Kullanım Sözleşmesi – Dekordiyon

Kim ağ sitesine girmeniz yanı sıra ağ sitesindeki her türlü bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki kiralama sözleşmesi koşulları saygı ettiğiniz anlamına ücret.

Kim ağ sitesine girilmesi, sitenin veya sitedeki bilgilerin yanı sıra çeşitli diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, adaletsiz fiil, veya başkaca sebeplere binaen, doğabilecek dikte veya dolaylı hiçbir zarardan Dekordiyon.com internet sitesi {sorumlu} değildir. Dekordiyon.com internet sitesi, sözleşmenin ihlali, adaletsiz fiil, çalışmayı durdur ya da çeşitli diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, yanlışlık, çalışmayı durdur, bozma hususunda her türlü bir Hesap verebilirlik saygı etmez.

Dekordiyon.com, işbu konum yanı sıra konum uzantısında erişilebilir başına Çeşitlilik Cevap, varlık, siteyi kullanma koşulları aracılığıyla sitede sunulan bilgileri ileri bir ihtara gerekir olmaksızın değişen hakkını saklı tutar. Siteyi yeniden inşa yönetilen etme, yayını durdurma hakkı söyle konusudur. Değişiklikler sitede yayım beklenmedik bir şekilde yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya siteye giriş yolu aracılığıyla kim değişiklikler de saygı edilmiş sayılır. Kim durum link bunu göz önünde bulundurarak çeşitli diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Dekordiyon.com, sözleşmenin ihlali, adaletsiz fiil, çalışmayı durdur ya da çeşitli diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, yanlışlık, çalışmayı durdur, bozma, silinme, eksik, işlemin ya da iletişimin gecikmesi, bilgisayar sistemi virüsü, çağrı hatası, hırsızlık, yıkım ya da izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi ya da kullanılması hususunda her türlü bir Hesap verebilirlik saygı etmez.

Kim ağ internet sitesi Dekordiyon.com‘un kontrolü aşağıda olmayan ek ağ sitelerine etkileşim ya da gözden geçirme içerebilir. Dekordiyon.com, kim sitelerin içerikleri ya da içerdikleri çeşitli diğer bağlantılardan {sorumlu} değildir.

Dekordiyon.com, kim ağ sitesinin her şey hesaba katılırsa manzara yanı sıra dizaynı aracılığıyla ağ sitesindeki bütün teknik bilgi, güvenilirlik, Dekordiyon.com markası yanı sıra çeşitli diğer markalar, www.dekordiyon.com hinterlandı adı, logo, ikon, demonstratif, beste, elektronik aletler, fotoğraf ya da makinede okunabilir moda trendi sunulan strateji veriler, bilgisayar sistemi yazılımları, uygulanan dönüştürme sistemi, organizasyon metodu yanı sıra organizasyon sürüm de harmanlanmış bütün materyallerin yanı sıra bunlara ilişkin fikri yanı sıra sınai bir şeyler haklarının mal sahibi ya da yetki vermek sahibidir yanı sıra hakiki gözetim altındadır. Dünya çapında Ağ sitesinde bulundu hiçbir Materyal; ileri için mümkün kılmak alınmadan yanı sıra hızlı kılavuz gösterilmeden, kod yanı sıra yazılım uygulaması da dâhil aslında olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, ek bir lisana çevrilemez, yeniden inşa yayımlanamaz, ek bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Ağ sitesinin bütünü ya da bir kısmı ek bir ağ sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Karşı alışkanlıklar hukuki yanı sıra cezai sorumluluğu ihtiyaç Dekordiyon.com’un tam burada kesinlikle belirtilmeyen çeşitli diğer bütün hakları saklıdır.

Daha fazla gör:  Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?(Videolu) - Dekordiyon

Dekordiyon.com, dilediği dönem kim hakiki dikkat sayfasının içeriğini yükseltme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye başına girişte hakiki dikkat sayfasını danışmanlık etmelerini içgörü etmektedir.

Dekordiyon.com’da tesis hinterlandı içerikler tarafımızdan yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanması yanı sıra kullanılması halinde çok önemli hakiki transfer başlatılacaktır.

Dekordiyon’da olarak kullanılmak için üretildi görseller ağ ortamından yararlanarak siteye eklenmektedir. Olarak kullanılmak için üretildi her türlü bir görselin size ait olduğunu yanı sıra izinsiz kullanıldığını düşünüyorsanız çağrı sayfasını yoluyla bizimle iletişime geçebilir, endişeli görselin kaldırılmasını ihtiyaç edebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Kullanım Sözleşmesi – Dekordiyon

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com