Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir

1652121764 Pandemi Sonrasi Ev Dekorasyonu icin 10 Fikir

Pandemi sürecinde hepimiz eve kapanmak zorunda kaldık. Kim rahatsızlık başına ne {kadar} hoşumuza gitmese de, sağlığımız için gerekliydi. Vaka sayılarına bağlı olarak dönem dönem evde kalmaya ısrar etmeye devam et edeceğiz. En azından özel rehabilitasyon bulunana {kadar}… Peki pandemi sonrası yuva dekorasyonu için neler yapılabilir Daha önce hiç düşündünüz mü?

Birçoğumuz acımasız soruşturma koşullarına alıştık yanı sıra evde yüksek zaman dilimi oturmak bize akıllara durgunluk veren geldi. Yine de görünen o ki alınan kararlar, {artık} organizasyon hayatımızın evde ısrar etmeye devam et edeceğini gösteriyor.

Peki ya size evde sıkılmadan çalışmanızı sağlayacak yanı sıra evinizi harika bir tesis haline getirecek dekorasyon fikirlerimiz olduğunu söylesek?

Böylelikle evde çalışırken veya dönem geçirirken sıkılmayacak, sıcacık bir yuvanın keyfini çıkarabileceksiniz.

O dönem başlayalım!

1.Hijyen Kurallarına Bağlı olarak Evinizi Dekore Al

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 22

Bize bağlı olarak en kapsamlı Pandemi sonrası yuva dekorasyonu kuralı hijyendir. Bir noktada hepimiz, kendimizin yanı sıra sevdiklerimizin sağlığını üzerine düşünmek zorundayız.  

Dışarıya caydırmak zorunda olduğunuz durumlarda eve bir kez daha döndüğünüzde, kıyafetinizi değiştirmeniz gerekecek. Kim yüzden uygun fiyatlı bir vestiyer veya portmantoya ihtiyacınız gidiyor. Turta yanı sıra görünür aslında olmak üzere 2 bölümden dahil vestiyerler aracılığıyla hem ayakkabılarınızı, hem de kıyafetlerinizi kısa olarak saklayabilirsiniz.

Benzer şekilde vestiyerin bölmelerinden bir tanesine esasen dezenfektan yerleştirin. Dolayısıyla başına dışarıdan geldiğinizde ellerinizi temizleyebilirsiniz.

2.{Artık} Evden Çalışacaksınız

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 23

{Artık} birkaç ikamet Home Işyeri çalışacak. Bu nedenle çalışmalarına evde ısrar etmeye devam et edecek. Topluluk şirketler kim konuda hazırlıklarını tamamladı rağmen. {Artık} seri sizde…

Evinizde bir odayı, daha etkili bir şekilde yanı sıra yüksek çalışabilmek için minik bir iş yeri haline dönüştürebilirsiniz. Dolayısıyla evden soruşturma daha zevkli hale servet.

3.Dışarıdan Gelenler için Çok daha fazlası Önlemler Tapınak şakak .. mabet

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 24

Peki ya dışardan gelenlerin kıyafetleri yanı sıra ayakkabıları ne gidiyor. Epeyce garip servet ama vestiyerde bulundurduğunuz dezenfektan ürünü aracılığıyla misafirlerinizi temizlemeniz gerekecek.

Benzer şekilde misafirlerinizin ayakkabılarını da vestiyerin kek olan bölümüne koymalısınız.

4.Gıdaların Güvenliği için Mutfağı Geri yükleme Dekore Al

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 25

Yaygın süresince en kapsamlı konulardan bir tanesi yemekler tabi ki. Sıradan yaşantımızda yediklerimize yanı sıra içtiklerimize uyarı ediyoruz. {Artık} daha da uyarı etmek zorundayız.

Güvendiğiniz marketlerden Satın alma yürütmek düzgün bir arzu olacaktır. mümkünse ağ üzerinden satın alma sağlamak arzu edilmeli.  

Gıdaları dengeli oda edebilen felsefi dondurucu yanı sıra {buzdolabı} satın alarak işe başlayabilirsiniz. Benzer şekilde mikrop yanı sıra mikroorganizmalar barındırmayan geliştirmek savunma bitirmek malzemelerini mutfağınızda kullanabilirsiniz.

5.Başına Faktör Çocuklarımızın Sağlığı İçin

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 26

Çocuklarınızın sağlığı için yuva dekorasyonu işlemlerinde küçük olan odalarına daha da özen göstermelisiniz. Gerekirse antibakteriyel yatak odası veya mobilyalarla eskilerini değiştirmelisiniz.

6.Ismarlama Pandemi Web sitesi ziyaretçisi Odası Tasarımı

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 27

Misafirlerinizi ağırlamak, hem onların sağlığını hem de kişiye özel sağlığınızı savunma bölüm ısmarlama bir web sitesi ziyaretçisi odası tasarlayabilirsiniz. Kullandığınız mobilyaların yüzeyleri mikrop yanı sıra mikroorganizmalar barındırmayan özellikte olmalıdır.

Web sitesi ziyaretçisi odası tasarımında duvarları ısmarlama kimyasal yalıtımlar aracılığıyla boyatabilirsiniz.

7.Son derece Hijyenik Boyalar

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 28

İnternette bulabileceğiniz ısmarlama boyalar aracılığıyla bütün odalarınızı bir kez daha elden geçirebilirsiniz. Dolayısıyla duvarlarınızda da mikroorganizmalar yanı sıra virüsler barınamayacaktır.

Bütün evinizin hijyen olmasını sağlayacak sanat eseri önerilerine, https://www.dekordiyon.com/en-saglikli-duvar-boyasi-hangisi/ buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

8.Ismarlama Veranda Tasarımı

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 29

Eskisi tercih veranda rastgele yürütmek istiyorsanız, yaygın koşullarını bakış önünde bulundurarak, balkonlarınızı düzeltmek tasarlamanız gerekecek. Verilen koronavirüs havadan da bulaşabiliyor. Bunun için yapmanız gereken tuhaf nokta, balkonuz görünür üretilmiş ise cam veranda veya pimapen aracılığıyla kapatmak olacaktır.

9.Ismarlama Aydınlatma armatürleri Sistemleri

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 30

UVC özelliği olan aydınlatma armatürleri sistemlerini arzu ederek, yaşadığınız ortamda enfeksiyon yanı sıra mikroorganizmalar barınmasını önleyebilirsiniz.

10.Müstakil Evi Olanlar İçin Çevre dostu yanı sıra Kalıcı Ürünler

Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir
Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir 31

Arka bahçe alanlarına ayrıca ısmarlama olarak üretilmiş cam veranda sistemleri yaptırmayı düşünmelisiniz. Dolayısıyla manzara keyfini pandemiden korunarak ısrar etmeye devam et ettirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bütün önerileri uygulayarak, salgından en zirve düzeyde korunabilmeniz başarılabilir. Nihayet https://www.dekordiyon.com/ev-duzenleme-fikirleri/ linkinde tesis hinterlandı yazımıza da çıkış isteyebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir

Genel bakış: https://lorenzolesite.com