Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri

1652086761 Kucuk Mekanlari Etkili Kullanmak icin 10 Oneri

Küçük mekanları güvenilir istihdam, önemli ölçüde çok küçük evler için önemli önemi taşır. Düzgün adımlar aracılığıyla çok küçük evinize ne olursa olsun ferah yanı sıra kapsamlı bir görüş kazandırabilirsiniz. Tekrar tekrar yanı sıra güvenilir bir dekorasyon aracılığıyla evinizin çok küçük olmasının pek de bir alaka olmayacaktır. Düzgün eşyayı, düzgün rengi, düzgün yerleşimi seçtiğinizde çok küçük alanları tam olarak istihdam başarılabilir olacaktır. İşte size öneriler ettiğimiz 10 fikir:

Daire dekorasyonu yaparken herkesin iş arkadaşı sorunu olan odaların düzenli ölçülerden çok küçük olması sorununu temel sayısız hamle aracılığıyla azalma edebilirsiniz. Küçük evler için dekorasyon önerileri aracılığıyla yapacağınız dekorasyonlar için püf noktalarına uyarı etmeli, sofistike dekorasyonlar yaparak ikamet alanlarının çok küçük olma dezavantajını ortadan kaldırmalısınız. Küçük evler için dekorasyon önerileri aracılığıyla odalarda yapacağınız dekorasyonlarda aşağıdaki noktalara uyarı etmelisiniz:

Küçük mutfaklar için önemli adımlar

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük mutfaklar için önemli adımlar
 • Küçük bir mutfağı dekore ederken yerden indirim oranı teklif için şaşırtıcı bir şekilde fazla yerleşim bölgesi kaplayan mutfak alanı dolapları yerine daha çok az ölçülerde dolaplar aracılığıyla mutfak alanı raflarını arzu etmelisiniz.
 • Küçük mutfaklarda kemirmek masası yerine portatif masalar ya da çok küçük masalar arzu etmeli, mutfak alanı alanını daraltacak mobilyalardan uzaktan kumanda durmalısınız. Ayrıca mutfak alanı dolabı içinden çıkan mantıklı mekanizmalı oturak yanı sıra masalardan yararlanabilirsiniz.
 • Pişirme alanı sağa cansız yerleşim bölgesi bırakmayacak moda trendi dekorasyon paket yapmalısınız. Başına detayı iyice dekorasyon planının içinde karışık etmeli, Bölüm alanları dekoratif tepsi modelleri aracılığıyla mutfağı daha fonksiyonel hale getirmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Merkez apartman dekorasyonu yaparken bilmeniz gerekenler için bağlantıya vurmak!

Küçük salonlar için önemli dekorasyonlar

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük salonlar için önemli dekorasyonlar
 • Küçük lobi sağa çok küçük oturma grupları, fonksiyonel ev mobilyası yanı sıra yatak odası ölçüleri aracılığıyla takip TV üniteleri arzu edilmelidir.
 • TV ünitesi yerine niş alanlar arzu edebilir ya da televizyonları duvara monte ederek salonun ekstra daralmasının önüne geçebilirsiniz.
 • Salonda merkez yerleşim bölgesi pencerelerin pervazlarında tedavi alanları düzenleyerek oturma grupları aracılığıyla salonu ekstra daraltmadan lobi dekorasyonu yapabilirsiniz.
 • Küçük lobi dekorasyonu yaparken uyarı etmeniz gereken bir çeşitli diğer kapsamlı tanımla aydınlatma armatürleri armatürünün yatak odası aracılığıyla orantılı olarak seçilmesidir. Küçük bir lobi için kocaman bir aydınlatma armatürleri armatürü seçtiğinizde bir bakış sağlığınızı da riske atmış olursunuz.
 • Arasında sıra seçecekseniz salonu daraltmayacak ölçülerde hareketli yanı sıra cep telefonu bir arasında sıra seçmeli, arasında masanın azalma kısımlarını çekmeceli ya da kitaplık rafı şeklinde arzu ederek salonun daha fonksiyonel bir lobi olmasına bağış sağlayabilirsiniz.

Küçük oda dekorasyonları için önemli motivasyon

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük oda dekorasyonları için önemli motivasyon
 • Oda sağa merkez yerleşim bölgesi yatak odası takımının ölçüleri yatak odası aracılığıyla orantılı olmalıdır.
 • Küçük oda dekorasyonu sağa merkez alacak cüppe dolaplarının sürgülü kapılara kurucu olması tartışmak nedeni aracılığıyla oluşacak cansız alanların ortadan kalktığını görebilirsiniz.
 • Şilte başlığı yerine duvar yapısı kâğıdı arzu ettiğinizde oda sağa yatak odası başlığının istila ettiği yeri dekorasyona kazandırmış olursunuz.
 • Oda sağa merkez alacak cüppe dolaplarının yanı sıra gardıropların gömme kesinlikle olacak moda trendi tasarlanması yanı sıra zeminden tavana {kadar} dizayn edilmesi yatak odası odasının daha kapsamlı olması açısından şaşırtıcı bir şekilde önemlidir.
 • Oda sağa merkez yerleşim bölgesi yanı sıra komodinlerin üzerini istila eden abajurları tavandan sarkıtarak özel kumandasını tuvalet üzerine monte edebilirsiniz. Bu nedenle çok küçük olan oda sağa grup bir dekorasyon yapmamış olursunuz.
 • Duvar yapısı raflarını oda sağa de kullanabilir, cüppe dolabı yerine şeffaf duvar yapısı rafları daha kapsamlı oda dekorasyonları yapmanızı sağlayacaktır.

Küçük duş odası dekorasyonları için önemli dekorlar

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük duş odası dekorasyonları için önemli dekorlar
 • Küçük banyoları daha kapsamlı bir moda trendi dekore etmek için banyo istihdam yerine banyo kabini arzu edebilirsiniz.
 • Duş odası dolabı yerine ısmarlama tepsi sistemleri arzu edebilir yanı sıra banyonuzda kapsamlı bir eylem alanı oluşturabilirsiniz.
 • Banyonuzun kapısını çift kanatlı giriş olarak arzu edebilir yanı sıra banyonuzda ekstra yerin istila edilmesinin önüne geçebilirsiniz.
 • Klozet yanı sıra boğulmak tercihinizde düzenli ölçülerden daha çok küçük ölçülere kurucu kesinlikle olacak moda trendi seçebilir yanı sıra banyonuzun çok küçük olmasını önleyebilirsiniz.
 • Duş odası sağa beyaz renkli rengi ya da fark edilir renkleri güçlü olarak kullanabilir yanı sıra çok küçük banyonun daha ferah yanı sıra daha kapsamlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

1.Evinizde Dolaplara Olanaklar Açın

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 30

Küçük alanları analiz etmek istiyorsanız evinizde dolaplara merkez açmalısınız. Önemli ölçüde çekmeceli yanı sıra raflı dolaplar evinizin rutin olarak olmasını yanı sıra evinizin kapsamlı görünmesini sağlar.

İlginizi Çekebilir: Daire kısıtlama fikirleri için bağlantıya vurmak!

2.Odaları Birbirine Bağlayabilirsiniz

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 31

Küçük alanlar için dekorasyon fikirlerinden birisi de odaları birbirine bağlamaktır. Küçük evde odalar eşyalardan dolayı daha sıkışık öyle gibi görünmek. Böylece örneğin; mutfağı Amerikan mutfak alanı olarak salona bağlarsanız eviniz daha kapsamlı olacaktır.

3.Gölge Tercihinizi Düzgün Yapın

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 32

Ince alanlarda dekorasyon önerileri ile çevrili farklı renkler tercihi de kazanç. Fark edilir tonlar tutarlı mekanları daha kapsamlı gösterir. Böylece de dekorasyonunuzda koyu tonlar yerine fark edilir tonlar arzu etmelisiniz.

4.Örtü seçimi

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 33

Küçük evinizin içinde dolan Güneş, parlak yanı sıra genişliği de beraberinde getirir. Evinizi kapsamlı göstermenin bir çeşitli diğer yolu açtığınızda güneşi evinize alacak perdeler seçmenizdir.

5.Duvarlarınıza Desenler Kullanın

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 34

Küçük mekanları güvenilir istihdam istiyorsanız odalarınızın aralarında duvarlar adesen uygulayabilirsiniz. Özel dokulardaki desenler odalarınız ile çevrili geçişi daha hareketli yanı sıra ferah hale getirecektir.

İlginizi Çekebilir: Dekorasyonla indirim oranı etmenin sırları için bağlantıya vurmak!

6.Sadece yanı sıra Fark edilir Renkler Tercihiniz Olsun

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 35

Fark edilir yanı sıra basit farklı renkler tonları hem evinizin rahat hem de daha kapsamlı olmasını sağlayacaktır.

7.Başına Odaya Özel Parça

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 36

Küçük olan evinizin başına odasında veya başına bölümünde benzersiz döşemeler kullanabilirsiniz. Bu nedenle halılarınız çok küçük, eviniz daha kapsamlı bakış açısı yaratacaktır.

8.Avize Tercihi

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 37

Küçük evlerde avize seçimi çeşitli diğer kapsamlı detaydır. Devasa avizeler, çok küçük mekanları olduğundan daha çok küçük gösterecektir. Tercihiniz daha ufak avizelerden yana olmalıdır.

9.Duvar yapısı Rengi

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 38

Mobilyalarınıza tutarlılık sağlayacak fark edilir tonlardaki duvar yapısı rengi, evinizi kapsamlı gösterecek bir çeşitli diğer güvenilir yoldur.

İlginizi Çekebilir: Küçük evler için Ofis sandalyesi takımları düşünce ve duygular arayanlar için!

10. Duvarlarınızı Tablolarla Boğmayın

Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri
Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri 39

Küçük mekanları güvenilir istihdam aynı anda duvarlarınızın sadeliğinden geçer. Devasa tablolar yerine çok çok daha az sayıda yanı sıra daha çok küçük boyutlarda tablolar arzu edebilirsiniz.

Küçük alanları daha tam olarak kullanabilmek için sizin de tavsiyeleriniz varsa görüş alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri

Genel bakış: https://lorenzolesite.com