Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

1652153926 Lastikten Sus Havuzu Yapimi Videolu

Bu gece sizlere tam bir yabancı sitelerden gördüğüm ve ayrıca paylaşmak istediğim mükemmel ilk yapımı lastikten kaygan havuzu yapımı konusundan bahsedeceğim. Bahçenizde faydalı bir alanı kaygan havuzuna ayırabileceğinizi düşünüyorum. Süs havuzu bahçenizin güzelliğine çekicilik katacak bahçenizi çeşitli diğer bahçelerden farklı bir forma sokacak ender fikirlerden bir birey.

Traktör lastiğinden kaygan havuzu tam olarak nasıl yapılır?

Aşağıdaki videoyu izleyerek kaygan havuzunun yapım aşamalarını daha net görebilirsiniz. Malzemelerinizi hazırlayın ve ayrıca izleye izleye bahçenizi su sesleriyle doldurun… 🙂

Bahçenize gölge katan kim olağanüstü kaygan havuzu başında hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle…

Yer değiştirme hareket lastikten kaygan havuzu yapımı resimli anlatım

Üstelik fakir bütçelere yapabileceğiniz kim olağanüstü fikri birbirleriyle uygulayalım. Çoğunlukla kaygan havuzu için devasa olduğunu düşündüğüm eskimiş kullanılmayan traktör lastiği bulmalısınız.

Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Daha bundan sonra bahçenize düşündüğünüz kaygan havuzu alanını belirlemeniz ve ayrıca lastiğin sıkıca girebileceği moda derinlemesine kazmanız gerekiyor. Yerle tıpkı gidiyor moda lastiği kazdığınız alana yerleştirin ve ayrıca tabanını kürek yardımıyla düzeltin.

İlginizi Çekebilir: Tavsiye iyileştirme fikirleri için bağlantıya vurmak!

Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Daha bundan sonra canlı şeffaf poşetlerden yararlanmanız gerekiyor. İnşaat malzemesi satan dükkanlardan bulabileceğiniz canlı poşeti traktör lastiğini kaplayacak moda sarın ve ayrıca çukur alanını uygun şekilde belirginleştirin.

Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Bundan başarılı Bölüm kaygan havuzunun daha olağanüstü görünmesini tedarik için havuzun çevresini bulduğunuz taşlarla donatın. Böylelikle hem poşet lastiğe daha zorlu oturacak hem de kaygan havuzunun daha sanatsal görünmesini sağlayacaksınız.

Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Lastiğin doldurulmamış olmaya devam etmek kenarını taşlarla ve ayrıca kumla doldurduktan bundan sonra işimiz birdenbire birdenbire tamamlanmış kaza. Süs havuzunuz için toparla dokunuşlar kalıyor.

İlginizi Çekebilir: Daha türünün tek örneği manzara dekorasyonu fikri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bunlar, havuzun çevresini dekoratif taşlarla geliştirmek ve ayrıca manzara dekorasyonunda rutin olarak kullanılmış dekoratif aksesuarlarla kaygan havuzunu vites kalıyor. Süs havuzunuz erişilebilir, güle güle kullanın… 🙂

Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Bu gece sizlerle ilk emeği bir bakış nuru mükemmel kişiye özel olanaklarınızla bahçenize lastikten kaygan havuzu yapımı konusundan bahsettik. Aklınıza takılan soruları görüş alanından bize sorabilir. Benzersiz fikirleri paylaşabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Oda Bölme Fikirleri ile Daha Kullanışlı Yaşam Alanları

Gönderiyi görüyorsun: Lastikten Süs Havuzu Yapımı Videolu!

Rehber: https://lorenzolesite.com