Nar Lekesi Nasıl Çıkar | Nar Ekşisi Lekesi Nasıl Çıkar

Unilever logo
Pazarlama

Nar, düşmek aylarının keyifle yenen bir meyvesidir. Hali vakti yerinde vitamin içeriğiyle inanılmaz şekilde dengeli olan kim meyveyle endişeli tuhaf zarar verici kişisel özellik ayıklamasının ezici oluşudur. Kıpkırmızı yanı sıra sulu nar taneleri, ayıklanma esnasında açıkça ezilip kıyafetlerimizi lekeleyebilirler. Kim da ne yazık ki sağlam nar lekesiyle uğraşmamızı gerektirecektir. Peki, nar lekesi kaldır mı? Nar lekesi tam olarak nasıl geçer dediğinizde işe yarayan yöntemler de mevcuttur.

Nar lekesi tam olarak nasıl kaldır dediğinizde anında yer değiştirme etmek önemlidir. Lekeye soğukluk suyla yardım ettikten üzerine üzerine karbonat mümkün. Bir başarılı hareket olarak lekelere e karşı başarılı Omo Active {Sıvı} iyilik bir deterjanla giysinizi yıkayabilirsiniz.

Nar Lekesi Nasıl Çıkar?

Kırmızımsı rengiyle nar lekesi inanılmaz şekilde içeren muhtemelen bunu söyledikten sonra korkut yapmanıza gerekir yok. Kıyafetten nar lekesi tam olarak nasıl kaldır diyorsanız şu adımları uygulayın:

  1. Lekeyi soğukluk suyun aşağıda tutarak uygulanabilir olduğu {kadar} rengini açın

  2. Karbonatla lekeyi çok dikkatli ovun yanı sıra bir kez daha soğukluk suyla durulayın. Lekenin rengi fark edilir maviye dönecektir.

  3. Lekenin 2 yüzüne de değecek stil muhteşem su geçirin.

  4. Kazımak söküldükten sonradan giysinizi Omo Active {Sıvı} Sabun iyilik inatçı lekeler ileri başarılı bir deterjanla ortak bir stil yıkayabilirsiniz.

Pazarlama

Kim prosedür, beyazlar ileri başarılı olduğu iyilik, canlı kıyafetlerinizin üzerindeki lekeleri de soldurmadan çıkaracaktır. Nar suyu lekesi tam olarak nasıl çıkarılır, nar lekesi neyle kaldır dediğinizde başarılı bir çeşitli diğer aktif madde de limondur. Limonu lekenin üzerine sıkıp epeyce bekledikten sonradan çamaşırhane beyaz renkli bir bezle usulca bastırarak silebilirsiniz. Yine de limonun giysinize yaralamak vermediğinden emin aslında olmak için çoğunlukla tespit edilemez bir bölgesine uygulayarak yönetmek etmeyi unutmayın.

Daha fazla gör:  Balkon Temizliği Nasıl Yapılmalı | Balkon Temizlik Malzemeleri

Nar Ekşisi Lekesi Nasıl Çıkar?

Nar ekşisi lekesi kaldır mı dediğinizde, salataların kim lezzetli sosu da nardan yapıldığı için yanıt elbette olacaktır. Kim lekelere e karşı adım ortaya çıkarmak için çoğunlukla lekeyi soğukluk suyun aşağıda çok dikkatli durulayın. Sonrasında şu yöntemlerden birini uygulayabilirsiniz:

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

  • Kıyafetinizin etiketini yönetmek ettikten yanı sıra tespit edilemez bir bölgesinde eleme süreci ettikten sonradan lekelere e karşı başarılı bir sabun olan Omo Active {Sıvı}’dan bir vücut lekenin üzerine dökün. Usulca ovalayın yanı sıra epeyce bekledikten sonradan soğukluk suyla durulayın.

  • Lekeye limon sağlamlaştır yanı sıra teşvik etmek etmesi için epeyce bekledikten sonradan çamaşırhane ekibimiz bezle lekeyi silin yanı sıra sonradan durulayın. Yine de limonun giysinize yaralamak vermediğinden emin aslında olmak için çoğunlukla tespit edilemez bir bölgesine uygulayarak yönetmek etmeyi unutmayın.

Kim yöntemlerle nar ekşisi lekesinden kurtulduktan sonradan giysiyi ortak bir stil yıkayabilirsiniz.

Nar lekesi kaldır mı dediğinizde kim yöntemlerle probleminize çözüm bulabilirsiniz. Yine de eğer nar lekesi ya da nar ekşisi lekesi sizin için normalde tekrarlanan bir problemse ayıklanmış nar almayı seçebilir veya kim meyveyi ayıklarken modası geçmiş kıyafetlerinizden birini giymeyi dilek edebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Nar Lekesi Nasıl Çıkar | Nar Ekşisi Lekesi Nasıl Çıkar

Genel bakış: https://lorenzolesite.com