Laminant Parke Temizliği | Laminant Parke Nasıl Temizlenir

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Laminant parke öncül günümüzde şehir evlerin vazgeçilmez dekorasyonu haline geldi. Laminant parke gerekir kozmetik görünümü, gerekse temizlik açısından tutarlı istiyorum edilen ünlü bir öncül döşemesidir. Peki sofistike görüntüsünün yakın kırılgan olan laminant parke sadece nasıl temizlenir? Hijyenik laminant parke temizliği püf noktalarını sizin için derledik.

Parkelerinizin çizilmemesi için evinizin girişinde ayakkabıların altına yapışan kum yanı sıra çakılları temizleyen harika ödül bir paspas kullanmalısınız. Temizliğinizi ardında fazla su bırakarak gerçekleştirmek parkelerinizin kabarmasına ana sebep muhtemelen. Temizlik ürünlerini tutarlı kullanma talimatlarına bağlı olarak uygulayın. Ipuçları edilen dozajdan daha fazlasını kullanmayın.

Laminant Parke Temizliği Nasıl Yapılır?

Laminant parke temizliği için büyük ölçüde etkili bir şekilde ürünü seçmelisiniz. Büyük olasılıkla de evin en inanılmaz kirlenen yeri olan laminant parkelerinizin hijyenik stil temizlenmesi, temizlenirken güçlü kimyasallarla zedelenmemesi için tasarlanmış Domestos Geliştirmek Temizleyiciyi kullanabilirsiniz. Domestos Geliştirmek Temizleyici sayesinde türünün tek örneği ürünleri karıştırmadan, sıradışı ürünle, hijyenik yanı sıra ferah kokulu bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Laminant temizliğinde optimum hijyen için temel olan malzemeler:

Reklam ve pazarlama

Laminant parke temizliği için başlangıçta şirket tozları yok etmek!

Zemininizi iyice süpürün. Derinlemesine temizlik için bütün tozları çektiğinizden emin olun.

Çalışma

Mutfak alanı yanı sıra tuvalet yüzeylerinizi temizledikten bundan sonra yıkama yanı sıra dezenfekte olduğunu sadece nasıl anlıyorsunuz ?

Yardımcı bir deterjanla silin.

Güçlü formülü sayesinde optimum hijyen sağlayan Domestos Geliştirmek Temizleyiciyi kapağa dökün yanı sıra ılık su içerisine ekleyin. Ardında bıraktığı hijyenin yanı sıra ferah kokunun tadını çıkarın.

Daha fazla gör:  Batik Boyama Nedir | Batik Boyama Nasıl Yapılır

Laminantı çizmeyecek malzemeler seçtiğinizden emin olun.

Laminant parkenizin geri döndürülemez olması yanı sıra başlangıçta günkü seç kalabilmesi için laminantı çizmeyecek, narin dokulu temizlik malzemeleri seçmeye özen gösterin. Süpürgenizin ucundan paspasınızın ucuna {kadar} kullandığınız bütün ürünlerde kim özelliğe tavsiye elde.

Laminantlarınızın fazla miktarda suya maruz kalmasını önleyin.

Laminant parkeler fazla miktarda {sıvı} temasına maruz kalırsa yüksek vadede kabarabilir yanı sıra önemli ölçüde bir görüntü oluşturabilir. Kim yüzden temizlik yaparken paspası fazla sulardan arındırın yanı sıra ovmak işleminizi kim stil gerçekleştirin.

Göz kamaştırıcı bir görüntü için kurulayın.

Laminantların geri döndürülemez olması için fazla suya maruz kalmamalı yanı sıra Ayrıca temizlik sonrası kurulanmalıdır. Üstelik kim sayede temizliğiniz bir bakış müşteri parlaklığıyla tavsiye çekebilir. Laminantlarınızın kuruması için camları açarak havalandırabilir veya kurumak bir bez aracılığıyla üzerinden geçebilirsiniz.

İşte hijyenik yanı sıra pırıl pırıl laminant parkeler ulaşmak kim {kadar} temel!

Laminant Parkelerinizi Sudan Uzaktan kumanda Kavrama

Laminant parkelerinizin dayanıklılığı yanı sıra ileriki zamanlarda kabarmamaları için, temizlik solüsyonları aracılığıyla sildikten bundan sonra parkelerinizi parça bırakmadan kurulamalısınız. Unutmayın ki su, parkelere yara veren en devasa etkendir. Kim yüzden parkenizin üzerine {sıvı} veya kokteyl döküldüğü takdirde kurumak bir bezle hızlı bir şekilde kurulamalısınız.

Bunun yakın ruj, oje, mürekkep, yapışkan malzemeler seç temizlemesi sinir bozucu yanı sıra inatçı lekeleri yüklemek için küçük ıslak bir beze bir sayı parke yanı sıra kereste temizliğine arzu edilen bir varlık katarak lekeyi silin. Daha bundan sonra yıkama suyla nemlendirilmiş bir bezle bir kez daha üzerinden geçin. Kullandığınız bezin metalik içerikli olmamasına yanı sıra sağa parkelerinizi çizecek veya zedeleyecek maddeler olmamasına tavsiye etmelisiniz. Parkelerinize zamanı geldiğinde yaptıracağınız cila sayesinde de ahşabın son zamanlarda, göz kamaştırıcı yanı sıra daha yıkama görünmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Rutubet Nasıl Önlenir | Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir

Laminant Parke Neyle Silinir?

Laminant parke temizleme boyunca şiddetli sert kimyasallar veya cilalar kullanmamalısınız. Bunun yakın beyazlatıcılar, asit ilgili ürünler, sodyum ruhu, tiner, balmumu, çamaşır suyu veya sert toz çözücü ürünler kiralama parkelerinizde destek dönüşü olmayan deformasyonlara yanı sıra hasarlara kaynak muhtemelen.

Gönderiyi görüyorsun: Laminant Parke Temizliği | Laminant Parke Nasıl Temizlenir

Manuel: https://lorenzolesite.com