Mikrofiber Bez Nedir | Mikrofiber Bez Özellikleri

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Ortalama bezlere oranla son derece daha sağlıklı ipliklerle dokunan mikrofiber bezler, tozu ve ayrıca kiri basit temizlemesi, son derece su tutması, kalıcı olması tercih nedenlerle rutin olarak dilek ediliyor.

Önemli ölçüde apartman temizliğinin en kapsamlı değiştirme olan mikrofiber bezleri siz de kamyon cilalamaktan cam silmeye, gözlük bezlerinden pislik almaya {kadar} önemli bir alanda kullanıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Peki, mikrofiber bez nedir? Gelin adayı, mikrofiber bez ne işe harika bir şey, nerelerde kullanılır birbirleriyle inceleyelim.

Mikrofiber bezinizi tuhaf kırışık veya buruşturarak kiralama yerine 4 katlı olarak kullanırsanız, 8 belirgin çamaşırhane kat ödünç almak edersiniz, kim da size temizlikte vakit kazandırır.

Mikrofiber Bez Özellikleri Nelerdir?

Mikrofiber tekstil dinamikler nelerdir diyorsanız, mikrofiber bezler polyamid veya polyester elyaftan üretilir. Havları bir kilit telinden 100 kırışık daha sağlıklı olan mikrofiber bezlerin başına havı 8 üçgen elyaftan içerir. Kim elyaf altyapı mikrofiber bezlerin pislik tutma kapasitesini benzerlerine bağlı olarak son derece daha yükseltir. Aynı anda su tutma kapasitesini de arttıran kim elyaf dokusu sayesinde mikrofiber bezler çeşitli diğer bezlere oranla 10 kırışık fazla su vakum kapasitesine sahiptir.

Reklam ve pazarlama

En ufak pislik zerrelerini sihirbaz özgürce temizleyen mikrofiber bezler mikroplar barındırmaz. Mikrofiber bezlerin pislik itme özelliği olduğundan kim bezlerin kullanılmasıyla temizlenen yüzeyler daha zamanın gerisinde kirlenir. Deterjansız da kullanılabildiğinden mikrofiber bez kullanımı alerjen durumlar için de uygundur. Mikrofiber temizlik bezi dinamikler nelerdir öğrendiğinize bağlı olarak seri birlikte çalışmak alanlarında.

Mikrofiber Bez Nerelerde Kullanılır?

İşte benzersiz mikrofiber bez birlikte çalışmak alanları:

Çalışma

Mutfak alanı ve ayrıca duş odası yüzeylerinizi temizledikten bundan sonra çamaşırhane ve ayrıca dezenfekte olduğunu tam olarak nasıl anlıyorsunuz ?

Daha fazla gör:  Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalı | Yenidoğan Kıyafetleri Yıkama
  • Cam Bezi: Yaygın olarak dize dokusu aracılığıyla pislik itme özelliği olan mikrofiber bezler, cam veya göstermek tercih yüzeyleri temizlemek için idealdir.

  • Mutfak alanı Bezi: Olağanüstü su tutma kapasitesi aracılığıyla çok kendi ağırlığının tahmin edilen 10 sağlam su tutan mikrofiber bezler, ev mutfak ve ayrıca banyoda temizliği için son derece uygundur.

  • Kilim ve ayrıca Ofis sandalyesi Bezi: Islak kullanıldığında çizik eleme özelliği de olan mikrofiber bez, kilim ve ayrıca koltuklarınızdaki lekeleri de en gerçekten iyi (PL) moda çıkarır.

  • araba Çamaşır yıkama Bezi: Elyaf dokusu aracılığıyla kalıntı bırakmadan temizleyen mikrofiber bezi, kamyon temizliğinde ve ayrıca Oto cila uygulamalarında güvenle kullanabilirsiniz.

  • Olanaklar Bezi: Mikrofiber bez, kullanıldıktan bundan sonra basit temizlendiği ve ayrıca çizik tutmadığı için olanaklar temizlemek için de inanılmaz şekilde idealdir.

  • Gözlük Temizleme Bezi: Gözle görülen ve ayrıca görülmeyen bütün tozları en sağlıklı ayrıntısına {kadar} temizlediği için mikrofiber bez gözlük temizliği için de rutin olarak dilek edilebiliyor.

  • Bulaşık Bezi: Mikrofiber bez, mikroplar barındırmadığı, basit temizlendiği ve ayrıca hemen kuruduğu için bulaşık bezi olarak da güvenle kullanılabilir.

Gönderiyi görüyorsun: Mikrofiber Bez Nedir | Mikrofiber Bez Özellikleri

Rehber: https://lorenzolesite.com