Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

1652125850 871 Philips FC9919 Marathon Ultimate Supurge Incelemesi

Bu akşam sizlere eşimle birbirleriyle yüksek araştırmalar sonucunda almaya çözmek verdiğimiz Philips FC9919 Marathon Ultimate süpürgeyi ifşa istedik.

Philips FC9919 süpürgesini ağ üzerinden satın aldık ve ayrıca sizlerle birkaç sanatsal ve ayrıca video klip aracılığıyla deneyimlerimizi paylaşmak istedik.

Philips’in düz elektroniği konusundaki bilinirliği ortada. Hal böyleyken Yine bir başka marka adı süpürgelere pek fazla bakmadığımızı kanıtlamak isterim.

Philips FC9919 almadan geçmişte aklımı karıştıran sıradışı bir süpürge olduğunu belirteyim: Rowenta RO8366 Silence Force MultiCyclonic süpürge.

Yazımın ilerleyen aşamasında kaynak Rowenta’dan vazgeçtiğimi sizlere aktaracağım.

Dilerseniz şu anda Philips FC9919 süpürgeyi incelemey geçelim…

Philips FC9919 konteyner içeriği:

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips süpürgenin inanılmaz şekilde katı ve ayrıca otantik kutusunda geldiğini kanıtlamak isterim.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Konteyner üzerindeki kutu boşluklar sayesinde süpürge güvenle kargoya verilebiliyor kim konteyner sayesinde. Siz siz olun öğe kutusunu atmayıp bodrum iyilik bir kuruluş varsa kesinlikle orada saklayın derim.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips FC9919 konteyner içerisinde en azaltmak kısımda bulunuyor. Çeşitli diğer aksesuar ve ayrıca aparatlar ise hızlı bir şekilde süpürge çevresindeki boşluklara koymak.

Kutuyu açarken eşimle birbirleriyle heyecanlandığımızı kanıtlamak isterim. 🙂

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Kutuyu harika bir şekilde dışarıya boşalttığımızda bütün konteyner içeriğini yukarıdaki görselde görebilirsiniz.

Konteyner içerisinden çıkan parçaları buraya yazmak gerekirse;

 • Philips fc9919 süpürge.
 • TriActiveMax kask.
 • Acımasız öncül başlığı.
 • Varyasyon temizleme kask aparatı.
 • Silmek ve ayrıca çok küçük kask.
 • Metalik 2 parçacıklar teleskopik boru hattı.
 • Istihdam kılavuzu ve ayrıca emin ol belgesi.
Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips FC9919 yaklaşım yönler:

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

İncelemiş olduğumuz süpürgenin yaklaşım özelliklerini Philips’in sitesinde ve ayrıca çeşitli diğer sitelerde muhtemelen daha yakın bulabilirsiniz yine de süpürge seçerken benim tavsiye ettiğim farklı detayı sizlerle paylaşmak arzu.

Devir ekonomik durum ve ayrıca indirim oranı devri. Bundan sonra seçeceğiniz süpürgenin A sınıfı elektrik enerjisi kullanım sertifikasına tavsiye etmelisiniz. Bundan sonra Philips FC9919 süpürge en en uygun ölçüde olan A sınıfı enerjiye kurucu.

Süpürgenin pislik tutma sınıfı ve ayrıca vahşi zeminde pislik parti sınıfı A sınıfı şeklinde sınıflandırılmış. Halıda pislik parti sınıfı olarak da C sınıfında kuruluş aldığını belirtmemiz gerekiyor.

Yapmış olduğum araştırmalar kim verilerden daha derin bir en uygun kurs süpürgenin pek de olmadığına Kırmızı bayrak ediyor varsa da Dyson süpürgeler kullanıyor muhtemelen onların da fiyatları Herhangi bir kişi vasıtasıyla malum.(Olağan 1.500TL’den başlıyor.)

Philips FC9919 650W oranında satış elemanı süpürge 2.400W’lık bir verimlilik sergiliyor. Toparla yıllarda süpürgelerin Watt genişliği aracılığıyla gergin kısıtlama yapıldığını duymuşsunuzdur. Günümüzde {artık} daha aşağı elektrik enerjisi tüketimi için daha aşağı Watt harcayan süpürgeler üretiliyor.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Süpürgenin emiş gücünün dürüst şaşırtıcı bir şekilde şiddetli olduğunu söyleyebilirim. Yaşlı süpürgemizin de Philips’ti yine de kim süpürge {kadar} uzun bir emiş gücüne kurucu değildi.

Süpürge ihtiyacınız varsa Philips Marathon

Eğer süpürge ihtiyacınız sahip olmak ve ayrıca evinizde dürüst bir hijyen arıyorsanız marka adı konusunda da Philips’e çözmek verdiyseniz esasen Marathon serisinden bir süpürge almaya çalışın.

Philips’in Ultimate Marathon serisi içerisinde birkaç süpürgesi kolay erişilebilir. Kafanız birazcık karışabilir, tabi kim ürünler ile çevrili da son derece maliyet farklılıkları kolay erişilebilir.

Aşağıda tavsiye edeceğiniz faktör: Sizin neye, hangi özelliklere, hangi aparat ve ayrıca başlıklara ihtiyacınız olduğunu keşfetmek etmeniz gerekiyor.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Durum verecek olursak, aslında incelediğimiz Philips FC9919 süpürge aracılığıyla FC9924 ürünü ile çevrili özellikle 2 ayrım sahip olmak. FC9924’ün konteyner içeriğinde çok daha fazlası olarak TriActiveZ kask kuruluş alıyor. Kim kask Rowenta süpürgelerde kuruluş yerleşim bölgesi başlığa şaşırtıcı bir şekilde benzemek.

Bireysel ile çevrili kilim dövücü olarak tanınan kim kask benim aslında incelemiş olduğum FC9919 ürünün konteyner içeriğinde yok.

FC9924’ün bir çeşitli diğer artısı süpürge sapında uzak kuruluş alması. Kim Bir çift kalite hariç bütün elektrik motoru yönler, kask ve ayrıca çeşitli diğer aksesuarları tamamen aynı. Ben sonra kim Bir çift kalite için +300TL ödemek istemediğim için Philips FC9919’ü dilek ettim.

Dileyen benim iyilik Phlips FC9919 süpürge dilek edip daha bundan sonra TriActiveZ başlığı daha sonra 100-150TL ayrım ödeyerek temin edebilir. Yine de kullandıkça daha derin görüyorum ki buna gerekir rağmen yok.

Bunu göz önünde bulundurarak ürünün yakın itibaren aparatlar ziyadesiyle mükemmel pislik çekişine kurucu.

Philips FC9919 filtreler:

İncelediğimiz süpürgede 2 adet filtre bulunuyor. Bunun bir tanesi süpürgenin hızlı bir şekilde {arkasında}

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips marathon ultimate 9919 süpürgede yıkanabilir elektrik motoru filtresi kullanılıyor. Süpürgenin hızlı bir şekilde {arkasında} bulundu kim filtreyi yaş yaş temizlemenizi öneriyorum.

Kim gördüğünüz filtrenin 2 yılda 1 değiştirilmesi öneriliyor. Eğer böyle bir süpürge topla isterseniz kim durumu aklınızın bir köşesine yazın.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

İncelemiş olduğumuz Philips Fc9919 süpürge yıkanabilir Hepa13 filtreye kurucu. Kim filtrenin 2 ayda 1 değiştirilmesi önerilse de kim maddi olarak önemli bir külfet olacağı için en azından senede 1 kez değiştirmenizi öneriyorum.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Kim filtrenin yıkanabilir olması inanılmaz şekilde pratiklik kazandırıyor. Önemli ölçüde temizlik sonralarında ılık su aracılığıyla hiçbir temizleme sabunu kullanmadan yıkamanızı önemli ölçüde öneriyorum. Daha bundan sonra gölgede kuruması gerektiğini unutmayın.

Kim hareket makinenizin hızlı hızlı bozulmasının önüne geçtiği iyilik, ateşleme gücü zayıflaması iyilik şikayetleri de ortadan kaldıracaktır.

Görmüş olduğunuz filtreler ve ayrıca incelemiş olduğumuz süpürge antialerjiktir. Önemli ölçüde evinde bizim iyilik çok küçük bir bebeğe sahipseniz kim süpürgenin bunun iyilik nimetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Philips FC9919 pislik haznesi ve ayrıca başlıklar:

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips FC9919 süpürge pislik torbasız bir süpür olması sebebiyle inanılmaz şekilde hızlı pislik boşaltmaya kurucu.

Yukarıda gördüğünüz aşırı bütün pislik ve ayrıca kirler hapsoluyor. 2,2 litre genişliğe kurucu olan kim kabı temizlik sonralarında çıkarıp yıkamanızı ve ayrıca gölgede kurutmanızı öneriyorum.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philip FC9919 süpürgede kullanım üzere itibaren kask yükler 4. Bunlar;

 • TriActiveMax kask.
 • Acımasız öncül başlığı.
 • Varyasyon temizleme kask aparatı.
 • Silmek ve ayrıca çok küçük kask.

Hanımlar normalde sıradışı bir kask aracılığıyla bütün evi süpürüyor yine de kim inanılmaz şekilde uygunsuz bir rutin. Önemli ölçüde seramik ve ayrıca laminat parkeye sahipseniz esasen vahşi öncül başlığını kullanmanızı öneriyorum.

Philips vahşi öncül kask gözlem:

Yukarıdaki video klip aracılığıyla vahşi öncül başlığın etkisini inceleyebilirsiniz.

TriActiveMax kask halılarda kullanılmak üzere üretilmiş bir kask. Gerçekten güçlü bir yapısı olan kim başlığın kenarındaki canlı kıllar sayesinde kilim yüzeyinde bulundu bütün kıl ve ayrıca tüyler yakalanabiliyor.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Philips FC9919 ve ayrıca TriActiveMax başlığın performansını harika edenler sizler için ateşleme yaptığımız ve ayrıca Youtube’a yükledğimiz videoyu izleyebilir.

Philips TriActiveMax kask ateşleme kuvveti gözlem:

Philips FC9919 ve ayrıca çeşitli diğer bütün süpürgelerin performansını adım istiyorsanız kolunuzu kullanmalısınız. Kask gözlem için de birebir diyebilirim. Süpürgeyi değerlendirme ederken ekibimiz de kim yöntemi kullandık.

Philips FC9919 shagy kilim verimlilik gözlem

Gerçekten büyük bir anlatımda sunduğum Philips FC9919 süpürgeyi sonuçta temizliği en ezici shagy halılarda deneyelim istedik. Bundan sonra sizler için bir video klip daha hazırladık.

İlginizi Çekebilir: 4 olağanüstü Philips emme tavsiyesi yazımı okuyarak daha özel süpürge tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Philips FC9919 & Rowenta RO8366 karşılaştırması:

Sizlere yazımın başında da belirttiğim moda trendi araştırmalarım neticesinde 2 süpürge ile çevrili kaldığımı belirtmiştim. Tabi incelememizde de görüleceği moda trendi tercihimi Philips’ten yana kullandım.

Teknosa’da başına Bir çift süpürgeyi de denemiş bir kişi olarak; Rowenta’nın konut ağırlığının çok daha fazlası olduğunu ve ayrıca süpürgenin kilim üzerindeki gidişinin ezici olduğunu söyleyebilirim.

Philips’in kilim üzerindeki gidişi, salıncak kabiliyeti şaşırtıcı bir şekilde daha uzun ve ayrıca hızlı. Rowenta daha hantal kaldığı için süpürmek işkenceye dönüşüyor desek aldatma olmaz.

Rowenta’nın da Philips’e bağlı olarak + yanları bulunuyor. Mesela yazımın ortalarında bahsettiğim kilim dövücü kask Rowenta Ro8366 içine geleneksel olarak olay.

Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Benzer şekilde Rowenta Ro8366 süpürge, Philips’e bağlı olarak daha aşağı sesle çalıştığı için dilek sebebi muhtemelen. Yine de kim farkın şaşırtıcı bir şekilde önemli olduğunu söyleyemem.

İlginizi Çekebilir: 3 huzurlu emme tavsiyesi yazımı okuyarak en sesiz emme tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Sizlere olabildiğince objektif bak açısıyla Philips FC9919 süpürgenin artı ve ayrıca eksilerini anlatmaya çalıştım. Temizlik konusunda bizim iyilik epeyce titizseniz, araştırarak ve ayrıca deneyerek süpürge almanızı öneriyorum.

He bir de ihtiyaçlarınızı belirleyerek eylem etmeniz hem size hem de cebinize artı olarak dönecektir. Kullanmayacağınız özelliklere fazladan para yönetimi vermenize gerekir olmadığını en kısa sürede daha hatırlatmak isterim.

Evinizi istediğiniz iyilik süpürebileceğiniz bir süpürge almanız dileğiyle… 🙂

Gönderiyi görüyorsun: Philips FC9919 Marathon Ultimate Süpürge İncelemesi

Rehber: https://lorenzolesite.com