Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Elimizde muhtemelen de Daha önce hiç bir işe yaramaz diye düşündüğünüz çeşitli öğe tavsiye makyaj fikirleri sayesinde olağanüstü istihdam şekillerine yaratıcı olabiliyor. Ortasında sehpa, kullanışlılığı yanı sıra dekoratif duruşu aracılığıyla çeşitli bayanın salonunda vazgeçemediği eşyalardandır. Peki, size “paletten arasında sehpa yapılabilir.” desem ne dersiniz? Istisnai olarak şaşıracağınıza eminim . İşte orijinal görünümü yanı sıra sofistike tasarımı aracılığıyla paletten sehpa yapımı.

Paletten sehpa yapımı için temel malzemeler

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım
  • Çoğunlukla temel malzemelerimizi belirleyelim:
  • 1 fasulye palet ( Kapsamlı marketlerde, manavlarda, depolama alanı işi yapan firmalarda bulunabiliyor. )
  • 4 adet sert ağaç veya metalik ayak parmağı
  • Yeteri {kadar} çivi
  • Testere, egzersiz
  • Vernik
  • Kerpeten
  • Zımpara

Son zamanlarda kaleme aldığım şaheser niteliğinde palet ev mobilyaları fikirleri yazımı okumayı unutmayın.

Palet arasında sehpa sadece nasıl yapılır?

Palet arasında sehpa yapımı için koruma önleminizi alıp giysi örtüsü, önleyici gözlük kullanmayı unutmayın. Çoğunlukla palet ileri sehpanızın boyutunu yanı sıra şeklini belirlemeniz gerekiyor. Çok önemli ölçümleri yaptıktan daha sonra testere aracılığıyla azaltmak işlemine geçebilirsiniz.

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Paletten çıkardığınız sehpanın iskeletinin en uygun kısmında fazla boşluklar olacağı için bunların doldurulması gerek. Bunun için de arta kalıyorum palet üzerindeki çıtaları kestiğiniz sehpa iskeletine çakmalısınız.

Paletten yapacağımız sehpanın Bir çift kenarına ayakları monte edebilmek için yine arta kalıyorum paletlerden birer alt bacak yapmalıyız. Bunun için yüksekliği istediğiniz moda trendi ayarlayabilirsiniz. İki tarafa çaktığımız veya vidaladığımız bacakların bir araya getirmek işleminden daha sonra sırada zımparalama kısmı sahip olmak.

Vernik öncesi her zaman muhteşem bir zımpara aracılığıyla diplomatik bir geliştirmek elde etmek etmelisiniz. Sehpanın başına bölgesini zımparaladıktan yanı sıra tozlarını aldıktan daha sonra vernikleme işlemine geçebiliriz.

Vernik rengi, istihdam alanınızdaki eşyalarınızın rengine gözlemlemek olmalıdır. Vernik attıktan daha sonra er ya da geç beklemekte avantaj sahip olmak. Vernik çok dikkatli kuruduktan daha sonra da tekerlekli ayak parmağı montajına geçebiliriz.

Palet arasında sehpa yapımı için ayakların montajını tam olarak yönetmek önemlidir. Uygunsuz bir araya getirmek yüzünden sehpa askıda kalabilir yanı sıra sallanarak canınızı sıkabilir. Sehpa ayaklarının montajı için 4 köşenin orantılı yanı sıra hizalı bir moda trendi belirlendikten daha sonra bir araya getirmek işlemine geçilmesinde nimet vardır.

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Ayaklar için isterseniz ele alındı ​​ isterseniz tekerlekli sehpa ayağı arzu edebilirsiniz. Tekerlekli sehpa ayakları sehpanın taşınması gerektiğinde size inanılmaz şekilde pratiklik sağlayacaktır.

Türünün tek örneği tarz paletten sehpa sadece nasıl yapılır?

Paletten sehpa yapımı için bir de aşağıdaki bilgilere bakış atabilirsiniz.

Sehpanın ayakları için kullanacağımız sert ağaç veya sert ağaç parçaları. Bulamazsanız yer seramiği veya tuğlalar da işinizi görebilir.

Çeşitli diğer malzememiz 1 adet palet. Beyaz renkli serpin boyama. Yanı sıra ip(halat).

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Doğadan bulduğumuz paleti beyaz renkli serpin boyama aracılığıyla kapsamlı boyuyoruz. Birinci adımda özellikle sanat eseri işlemini yapın.

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

İkinci adıma geldiğimizde boyamış olduğumuz paletin bulmak boşluklarını dolduracak halatı ideal uzunluklarda kesiyoruz.

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

3 üncü adımda ise kestiğimiz halatları paletin bulmak boşluklarına servet moda trendi yerleştiriyoruz yanı sıra halatın ucundaki düğümleri çok dikkatli sıkarak ipin boşluktan çıkmasını engelliyoruz.

Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Bundan başarılı peşini bırakmamak, sürdürmek paletinizi tam olarak yere konumlandırmanız yanı sıra üzerine dekoratif eşyalarınızı yerleştirmenizdir.

Bir de paletten sıra koltuk yapımı yazımı okumanızı öneririm.

Gönderiyi görüyorsun: Paletten Sehpa Yapımı Videolu Anlatım

Rehber: https://lorenzolesite.com