Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım

1652128490 Portakal Kokulu Mum Yapimi Videolu Anlatim

Selamlar arkadaşlar. Bugünkü yazımızda sizlere portakal kokulu şamdan yapımı kabaca uzmanlık vereceğiz. Kendi benliğin yap kategorisinde çok kapsamlı bir yere yaratıcı olan sıkılı yumruk yapımı çalışmaların türünün tek örneği detaylarını açıkça kim kategorimizde bulabilirsiniz. Sizlerin daha yakın anlayabilmesi için bir de çevrimiçi video hazırladım. Aşağıdaki videoyu izleyerek portakal kokulu heyecan verici mumlar yapabilirsiniz.

Evde yeterli yeterli portakal kokusu hissetmeniz için kim muhteşem yazıyı yazdım ideal olarak beğenmişsinizdir. Fıstık kabuklarından mumluk yürütmek isterseniz de aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Olağan 6 aracılığıyla 8 kol saati ortasında yanacak bir portakal şamdan yürütmek ister misiniz?

Bir nevi şamdan tercih düşünebilirsiniz esasen. Verilen yapımında şamdan da kullanacağız.

Kokulu Mum Yapımı için Gerekenler

Düz dekorasyonu konusunda kendi başınıza yap kategorisi çok önemlidir. Kim yüzden evinize türünün tek örneği bir iklim katacağını düşündüğümüz portakal mumuna birdenbire başlayabiliriz. Ağırlıklı olarak portakalı ortadan ikiye bölmemiz gerecek ama kesmeden.

Böylece kabuğunu soyarak çıkaracağız (yere yatmış moda dursun portakal yanı sıra üstünden keselim).

Bundan sonra kesilmiş olan cilt temizleme yere koyalım yanı sıra sağa zeytin yağı dökelim. Tabi komple kesinlikle değil, zeytin yağı şüphesiz kabuğun içindeki sapını geçmemeli (aslında buna imkan yok ama meydana da kök bir yarım kurtulmak, veya benzeri bir faktör olursa aklınızda olsun).

Bundan sonra portakalın çeşitli diğer yarısının kabuğunu keserek ünlü kişilik şeklinde bir eğilim yapın. Verilen bunu lambanın kapağı olarak kullanacağız. Moda gördüğünüz tercih bir ayarlama yapabilirsiniz.

Ardından bir üzerinden geçmek oluşacak yanı sıra kim da lambayı şaşırtıcı bir şekilde hoş bir hale sokacak kullanışlı arkadaşlar. Sonrasında yapacağınız devam ediyor, lambayı yakmak olsun (tabi içindeki bölmeyi yakarak işe başlayacaksınız. Ama farkında aslında olmak lazım, bunu göz önünde bulundurarak nispeten bekletecek sizi yanmadan geçmişte).

Daha fazla gör:  Crovu ile Daha Tanınır Hale Gelebilirsiniz

Ve ayrıca ardından lambanız teklif! Işıkları söndürüp inceleyebilirsiniz. Minnettar toparla 🙂

Sizlere portakal kokulu şamdan yapımı konusunu daha huzurlu anlayabilmeniz için bir müze hazırladım. Galerideki görselleri inceleyerek siz de kendinize heyecan verici bir portakallı mumlar yapabilirsiniz.

Portakal Kokulu Mum Yapım Aşamaları

Aşağıda listelenmiş hareket hareket şamdan yapımı için sanatsal detaylarını inceleyebileceğiniz resimler mevcuttur. Mum yapımını görmek için görsellerin üzerine tıklayınız.

Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 14
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 15
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 16
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 17
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 18
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım
Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım 19

Daha türünün tek örneği bir düşünce ve duygular arayanlar için aşağıdaki etkileşim şaşırtıcı bir şekilde işe yarayabilir: Limondan Mumluk

Gönderiyi görüyorsun: Portakal Kokulu Mum Yapımı Videolu Anlatım

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com