarak türünün tek örneği geliştirmek fikirlerine ulaşabileceğimiz birkaç kendi benliğin yap düz dekorasyon fikirleri elde edilebilir. Kelimenin tam anlamıyla rengin türünün tek örneği tonlarını yoluyla çarpıcı bir kırlent oluşturuyoruz ombre Yastık yapımı aracılığıyla.

Hemen şimdi sizlere ombre Yastık yapımı için hayati malzemelerin listesini vereceğim:

Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

Ombre pullu Yastık yapımı için hayati malzemeler:

* İstediğiniz bir gölge kırlent.(Elinizde kırlent yoksa ve ayrıca elinizdeki kumaşı analiz etmek istiyorsanız kare biçimli 2 adet kumaşı dikerek ve ayrıca içinde elyaf doldurarak heyecan verici bir Yastık ve ayrıca kırlent tasarlayabilirsiniz.)

* Yastığın renginin türünün tek örneği tonlarında keçe malzeme.(İnternette veya dükkanlarda özdeş rengin türünün tek örneği tonlarında birkaç keçe malzeme satılıyor, istediğiniz rengin tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.)

* Silikon tabancası.

* Işaretleyici

* Makas

* Varyasyon kağıdı.

Malzemeler hazırsa etrafında pullu Yastık yapımı için kolları sıvıyoruz.

Küre pullu ombre Yastık yapılışı

Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

İlk olarak sürüm kağıdının üzerine koyulacak etrafında bir obje sayesinde etrafında durum bir sürüm çıkarın. Bunun için duş odası kağıdı rulosundan kavramak da çok küçük kavanozların simge durumuna küçült kısımlarından yararlanabilirsiniz.

Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

Küre durum sürüm özel ve ayrıca keçenin üzerine sabitleyerek(iğne yardımıyla) başına gölge tonunda 15 civarı çok küçük etrafında özel.

Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

Kesilen yuvarlakları fark edilir renk tonu üst gidiyor moda trendi düşük etkili bir şekilde kırlentin üstüne dikin. Tavsiye edilmesi gereken muazzam bir duyu en koyu tonu en aşağıdan taahhüt suretiyle boğa etkili bir şekilde gelmenizdir. Nedeni etrafında pulların en uygun üste gelerek geçişi açıkça yansıtması ve ayrıca çarpıcı görünmesidir.

Kırlentin en altından etrafında pulları yapıştırmaya başlıyoruz. Tam burada hafifletmek olması için kırlentin en altına dizi halinde silikonu sürün ve ayrıca en koyu olan etrafında pulları yapıştırmaya başlayın. Tam burada muazzam olan 2 duyu sahip olmak.

Birincisi renk tonu geçişlerine tavsiye etmek, ikincisi bir eski sıradaki 2 etrafında pulun birleştiği noktanın üstüne bir pul kader moda trendi yapıştırmanızdır. Böylece 2 pulun keşistiği yerin açıkça ortasına pulları yapıştırarak ilerlemeniz gerekiyor.

Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

Kırlentin tamamını bütün gölge tonları aracılığıyla yapıştırma işi bittiği yaş etrafında pullu ombre Yastık yapımı tamamlanmış olay.

Yastık için kullanacağınız sayısız gölge seçeneğinin olduğuna tonlarla oynamak yerine harika bir şekilde rengarenk bir Yastık sürüm de yapabileceğinizi unutmayın. Bir Yine bir başka kendi benliğin yap dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

Gönderiyi görüyorsun: Pullu Yastık Yapımı: Ombre Tasarım Modası!

Genel bakış: https://lorenzolesite.com