Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

1652124171 Pet Siseden Gece Lambasi Yapimi Videolu Anlatim

Yardımcı takipçilerimiz pet şişeden karanlık lambası yapılışı tam olarak nasıl geliştirmek, tam olarak nasıl yapılır, naçizane fikirlerimle sizlere anlatmaya çalışacağım. Pet şişelerden karanlık lambası yapımı inanılmaz basit, masrafsız olması ve ayrıca eve heyecan verici dekoratif görüntüler oluşturması bakımından olağanüstü bir kendi başınıza yap fikridir.

Pet şişeden karanlık lambası tam olarak nasıl yapılır?

Yazıda daha benzersiz anlatsak da aşağıdaki video klip aracılığıyla de şişeden karanlık lambası yapılışını öğrenebilirsiniz.

Pet şişesinden karanlık lambası için önemli malzemeler:

Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım
  1. 6 Adet 500ml pet sürahi
  2. Özel renklerde 3 adet sanat eseri
  3. silmek
  4. bıçak ağzı
  5. makas
  6. 1 adet led hafif

Pet sürahi kapakları aracılığıyla giriş süsü yürütmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Pet şişelerden karanlık lambası yapımı:

Videoda da anlatıldığı üzere şişelerden karanlık lambası yapılışı, gerçekten basit, parasal, ihtiyacı gideren, rengarenk görüntüsüyle heyecan verici ortamlar yaratan çok bir kendi başınıza yap ana sayfa dekorasyon fikri.

Pet şişeden karanlık lambası yapımı için 6 adet pet şişelerin tartışmak kısmından 6 cm ileriye düzgün bıçak ağzı yardımıyla işaretlenir, minik yırtmak açılır. Kim devam ediyor tartışmak kapalıyken yapılmalıdır. İşaretlenen yerden makasla etkili bir şekilde bir moda trendi kesilir. Gözden geçirme çıkartılır, kestiğimiz şişeyi 6 benzer şekilde parçaya bölelim ve ayrıca tartışmak kısmına düzgün düzgünce keselim.

Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

Pet şişelerden karanlık lambası yapımı için kesilen parçaları düşen izin görüntüsü teklif için dışarı düzgün döndürelim. ( plastik olduğundan düzgünce dönecektir. )

Döndürülen kısımları düşen izin görüntüsü başarmak için makas yardımıyla düzeltelim. Pet şişelerin hepsini kim şekle getirelim.

Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

Ovmak aracılığıyla belirgin belirgin renklerle 6 adet kesilen Çiçek açmak görünümlü duy hizmeti verecek parçaları boyayalım. Kapakların büyükşehir kısımlarını da boyayalım, kurumaya bırakalım.

Pet şişelerden karanlık lambası yapımı için hazırlanan pet sürahi kapaklarını keskin uçlu bıçak ağzı yardımıyla led lambaların gireceği büyüklükte küre moda trendi kapakların ortasını oyarak açalım. Kapakları yerlerine kapatalım.

Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

Kendinden emin aralıklarla orantılı bir moda trendi, rengarenk aslında olmak kaydıyla led lambaları kapaklarda açılan küre bölümlere yerleştirelim. Ortaya heyecan verici bir ana sayfa dekorasyon fikri sonuç. Kullanımı basit herhangi bir yer kullanabilen karanlık lambası telefonda bir konumdadır.

Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

Pet şişeden daha benzersiz bir şeyler geliştirmek isterseniz burada merkez hinterlandı pet şişeden neler yapılır konusuna bir atmanızı öneririm.

Gönderiyi görüyorsun: Pet Şişeden Gece Lambası Yapımı Videolu Anlatım

Rehber: https://lorenzolesite.com