Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)

Lavabo Tikanikligi icin Ne YapilirVideolu

Lavabo tıkanıklığı için ne yapmalıyız sorusuna yanıt aramadan geçmişte lavaboların tıkanmaması için ne yapmalıyız sorusunu cevaplandırmak gerek. Pazardan aldığınız meyve ürünü sebzeler eğer şaşırtıcı bir şekilde fazla gezegen barındırıyorsa bunları evyede yıkamamak gerek. Evye içerisinde {sebze}, meyve ürünü soymak yanı sıra doğramak da tıkanıklığa ana sebep muhtemelen.

Önemli ölçüde bitki çayı posaları, lokma artıkları, yağ artıkları lavaboların en şaşırtıcı bir şekilde görülen tıkanma sebeplerindendir. Kim uygunsuz uygulamaları yapmazsak lavabonun tıkanmasına zorluk gel oluruz.

Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)
Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri

Bütün bütün kim uygunsuz uygulamaları yapmamış olmanıza bile ancak genellikle genellikle boğulmak tıkanıklığı yaşıyorsanız lavabonuzla sinir bir içgüdü probleminin olduğunu üzerine düşünmek uygun fiyatlı olacaktır. Bunun için bir tesisat ustası getirmeniz gerek.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Bir stil lavabonuz tıkandı yanı sıra su gitmiyorsa stratejik çağırmadan geçmişte çeşitli yöntemle lavaboyu açmayı deneyebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)
Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri
  • Pompa Yöntemi: En genellikle başvurulan, aslen akla itibaren yöntemdir. Bunun için fatura deliğinin kenarlarından sıcaklık almayacak stil pompayı oturtmalıyız.

Ortasında sertlikte 3-5 defa pompalama yapılır. Kim işlemin işe yarayıp yaramadığı bir iki kere belirlemek edilir yanı sıra benzer devam ediyor çeşitli kez bir kez daha edilir.

  • Fatura Açıcı Kimyasallar: Önemli ölçüde yağ yanı sıra lokma artıklarından oluşmuş bir tıkanıklık varsa bunları gidermede en güvenilir yöntemlerdendir.

Marketlerde güçlü yanı sıra {sıvı} şekilleri keşfedildi kim kimyasalları talimatnamesine arzu edilen olarak uygulayın. Kim rutin boyunca oluşabilecek fokurdama yanı sıra benzin çıkışına e karşı yüz maskesi yanı sıra eldivenle tedbirinizi tapınak şakak .. mabet.

  • Sirke yanı sıra Karbonat Karışımı: Bir buçuk su bardağı karbonatı giderin deliğine boşaltın üzerine tahmini bir litre sirke dökün. Sirkeyi döktüğünüzde 2 bileşen tepkimeye gireceği için kaynama görüntüsü verecektir.
Daha fazla gör:  Çift Kişilik Yatak Ölçüleri Nelerdir? Ne Olmalı?

Bir dönem beklerseniz eğer tıkanıklık lokma artıklarından kaynaklanıyorsa lavabonuzun açıldığını göreceksiniz. Kim yöntemi de uygularken gözlük, yüz maskesi yanı sıra giysi örtüsü kullanmayı unutmayın.

  • Cüppe Askısı Yöntemi: Eğer boğulmak tıkanıklığı güçlü bir maddenin boğulmak borusu içerisinde kalması sebebiyle oluşmuşsa modası geçmiş tarz kıyafet askılarını kullanabilirsiniz.
Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)
Lavabo tıkanıklığı için sirke yanı sıra karbonat

Kim askılar metalin üzerine plastik kaplamalıdır. Apartman hale getirdikten daha sonra giderden tıkanıklığın olduğu yere {kadar} askıyı salabilir tıkanıklığı bir 2 saldırı yaparak açmaya çalışabilirsiniz.

Lavabonun Tıkanmaması İçin Rehberlik

Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)
Tıkalı boğulmak sadece nasıl açılır
  • Evyenin giderine muhakkak bir boğulmak süzgeci kuzular.
  • Lavabo tıkanıklığı olmasa ne olursa olsun 10 günde bir lavabonuza kaynar su yanı sıra yağ çözüşü dökün.
  • Ev mutfak lavabonuzdaki suyu kısmayın. Az itibaren su birikmeye başlayan yağların daha da katılaşmasına sebep olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Yıl kullanılmış mutfaklarda görülen ev mutfak evyesi sorunu için düşen ev mutfak evyesi sadece nasıl yapıştırılır içeriğine bir bakış atabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Lavabo Tıkanıklığı için Ne Yapılır?(Videolu)

Genel bakış: https://lorenzolesite.com