Makrome Saksı Yapımı | Makrome Sarkaç Yapımı

Unilever logo
Pazarlama

Makrome Sarkaç Sadece nasıl Yapılır?

Ana sayfa dekorasyonunuzun takım elbise parçalarından bir birey olan makrome sarkaç modelleri balkonunuza, salonunuza ve ayrıca evinizin çeşitli diğer alanlarına benzersiz bir iklim katar. Her türlü bir motorlu taşıt kullanmadan, sıkılı yumruk emeği aracılığıyla yapılan makrome, iplikleri belli bir örme tekniğiyle düğümleme sanatıdır. Kim düğümleme sanatı kullanılarak makrome duvar yüzeyi süsü, bileklik ve ayrıca süpürme tercih benzersiz tasarımlar da kolay erişilebilir.

Hem yaratıcılığınızı hem sıkılı yumruk becerilerinizi geliştirmeye kullanışlı olan makrome konteyner yapımı ısmarlama makrome ipleri aracılığıyla yapılabildiği tercih, aynı anda evinizdeki {artık} iplerle de tasarlanabilir. Ilk sanatlarına olan ilginizi makrome örme tekniği aracılığıyla artırabilir, dekoratif kaygan eşyalarınızı çok kendi ellerinizle oluşturabilirsiniz. Peki, makrome konteyner sadece nasıl yapılır? Basit sarkaç yapımı için püf noktaları nelerdir? İşte, makrome konteyner yapımı aracılığıyla endişeli uygulamanız gereken teknikler.

Basit Makrome Saksılık Yapımı

  • Makrome sarkaç yapımı için aslen daha önce 3 ölçü uzunluğunda 8 adet ip kesilir. Kesilen ipler demir bir halkaya geçirilir ve ayrıca başına 2 tarafı da benzer şekilde gidiyor moda ayarlanır.

  • İpleri halkaya geçirdikten bundan sonra örtmek düğüm tekniği uygulanır ve ayrıca sarkacın başla kısmı yapılır. Daha bundan sonra ipler dörderli gruplara ayrılarak geleneksel makrome düğümü atılır. Kim Bölüm makrome saksılığa hem görsellik katmak hem de düğüm atmaya hazırlık için gereklidir.

  • Makrome askısı yapımı için çift düğümlü ve ayrıca 4 iplikli makrome örgü tekniği istiyorum edilir. Kim devam ediyor için dörderli gruplara ayrılan ipler tuhaf tuhaf örülür.

  • Örme işleminde aslen daha önce sağdaki ipler çeşitli diğer iplerin üzerine kader moda tutulur ve ayrıca alttan geçirilerek tamamen bir düğüm atılır. Bunlara ek olarak bir sağdan bir soldan tekrarlanan devam ediyor, istenilen makrome uzunluğuna gelinceye {kadar} bir kez daha edilir.

  • Kare düğüm atma işlemi 4 sınıflandırma için de bunlara ek olarak bir kez daha edilir.13cm uzunluğunda olması için bir cetvel yardımıyla örülen bölümü ölçebilirsiniz.

  • Ölçtüğünüz kısımların başına birinden 2 sınıflandırma ip alınarak yine kare düğüm atılır ve ayrıca toparla aşamaya geçilir.

  • Makrome çiçeklik yapımı işleminin toparla aşaması için arta olmaya devam etmek ipleri son derece düğümleyip simge durumuna küçült kısmına bir püskül oluşturabilir, daha bundan sonra da saksınızı makrome saksılığın düğüm kısmına kader moda yerleştirebilirsiniz.

  • Saksınızı yerleştirdikten bundan sonra demir halkadan tutup evinizin dilediğiniz köşesine asmanız ve ayrıca evinizin dekorasyonuna farklı renkler katmanız başarılabilir.

Daha fazla gör:  Kedi Yatağı Seçimi | İdeal Kedi Yatağı Nasıl Olmalı

Pazarlama

Hazırlayacağınız makrome sarkaç için, kullanacağınız ipin katı ve ayrıca kaliteli olması koruma açısından önemlidir.

Makrome sarkaç yapımı için istiyorum edeceğiniz ip renklerini yaşam tarzı alanlarınızın dekorasyonuna faydalı farklı renkler tonlarında belirlerseniz, daha takip bir görsellik ödünç almak edebilirsiniz.

Çalışma

Pişirme alanı ve ayrıca duş odası yüzeylerinizi temizledikten bundan sonra yıkama ve ayrıca dezenfekte olduğunu sadece nasıl anlıyorsunuz ?

Özel Modeller Tasarlayın

Düğümleme tekniğiyle dekoratif malzemeler hazırlama sanatı olan makrome, benzersiz tekniklerle uygulandığında ortaya hem istisnai olarak sofistike hem de istisnai olarak klas ürünler çıkmaktadır. Kullanılacak alana, saksının büyüklüğüne ve ayrıca istenilen motiflere bağlı olarak makrome saksılık modelleri de kontrast gösterir. Inanılmaz temel moda yapabileceğiniz saksılıklar olabileceği tercih daha sofistike düğümler atılarak tasarlanan makrome sarkaç modelleri ve ayrıca makrome konteyner süsü örnekleri de vardır.

Başlangıç ​​ için makrome sanatını istisnai olarak mükemmel bilen kişilerin gözetiminde aslen tasarımlarınızı yapmanız, düğüm atmanın inceliklerini öğrenmeniz açısından gereklidir. Bu nedenle daha sonraları çok kendi resim ettiğiniz makrome konteyner tasarımlarınızı ortaya çıkarmanız da kolaylaşacaktır. Doldurulmamış zamanlarınızı incelemek veya hoş bir hobiye yaratıcı aslında olmak için makrome düğümleme sanatını öğrenebilir, çiçekleriniz için sıkılı yumruk emeği bir bakış nuru sarkaçlar hazırlayabilirsiniz.

Makrome saksınızı asarken çocukların erişemeyeceği moda bir zirve belirlemelisiniz. Bu nedenle olası kazaların önüne kayıt olursunuz.

Gönderiyi görüyorsun: Makrome Saksı Yapımı | Makrome Sarkaç Yapımı

Rehber: https://lorenzolesite.com