Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım

1652121284 Paletten Kumes Yapimi Videolu Anlatim

Siz de kabul edilebilir bir stil paletten kümes yapımı uygulamasını yürütmek ister misiniz? Sizin için en standart anlatma yöntemi aracılığıyla ideal bir kümes yapmanız sağlanıyor. Peki, tam olarak nasıl gidiyor? Büyük ölçüde yazımızda çok önemli malzemeler konusunda Beceriler veriyoruz. Ardından da direkt olarak kümes için uygulanacak olan aşamaları garip garip sunuyoruz. Siz de şaşırtıcı bir şekilde fazla dönem ayırmanıza gerekir kalmadan, kabul edilebilir bir strateji aracılığıyla kümesin yapımı konusunda Beceriler mal sahibi olabilirsiniz. İşte detaylar…

Paletten Kümes Yapımı için Temel Malzemeler:

Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım
Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım 8

Hangi malzemeler gerekiyor? Köyde kümes yapımı için kelimenin tam anlamıyla şaşırtıcı bir şekilde fazla malzemeye gereksinim duyulmaz. Sizin ne {kadar} büyüklükte bir kümes olmasını istediğiniz devasa olacağından, palet düzine buna bağlı olarak değişebilir. Genel yanı sıra basit şeklide kümesin yapılması için sunulan aşamaları garip garip tamamlamak bol olacaktır.

  • 5 – 6 adet palet
  • Delgeç
  • Çivi – Cıvata
  • Dış mekan cephe tahta

İlginizi Çekebilir: Palet ev mobilyası fikirleri için bağlantıya vurmak!

Palet Tahtadan Kümes Yapımı:

Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım
Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım 9

Kümesin yapılması için istekli malzemeleri temin ettikten sonradan taşıma başlayabilirsiniz. Köyde kümes yapımı inanılmaz basit gidiyor. Palet hariç çeşitli diğer malzemeler, pek şaşırtıcı bir şekilde kişinin evinde bulunur. Kim sayede standart bir stil, palet temin edikten sonradan kümes yapımı başlayabilir. Dilerseniz bir daire veya apartman dairesi tercih görüntüsü olan çatılı stil kümes yapabilirsiniz. Tasarımdaki seçenekler kusursuz size bırakılıyor.

1.Yer değiştirme: Kümes alanını belirleyelim

Ne {kadar} bir banliyö sağa kümesin yapılacağı önemlidir. Alanın belirlenmesini sağlayın.

2.Yer değiştirme: Kümesin kenar cephelerini oluşturalım

İkinci adımınız kümesin kenar cepheleri için paletleri kullanım gidiyor. Kenar kısımlardan her türlü bir stil açma kapama özelliği verilmeyeceğinden, zorlu bir stil paletlerin birbirine monte edilmesi sağlanmalıdır.

3.Yer değiştirme: Kümesin çatı yanı sıra alan kısmını kapatalım

Çatı için dilerseniz 2 palet yardımı aracılığıyla çatı sistemi şeklide, dilerseniz de direkt olarak paleti daire stil yerleştirip, kenar cepheler aracılığıyla bağlı kalarak hale getirerek kapatabilirsiniz. {Önerilen} Bir çift palet aracılığıyla çatı sistemi şeklinde iklim alacak şeklide artırmak. Mülk için palet üstüne bir kontrplak yerleştirebilirsiniz.

4.Yer değiştirme: Kümesin giriş yolu incelemek kapısını ayarlayalım

Bunun için özelleştirilmiş olarak cephe tahta kullanabilirsiniz. Benzer şekilde açma kapama işleminin olması için vidaları Bir çift paletin birleştiği noktadan takmalısınız. Kim sayede o alana yerleştirdiğiniz metalik aparat sayesinde açma kapama işlemi açıkça olacaktır.

5.Yer değiştirme: Toparla Kontroller

Açma kapama işlemleri, çatının kontrolü aracılığıyla palet tahtadan kümes yapımı tamamlanmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Paletten katlanır duvar yapısı masası için vurmak!

Kümes Yapımı Maliyeti

Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım
Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım 10

Yapılan banliyö hem inanılmaz güvenli ve emniyetli hem de kanatlı hayvanların yaşaması için uygundur. Alanın azalma zemininin de direkt olarak palet olması aracılığıyla üstüne yerleştirilen bir ilaç aracılığıyla birlikte çalışmak daha konforlu hale getirilebilir. Oran konusunda malzemeleri incelemeniz halinde; palet, cıvata, çivi, kontrplak tercih malzemeler inanılmaz ucuzdur. Elinizde olması durumunda şaşırtıcı bir şekilde daha ideal stil mal etmiş olacaksınız. Kümes yapım fiyatı yapılacak olan kümesin boyutuna bağlı olarak değişebilir. Ucuz maliyetlidir. Seçenek sizin.

Gönderiyi görüyorsun: Paletten Kümes Yapımı Videolu Anlatım

Genel bakış: https://lorenzolesite.com