İpek Nasıl Yıkanır? İpek Eşarp ve Şal Yıkama İpuçları

Unilever logo

Çok küçük bir iyi şanslar ödeyerek aldığımız pamuk eşarplar ve şallar gardrobumuzun ve başımızın tacı. Tamamen kuru temizlemeye benzer şekilde harcama planı farklılaşmak istemiyorsanız ya da ödünç almak yıkamaya zamanınız yoksa pamuk eşarplar makinede sadece nasıl yıkanır diye düşünüyor olabilirsiniz. Peki inanılmaz dokusu, capcanlı renkleri ve hafifliği aracılığıyla hepimizin vazgeçilmezi pamuk eşarp makinede yıkanır mı? İpek eşarbınızın çamaşırhane talimatında aksi öğüt vermek edilmiyorsa kim soruya cevabımız: Elbette. Aşağıdaki adımları izleyerek ve uyarılarımızı dikkate alınması gereken nokta alarak eşarplarınızı makinede güven aracılığıyla yıkayabilirsiniz.

İpek kıyafet, eşarp ve şalları yıkamak esasen inanılmaz basit bir işlemdir. Hayati önlemleri alıp tam olarak adımları gözlemlemek ettiğiniz sürece üzüntü çıkacak diye korkmanıza gerekir yok. İster elinizde yıkamanız gereksin ister makinede, eminiz ki en sevdiğiniz pamuk eşarp ya da şala lekesiz ve yıkama bir moda bir kez daha kurucu aslında olmak paha biçilmez olacaktır!

Bunlara Uyarı!

Temizlik uygulamalarına başlamadan geçmişte otomatik olarak ürününün etiketinde merkez banliyö bölgesi talimatları inceleyin. İpek eşarbın üzerine hiçbir yaş çamaşır suyu, ağartıcı, asma kilit spreyi tercih ürünler dökmeyin. Sararmaması için ipeği güneşten ve ısıdan korumaya özen gösterin. İpek kumaşı yıkamadan geçmişte elbisenizin ya da eşarbınızın tespit edilemez bir bölümünde renginin solup solmayacağını tarama etmeyi çalışmayı durdur etmeyin.

Gönderiyi görüyorsun: İpek Nasıl Yıkanır? İpek Eşarp ve Şal Yıkama İpuçları

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com