Mermer Neyle Temizlenir | Mermer Neyle Silinir

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Mermer, gösterişli pişirme alanı tezgahlarından dekoratif tesis döşemelerine {kadar} bir son derece alanda olarak kullanılmak için üretildi bir materyaldir. Kim yüzden pislik, çizik yanı sıra sürtünme izlerinden temizlemeniz gerek. Hızlı yanı sıra verimli mermer sadece nasıl temizlenir keşfetmek istiyorsanız okumaya ısrar etmeye devam et elde.

Mermer yüzeyleri temizleyip kurumaya bıraktığınızda dahil su lekelerini cesaretini kırma için, temizledikten bundan sonra çamaşırhane bir mikrofiber bezle esasen kurulayın.

Mermer Temizliği Tam olarak nasıl Yapılır?

Mermer kireç taşının akrabası olduğundan dolayı yapısı pürüzsüz, gözenekli yanı sıra önemli ölçüde de bir kadeh şarap, bazı temizlik malzemeleri yanı sıra narenciye meyvelerinde bulundu aside e karşı hassastır. Kim yüzden dökülen sıvılar aşınmaya yanı sıra kahve seç ürünlerin içerisinde bulundu pigmentlerin de çizik bırakmasına faktör muhtemelen.

En gerçekten iyi (PL) sonucu biriktirmek için deneyimli mermer temizleme ürünleri kullanırken, içeriğinin aşağıdaki maddelere uyduğunu yönetmek elde:

Reklam ve pazarlama

Sıklıkla Temizlik

Mermer zeminleri yorulmadan yanı sıra ovalamadan temizlemenin en basit yolu, kirin yanı sıra lekenin zamanla birikmesine için mümkün kılmak vermemektir. Kim basit yanı sıra anında uygulayabileceğiniz metodu günlük kayıt düz işi rutininizin bir parçası haline getirin. Kullanma talimatlarını esasen okuyup uyguladığınıza emin olun yanı sıra kullanmadan geçmişte yüzeyin görünmez bir kısımda değerlendirme elde.

Çalışma

Mutfak alanı yanı sıra duş odası yüzeylerinizi temizledikten bundan sonra çamaşırhane yanı sıra dezenfekte olduğunu sadece nasıl anlıyorsunuz ?

 1. Çamaşır suyu seç yoğun bir şekilde kimyasallar içermeyen Cif Jel Öncül Uzmanı seç başarılı bir temizleyiciyi bir konteyner suya ekleyin. Talimatlarını esasen okuduğunuza yanı sıra uyguladığınıza emin olun. 

 2. Yüzeyi silin, çıkmayan çizik izleri için silmek yoluyla fazla bastırmadan ovalayın.

 3. Çamaşırhane suyla durulayın yanı sıra pürüzsüz bir mikrofiber bezle kurulayın.

Tavsiye: Ph değeri sıfır olan temizlik ürünleri kullandığınızdan emin olun. Gerçeği nedeniyle içerisinde asit bulundu ürünler yüzeyin çizilmesine veya gölge değişimine faktör muhtemelen.

Mermer yüzeylerin temizliğini ile yardım için sıklıkla olarak temizleyin. Mermer mülk temizliğinde birlikte çalışmak istediğiniz mermer temizleme ürünleri konusunda da seçici olun. Mermer yanı sıra granit yüzeyler için kişiselleştirilmiş olarak üretilmiş Cif Jel Öncül Uzmanı seç ürünler özlemek etmeye özen gösterin.

Cilalı mı Cilasız mı?

Mutfak alanı tezgahı veya mülk seç, mermer yüzeyleri deneyimli cila ürünleriyle cilalamak, lekelerden yanı sıra çizilmelerden koruyacaktır. Taze üretilen mermer yüzeyler cila aracılığıyla birbirleriyle gelse de, yaşlı yüzeylerin bakıma ihtiyacı olacaktır. Yardım için üreticinin talimatlarını gözden geçirin.

Tavsiye: Eğer mermer yüzeyi ısırmak hazırlığı için kullanıyorsanız, ürünün kim Çeşitlilik kullanıma arzu edilen olup olmadığını esasen yönetmek elde.

Mermer Tam olarak nasıl Temizlenir?

Mermer tezgahların temizliği, aşağıdaki Bir çift prosedür sayesinde son derece basittir:

Unutmayın: Taze ürünleri veya metotları denemeden geçmişte, çok küçük bir kısımda değerlendirme elde. Ürünün arzu edilen olup olmadığından emin olamıyorsanız, üreticinin tavsiyesine başvurun. Eğer aşınma veya gölge değişimi ortaya çıkmak gelirse ürünü kullanmayı beklenmedik bir şekilde bırakın yanı sıra bir uzmandan içgörü tapınak şakak .. mabet.

Karbonat

 1. Bir su bardağı karbonatı suya ekleyin.

 2. Solüsyona çamaşırhane bir bez batırın.

 3. Fazla bastırmadan mermer yüzeyi silin yine de lekeli alanlar için nispeten çok daha fazlası bastırmanız gerekecektir.

 4. 1-2 kol saati sırasında kurumaya bırakın.

 5. Çamaşırhane su yoluyla durulayın yanı sıra pürüzsüz pamuklu bir bezle kurulayın.

Daha fazla gör:  Meyve Lekesi Nasıl Çıkar? | TemizSözlük

Tebeşir

Nispeten hoş olmayan gözükse de, mermer temizliğinde tebeşir birlikte çalışmak başarılı bir gözden geçirmek verecektir:

 1. 3 adet tebeşiri kırın.

 2. Kir haline gelinceye {kadar} havanda dövün.

 3. Pamuklu bir bezi küçük nemlendirdikten bundan sonra küre hareketlerle mermeri silin.

Bunlara Tavsiye

Her türlü bir temizlik ürününü kullanırken, kullanma talimatlarını düzenli olarak okumanız gerekmektedir. Her türlü bir temizlik yöntemini denemeden geçmişte, çok küçük yanı sıra görünmez bir bölgede değerlendirme elde. Giysilerinizi temizlerken çamaşırhane etiketini yönetmek elde. Tabi ki geçmişte koruma – düzenli olarak önemli koruma önlemlerini tapınak şakak .. mabet.

Gönderiyi görüyorsun: Mermer Neyle Temizlenir | Mermer Neyle Silinir

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com