Mandaldan Peçetelik Yapımı Videolu Anlatım

Fanatik hanımlar mandaldan peçetelik yapımı konusu aracılığıyla sizinleyim. Sıkılı yumruk becerisi olan Herhangi bir kişi mandaldan peçetelik yapabilir. Paneli mandaldan peçetelik yapımı için tam burada videolu bir anlatım ekledik. Detayları da yazının ilerleyen kısmından inceleyebilirsiniz. Evlerde günlük kayıt olarak kullandığımız, elimizin aşağıda olması gereken peçeteliğin yapımı çok hızlı.

Videoda da görüldüğü üzere çok küçük parçalardan günlük kayıt yaşantımızda kullanabileceğimiz heyecan verici ürünler ifşa başarılabilir. Yapımı son derece hızlı olan mandaldan peçetelik mutfağın vazgeçilmezleri ortasında olacaktır.

Mandaldan peçetelik tam olarak nasıl yapılır?

Mutfak alanı düzenlemede elinizin aşağıda olması gereken bir çeşitli diğer kendi başınıza yap fikri olan poşetlik yapımı konusunu da burada listeleniyor anlattım. Otomatik olarak okumanızı öneriyorum.

Mandaldan peçetelik yapımı için temel malzemeler:

  1. 28 fasulye kapı mandal  (marketlerden bulabilirsiniz)
  2. Seksi silikon ve ayrıca tabancası (nalburiyeler de bulunur)
  3. Geliştirmek için 6 fasulye yapma çicek (yüncülerde bulunur)

Mandaldan peçetelik yapılışı:

Mandaldan peçetelik yönetmek için pazardan ya da marketten aldığımız kapı mandalları geçmişte sıradışı sıradışı ayıralım.

Mandaldan Peçetelik Yapımı Videolu Anlatım

Böylece birleştiren teli çıkaralım,sıradışı mandaldan 2 bar elde etmek edelim. Ayırdığımız 2 çubuğu omurga sırta çekici silikon aracılığıyla yapıştıralım.

Mandaldan peçetelik yönetmek için aldığımız, ayırdığımız 28 adet kapı mandalların hepsini omurga sırta yapıştıralım.

Omurga sırta yapıştırdığımız mandalların 12 tanesini elimizle tuttuğumuz sağlıklı tarafı alta kader moda trendi özel sağlıklı kısmını çekici silikonla yapıştıralım.

Mandaldan peçetelik yapımı çok kolaydır. 12 fasulye mandalı özel sağlıklı kısımlarını alta getirerek çekici silikonla yapıştıralım.

Ödünç almak edeceğimiz heykelcik yelpazeyi andırır. Kim işlemi çeşitli diğer 12 mandal aracılığıyla tekrarlayalım. Elimizde 2 fasulye yelpaze şeklinde mandallar sahip olmak.

Yelpazenin aslen mandalına 1 fasulye mandal yapıştıralım. Seksi silikonla 1 fasulye daha tamamen aynı yere mandal yapıştıralım.

Mandaldan Peçetelik Yapımı Videolu Anlatım

Benzer işlemi yelpazenin toparla mandalına da uygulayalım. Mandalla peçetelik yapımının toparla aşamasına geliyoruz.

1. yelpazenin aslen ve ayrıca toparla mandalların üzerine 2 şer fasulye mandal yapıştırmış olduk.

2. yelpazenin aslen ve ayrıca toparla mandalının üzerine çekici silikon sürelim ve ayrıca 1. yelpazede yapıştırdığımız mandallarla birleştirerek yapışmasını sağlayalım.

Arasına yapıştırdığımız 2 şer fasulye mandal peçeteleri çıkarmak için çeşitler oluşturmaktadır. Kuruması için bir müddet bekleyelim.

Mandalla peçeteliği geliştirmek için yapma çiçekleri zevkimize bağlı olarak yerleştirelim.

Günlük kayıt yaşantımızda tekrar tekrar kullandığımız,elimizin aşağıda olması gereken peçetelik mandalla da heyecan verici oldu. Mutfağımıza nostalji bir manzara kazandırdı.

Mandaldan Peçetelik Yapımı Videolu Anlatım

Dengeli sakin günlerde istihdam dileğiyle. Sağlıcakla güçlü. 😉

Gönderiyi görüyorsun: Mandaldan Peçetelik Yapımı Videolu Anlatım

Genel bakış: https://lorenzolesite.com