Keten Ayakkabı Temizliği | Keten Ayakkabı Nasıl Temizlenir

Unilever logo
Pazarlama

Yaz sezonu giyiminin olmazsa olmazı keten tekstil hem giyimde hem ayakkabıda en inanılmaz özlemek edilen kumaştır. Kullanımı hızlı fakat temizliği akıllarda tereddüt işareti yaratan keten önyükleme tam olarak nasıl temizlenir? Keten ayakkabıları hem şıklık hem de konfor nedeniyle özlemek ederiz. Bunu söyledikten sonra önemli ölçüde seksi havalarda ayağı terletmeyen keten ya da tekstil ayakkabıları, çeşitli diğer ayakkabıları temizlediğimiz tercih temizlemek pek aciz. Peki, keten önyükleme tam olarak nasıl temizlenir? Keten ayakkabılarınızı tam olarak nasıl temizleyeceğinizi harika ediyorsanız keten önyükleme temizleme kılavuzumuza incelemek.

Keten Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Günümüzde ayakkabılar birkaç değişik kumaştan yapılmaktadır. Ne {kadar} bilgili olursak olalım, giydiğimiz bütün giysiler tercih ayakkabılar da zamanla kirlenmektedir. Keten önyükleme tam olarak nasıl yıkanır, keten ayakkabılar çamaşır makinesinde yıkanır mı harika ediyor olabilirsiniz. Ancak, ayakkabıları kıyafetlerimiz tercih çamaşır makinesine atıp temizlememiz aciz. Çamaşır makinesinde yıkamak, ayakkabıları bir arada tutan tutkala yaralamak veya incitmek verebilir; ayakkabıların doğal deri astarları, bağcıkları ya da süslemeleri zayıflatmak görebilir. Önemli ölçüde keten önyükleme temizleme işlemi ayakkabıya yaralamak veya incitmek vermemeye özen göstererek, elde etmek yapılmalıdır.

Sevdiğiniz keten ayakkabınız tam olarak nasıl temizlenir, az proje sarf ederek ayakkabınızı tam olarak nasıl aslen günkü bir bakış müşteri rengine kavuşturabilirsiniz?

Teknik Teknik Keten Ayakkabı Temizliği

Pazarlama

Önemli ölçüde üzerlerinde kir ya da pislik varsa, keten ayakkabılarınızın tamamen kuru olduğundan emin olun. Keten önyükleme neyle temizlenir diyorsanız aşağıdaki malzemeleri kullanabilirsiniz. Tamamen kuru tozu, kiri ve ayrıca çamuru hassas bir şekilde fırçalamak için narin önyükleme fırçasını kullanın. Olmaya devam etmek ortaya çıkmak tozunu ya da kiri temizlemek için ayakkabıları bir dağınıklık dosya havluyla silin.

Daha fazla gör:  Uçakta Yiyecek Taşınır mı? Uçağa Alınmayan Yiyecekler

Kullanılacak Malzemeler:

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

1. Teknik: Bağcıkların Temizliği

Bağcıkları, yaralamak veya incitmek görmemesi ve ayrıca keten ayakkabının başına noktasının tıpkı moda trendi temizlenebilmesi için çıkarın.  Farklı düşüş çamaşır deterjanı ve ayrıca epeyce ılık suyla kapsamlı kaseye, bağcıkları kuzu. Bir zaman çerçevesi ıslanmaları için suyun içine bırakın. Deterjanın etkisiyle kirleri yumuşayan bağcıkları elde etmek yıkayın, durulayın ve ayrıca ardından kurutun.

2. Teknik: Ayakkabı Tabanı Temizliği

Beyaz renkli keten ayakkabınızın temizliği {kadar} tabanın temizliği de önemlidir. Bunun için fazla kiri, önyükleme tabanlarını birbirine vurarak silkeleyin. Ayakkabı kenarında kalıyorum kirleri ya da tabanları ayakkabının yükseklik kısımlarına bağlayan yerlerdeki pislik ve ayrıca kirleri kullanmadığınız bir inci beyazı fırçasıyla fırçalayın. Tıpkı miktarda karbonat ve ayrıca suyu karıştırarak bir macun elde etmek teslim almak. Inci beyazı fırçasını macuna batırın ve ayrıca macunu keten ayakkabınızın tabanlarına dairesel hareketlerle konuşlandır.

Bütün noktaları macunla ovulan tabandan macunu kurulum için ıslak bir bez veya dosya kumaş kullanın. Dosya kumaş kullandığınızda dağılıp tekstil ileri kalıntılar bırakmaması için inanılmaz fazla ıslanmasını beklemeden tamamen kuru bir tanesi aracılığıyla taşıma ısrar etmeye devam et teslim almak. 

3. Teknik: Ayakkabının En uygun Kısımlarının Temizliği

Toparla kaseye bir vücut serin su aracılığıyla sayısız düşüş Omo {Sıvı} Çamaşır Deterjanı ekleyin. İyice karıştırdığınızdan emin olun. Bir inci beyazı fırçasını tapınak şakak .. mabet ve ayrıca yaptığınız karışıma batırın. Dairesel hareketlerle, lekeleri dışarıdan içeri düzgün silerek keten ayakkabılarınızı temizleyin. Yıkama bir bez, dosya kumaş ve ayrıca çamaşırhane su yardımıyla kalıyorum deterjanı ayakkabıdan temizleyin.

Daha fazla gör:  Evde Halı Nasıl Yıkanır | Evde Halı Temizleme

Bütün lekeler temizlenene {kadar} geçmiş adımları tekrarlayın. Ayakkabılarınızın şekillerini korumalarına değerli aslında olmak için dosya kumaş, modası geçmiş bez veya önyükleme kalıbıyla doldurun. Dikte sıcaklık ya da güneş enerjisi ışığından uzakta kurumaya bırakın. Beyaz renkli keten önyükleme tam olarak nasıl temizlenir diyorsanız kim yöntemi beyaz renkli keten önyükleme temizliği için de kullanabilirsiniz.

4. Teknik: Ayakkabı İçinin Temizliği

Sıkça kullandığınız ve ayrıca tekrar tekrar havalandırmadığınız keten ayakkabılarınızda istenmeyen kokular oluşabilir. Burada listeleniyor tavsiye edilmesi gereken duyu, ayakkabınızı çamaşır makinesine atmadan temizlemektir. Verilen nemli veya ıslak kalıyorum önyükleme tabanı önemli ölçüde aroma ve ayrıca mantar oluşumuna sebep olacaktır. Bunlara ek olarak çamaşır makinesi, önyükleme tabanına da yaralamak veya incitmek verebilir. 

Keten ayakkabınızın tamamlayınız temizliği için tabanı çıkabiliyorsa büyük ölçüde kim tabanı çıkarın ve ayrıca yumruk sabunu tercih şiddetli olmayan ürünler aracılığıyla yıkayın. Tabanı temizlerken şiddetli hareketlerle temizlememeye özen gösterin. İyice temizlendiğinden emin olduktan sonradan kurumaya bırakın. Ayakkabılarınızın bir kez daha kokmaması için tabanlığın ıslak kalmaması gerek. Düzgün kuruduğundan emin olmadan tabanı ayakkabınıza yerleştirmeyin. Keten önyükleme temizliği adımlarını tamamladıktan sonradan geri yükleme aroma problemi yaşamamak için zaman şiddetli ayakkabınızı değiştirin. Benzer ayakkabıyı aramak vermeden giymek, çoğunluğu yaş kim tip problemlere sebep olabilmektedir.

Keten Ayakkabı Temizleme Püf Noktaları

  • Keten ayakkabınızı temizlerken kumaşı şiddetli ıslatmamaya tavsiye teslim almak.

  • Keten ayakkabınızı pat için mikrofiber temizlik bezi özlemek edebilirsiniz.

  • Keten ayakkabılarınızı dosya havlularla, önyükleme kalıbı ya da çamaşırhane ve ayrıca narin bir bezle doldurarak kururken şeklinin bozulmasının önüne geçin.

  • Keten önyükleme temizliğinde ayakkabının yükseklik kısımları için modası geçmiş bir elektrikli inci beyazı fırçası kullanabilirsiniz. Kim prosedür, sizin için temizliği çok daha hızlı ve ayrıca hızlı hale getirecektir.

  • Temizlik sonrası önyükleme üzerindeki bütün deterjanı duruladığınızdan emin olun, yoksa temizleme sabunu ayakkabılarınızda çizik oluşmasına sebep muhtemelen.

  • Keten önyükleme temizleme işlemi boyunca içini ıslatmamaya çalışın.

  • Lekeleri yaymamak için dışarıdan içeriye düzgün çalıştığınızdan emin olun.

  • Bağcıklarınız doğru temizlenmemişse son zamanlarda bir çift aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Evde Kedi Bakımı Nasıl Olmalı? Tüm Bilmeniz Gerekenler

Gönderiyi görüyorsun: Keten Ayakkabı Temizliği | Keten Ayakkabı Nasıl Temizlenir

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com