Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021

Tonit sizlere daha erken son derece fazla duyduğumuz minimalizm akımının getirdiği minimalist evler için marjinal motivasyon verecek dekorasyonda tam olarak nasıl minimalist olunabileceğini görebileceğiniz motivasyon hazırladım. Ağırlıklı olarak minimalizm ne varsayalım, marjinal fikirlerden ne anlıyoruz bunları açıklayarak içeriğimize başlayalım:

Minimalizm nedir?

Kökeni 1960’lı yıllara {kadar} giden minimalizm, şehir sanatlarda Kolaylık yanı sıra nesnelliği başlangıç ​​aşaması plana çıkaran bir akımdır. ABC sanatı yanı sıra şehir zanaat iyilik adlarla da anılır.

Minimalist evde basit, standart, gözlemlemek bir kavram anlayışına kurucu olan evlerdir. Gösterişe kurucu olan herhangi eşya yanı sıra aksesuar kim ikamet felsefesinden uzaktan kumanda olduğu için evlerde kullanılmaz.

Kapsamlı avizeler, gösterişli ev mobilyası, son derece canlı yanı sıra güçlü desenlere kurucu sahiplik minimalizm felsefesinde saygı görmediği için minimalist evlerde kim tip uygulamalardan uzaktan kumanda durulur.

Minimalist evler tam olarak nasıl döşenir?

Minimalist evler dekore edilirken çok önemli kuralları yürütmek gerek. Kim kurallar lütuf, maliyet yanı sıra huzur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kim sebeple basit, sağlıklı ama zarafete ideal bir hazırlanıyor aracılığıyla minimalist evler döşenmektedir. Kozmetik uyumda farklı renkler minimalizmde de önemlidir.

Beyaz renkli, bej, losyon, {gri} yanı sıra görünür mavi iyilik şeffaf tonlar minimalist apartman için son derece kullanılmış renklerdir. Kim renklerden yaygın olarak bir tanesi seçilerek kullanılmaktadır.

İkinci bir farklı renkler yaygın olarak kullanılmaz, kullanılmak istendiğinde de özel detaylarda dakika renge merkez verilir. İkinci farklı renkler yerine kullanılmış rengin özel tonları başarılabilir.

Gölge uyumu teklif için mobilyaların birbiri arasındaki konumu yanı sıra stil sistem de önemi kazanır. Minimalist evler için geometrik huzur da önemlidir.

Birbiri aracılığıyla zıt geometrik şekiller huzur sağlarlarsa kullanılabilir aksi takdirde basit bir evde uyumu sağlayacak olan mobilyaların yanı sıra çeşitli diğer eşyaların geometrik şekilleri uyarı seksi olarak lütuf yanı sıra huzur düzenini bozacaktır.

Aydınlatma başına apartman dekorasyonunda olduğu iyilik minimalist apartman dekorasyonu için de önemlidir. Işığı gerçekten iyi (PL) hinterlandı bir apartman ferahlığı yanı sıra sadeliği daha fark edilir olarak yaşatır.

Içsel yanı sıra insan yapımı ışıklandırılması etkili bir şekilde sağlanmamış evlerdeki kim hastalık, huzur yanı sıra dengenin yeteri {kadar} sağlanmasını yanı sıra bunların net bir görüntü aracılığıyla sunulmasını engelleyeceği için saygı görmez.

Minimalist evler için kim felsefede muazzam bir yere kurucu olan “kullanmadığın eşyalardan ayrılmak.” prensibini de yürütmek gerek.

Buna bağlı olarak az ama kaliteli eşyaya kurucu aslında olmak sürekli için daha değerlidir. Yaşamınızda fazlalık oluşturan herhangi nesneden kurtulmanız bir yönüyle yüklerinizden kurtularak hafiflemeniz anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: Çakıl taşı duvar yapısı rengi aracılığıyla dekore edilmiş evler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Minimalist Düz Tasarımları Sadece nasıl Yapılır?

Evimizde geçirdiğimiz kim zaman dilimi içerisinde hep bir uğraşı içerisindedir bayanlarımız. Evin karmaşı yanı sıra yoğunluğu sık sık olarak bir temizlik yanı sıra toparlama ihtiyacı doğurmaktadır. Kim durumun önüne kurmak yanı sıra grup bir görünümden uzaklaşmak istiyorsanız, dilek edeceğiniz en gerçekten iyi (PL) dekorasyon fikri olan minimalist apartman tasarımları kabaca kavram mal sahibi olmalısınız.

  1. Eşyarınızı azaltın : Evdeki yaşantımızı zorlaştıracak kesinlikle değil de bize tarih içerisinde daha da hafifletmek sağlayacak bir apartman dizaynı yapmalıyız. Fazla grup, bir bakış yoran, elimize takılan, apartman içerisinde bizim ikamet alanımızı daraltacak eşyaların olmaması tarih içerisinde çok çok daha az yorulmanızı sağlayacaktır.
  2. Objeyli bir bütün bütün içine değerlendirin : Mutsuz büyük olasılıkla son derece sevdiğiniz bir varlık, obje veya aksesuar apartman dizayn olarak bakarsanız yanı sıra bir bütün bütün olarak ele aldığımızda büyük olasılıkla Daha önce hiç dayanılmaz Daha önce hiç işinize yaramayan bir faktör olarak karşınızda duruyor kesinlikle olacak. Kim da evinizde kalabalıktan ek bir işe yaramayan atık bir faktör olacaktır.
  3. Bir tip yapın : Evinizdeki eşyaları alaka yanı sıra dekorasyonel anlamda sıralandırın. Daha sonradan gereksiz olanlardan birer birer kurtulun. Kurtulma evresinin zamana kurulum. Bir kerede hepsini sallamak minimalist tasarımdan ziyade içi doldurulmamış bir dekorasyon görüntüsüne tetikleyici muhtemelen. Evinizde kalabalıktan kurtulduktan sonradan evinizde az eşya sahip olmalı. Gerçekten az ama pratik pratik eşya apartman dizaynında buna uyarı etmelisiniz. Daha sonradan dizayn edeceğiniz yerleri sıradışı sıradışı parçalar halinde ele tapınak şakak .. mabet. Kim sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

İlginizi Çekebilir: İnstagram Evleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kavram mal sahibi olabilirsiniz.

Minimalist Düz Tasarımları için Uyar Edilmesi Gerekenler

Ağırlıklı olarak bilinmesi gereken en muazzam komplikasyon minimalsit apartman tasarımlarının evin genelini kapsaması gerektiğidir. Özellikle oturma alanınız olarak bakmamalısınız. Oturma odalarınız, mutfağınız, çocuklarınızın odası, banyonuz, şilte odanız, balkonunuz Böylece evinizde aklınıza gelebilecek başına merkez sanal olarak apartman dekorasyonu yaparken dizayn konusunda ele alabileceğiniz yerlerdir. Yine evinizdeki kim bütün bütün alanlar için farklı farklı uğraş gerektirecek bir komplikasyon.

Sizin daha huzurlu etmeniz açısından yanı sıra yaşamınızı en son derece huzurlu ettiğiniz evinizde daha kolaylıklarla geçirebilmeniz için güvenli ve emniyetli apartman tasarımları yapmalısınız. Muazzam olan görsellik olduğu {kadar} sizin de huzurlu etmenizdir.

Minimalizm için gereksiz eşyalara elveda!

  1. Gereksiz sahiplik için  : Başına gittiğiniz apartman o apartman sahibinin kişiliğinin bir yansımasıdır. Sizin evinizde de sizi anlatan son derece eşya vardır. Kim eşyalardan büyük olasılıkla zamanla kopamayacaksınız işinize yaramasa ne olursa olsun sizden bir enkaz olarak düşüneceksiniz. Böyle durumlarda minik bir bodrum edinin yanı sıra sizin muazzam gördüğünüz eşyaları oraya yerleştirin. İleride minimalist dekorasyondan vazgeçerseniz, kim eşyalardan geri yükleme faydalanabilirsiniz.
  2. Duvarlar : Minimalist apartman tasarımlarında duvarlar yaygın olarak soft canlı yanı sıra sıradışı bir tablodan ya da saatten içerir. Fazladan raflar, tablolar yanı sıra çerçeveler bulunmaz.
  3. Koltuklar : Tipik olarak Ofis sandalyesi takımları yerine Bir çift Ofis sandalyesi ya da bir Bölüm Ofis sandalyesi daha tipik olarak dilek edilmektedir.
  4. Perdeler : Minimalist dekorasyonda kruvaze perdeyi pek görmezsiniz. Tercihler tipik olarak fon perdelerden yanadır yanı sıra soft renklere sahiptir.
  5. Halılar : Halılar yaygın olarak minik ebatlı yanı sıra parketinin Büyük bir sayı bölümünün açıkta kalması sağlanır. Fazla kapsamlı desenlere kurucu olmamakla birbirleriyle, tipik olarak sıradışı farklı renkler ya da patchwork tarzındadır. Kilim yerine kilimde minimalist apartman tasarımlarında tekrar tekrar kullanılmaktadır.

Düz dizaynında size hoşnutluk veren sizi daha son derece huzurlu ettiren ürünler seçmeniz de ikramiye sahip olmak. Minimalist dekorasyon anlayışının temelinde kim kavram yatar. Muazzam olan sıcaklık yanı sıra kullanışlılıktır. Yukarıdaki adımları uygulayarak minimalist apartman tasarımları aracılığıyla endişeli muhteşem denemeler yapabilir yanı sıra varlık tarzınızın yönlendirebilirsiniz.

Kozmopolit minimalist evler için örneker

Aşağıda listelenmiş minimalist bakış açısı aracılığıyla döşenmiş 12 özel senaryo apartman dekorasyonunu görsellerin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 24
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 25
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 26
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 27
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 28
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 29
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 30
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 31
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 32
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 33
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 34
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021
Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021 35

Gönderiyi görüyorsun: Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021

Genel bakış: https://lorenzolesite.com