Meyve Lekesi Nasıl Çıkar? | TemizSözlük

Unilever logo

Meyveler sağlıklı ve dengeli ve ayrıca sağlıklı ve dengeli beslenmenin bir parçasıdır. Mevsiminde yendiğindeyse tadı bir başkadır. Benzersiz farklı renkler, aroma ve ayrıca lezzetleriyle sizi kendine çeken vitamin deposu meyveler de dönem dönem canınızı sıkabilir ve ayrıca meyve ürünü lekesi kaldırmak mı diye düşünebilirsiniz. Pek son derece sulu meyveyi yerken veya sıkıp suyunu içerken üzerinize sıçraması, koltuğa veya halıya dökülmesi yüzünden {artık} keyfiniz kaçmasın. Ayva lekesi tam olarak nasıl kaldırmak, kavun lekesi tam olarak nasıl kaldırmak mucize ediyorsanız sayısız adımda tam olarak ticari mal ve ayrıca müdahaleyle meyve ürünü lekeleri tam olarak nasıl temizlenir öğrendiğinizde keyfiniz yerine servet.

Kumaştan Meyve Lekesi Eleme: Bunlara Tavsiye!

Meyve lekesi kıyafetten tam olarak nasıl kaldırmak diyorsanız tekstil türünü her zaman ticari mal etiketinden belirlemek teslim almak. İpek ve ayrıca yün benzeri tekstil yüzeyler için uzman temizliğe gereksinim duyabilirsiniz. Kıyafetinize yaralamak verme riskini kaldır için tamamen kuru temizleme uzmanlarından rehberlik almanızı öneririz.

Eğer yüzeyin yaralamak görmeyeceğinden eminseniz yukarıdaki işlemleri uygularken yıkama ve ayrıca ideal bir bez kullandığınızdan emin olun ve ayrıca kullandığınız deterjanın etiketinden geliştirmek için uygunluğunu belirlemek teslim almak.

Kiraz lekesi ve ayrıca vişne lekesi iyilik sağlam meyve ürünü lekelerini çıkarırken kumaşa yaralamak vermemeye özen gösterin.

Gönderiyi görüyorsun: Meyve Lekesi Nasıl Çıkar? | TemizSözlük

Manuel: https://lorenzolesite.com