Huawei Türkiye Garantisi Nasıl Anlaşılır?(Doğru cevap)

IMEI numarasını öğrenme için avcılık kısmına “*#06#” yazıp, avcılık tuşuna basmanız bol. Karşınıza çıkacak olan 14 veya 16 haneli kim kodu, cihazınızın Kimlik numarası olarak düşünebilirsiniz. Huawei Türkiye kesinleştirmek işlemi sorgusu için telefon faturası veya Yine bir başka her türlü bir belgeler gerekmiyor.

Huawei Türkiye garantisi ne varsayalım?

Şti. firmasının garantisi altındadır. “ Huawei Türkiye Garantili ” ürünlerde 2 on yıl süresince, Türkiye geneline sprey Huawei Nitelikli Servisi’nden kesinleştirmek kapsamı dahilinde tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 on yıl sonrasında ise Huawei yetenekli servislerinden ücretli bir stil faydalanmaya ısrar edebilirsiniz.

Huawei telefonumun garantisini sadece nasıl öğrenebilirim?

Sağlamak Sorular işlemini yaparken Huawei sizden cihazınızın IMEI numarasını isteyecek. IMEI numaranızı öğrenme içini ise telefon açıkken avcılık ekranına *#06# yazın. Ekrana çıkan IMEI numarasını da Huawei Sağlamak Sorular sayfasındaki endişeli bölüme yazın.

Huawei kesinleştirmek süresi ne {kadar}?

Başına ürünün kesinleştirmek süresi yüce kullanıcıya ürünün satıldığı tarihten gelen başlayarak 2 yıldır ve ayrıca kim tarihler ürünü satın aldığınızda perakende mağaza vasıtasıyla öğe koleksiyon numarası aracılığıyla beraber öğe kesinleştirmek belgesi ve ayrıca gider üzerine işlenmiş olmalıdır.

Huawei P Smart 2019 kesinleştirmek süresi ne {kadar}?

a) Ürünü satın aldıktan sonradan size taşımak edildiği tarihten gelen 2 on yıl içerisinde kesinleştirmek dahili arızalarda Huawei Nitelikli Servisleri’nden tamamen ücretsiz olarak hiç bitmeyen faydalanabilirsiniz. Sağlamak dışarıda arızalarda ücretli onarım işleri için faydalanabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Türkiye Birincileri Nereye Yerleşti?(Çözülmüş) - Türkiye bilgisi

Oppo Türkiye garantisi sahip olmak mi?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve ayrıca satıcısına e karşı düzenlenen endişeli ülke çapında geçerli hakları tamamlayacak stil OPPO vasıtasıyla verilmektedir. Dolayısıyla kesinleştirmek, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez.

Sağlayıcı garantisi ne demektir?

Sağlayıcı garantili üreticisi firmanın yasal olarak Türkiye’de satmış olduğu ve ayrıca kesinleştirmek verdiği ürünü bestelemek. Bu nedenle yaratıcı firmanın vermiş olduğu bir garantidir. Çeşitli diğer bir kesinleştirmek çeşidi olan ithalatçı garantili cihazlarda satın aldığınız üründe yaratıcı firmanın rolünden iddia etmek uygulanabilir değildir.

Huawei orjinal olup olmadığı sadece nasıl anlasilir?

Telefonun IMEI kodu E-Devlet’in IMEI sorular sayfasından IMEI kodunu sorgulayabileceğiniz tercih ekrana *#06# yazıp avcılık tuşuna basarak da IMEI numarasını sorgulayabilirsiniz. Cihazın etiket ve ayrıca varyasyon bilgilerini kıyasladıktan sonradan tamamen aynı sayfadaki tarih durumu kısmını da incelemelisiniz.

Telefonun garantisini sadece nasıl öğrenebilirim?

Cihazınızın kesinleştirmek durumu hakkındaki bilgilere kim sayfadan ulaşabilirsiniz. Deneyim: IMEI numarasını *#06# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Deneyim: Eğer, kurucu olduğunuz IMEI numarası, 15 karakterden geçici ise, her kayıp kişilik düzine {kadar}, 0 (sıfır) ekleyerek, 15 karaktere tamamlayabilirsiniz.

Huawei Makine kodu nerede muhabir?

Ayarlar menüsünü açın. Ekranın en altına inin ve ayrıca Telefon yaklaşık seçeneğine musluk. Rahatsızlık bölümüne gidin. Rahatsızlık bölümünde SN kodunu bulabilirsiniz.

Telefon ısınması Garantiye girer mi?

Son derece ısınan telefon garantiye girer mi? Eğer telefonunuzdaki ısınma arızasından şikayetciyseniz ve ayrıca cüzdan telefonunuz kesinleştirmek kapsamında ise yetenekli servisler bireysel hatasından kaynaklanmayan arızalar için her türlü bir kazanç almamakta.

Huawei P Smart 2019 göster değişimi ne {kadar}?

Huawei P Smart 2019 iyi bir fikir telefon göster değişimi fiyatı 450 TL’dir.

Mobil kesinleştirmek süresi ne {kadar}?

Son zamanlarda bir telefon satın aldığınızda kesinleştirmek süresi, ürünün faturası aracılığıyla hep birlikte taşımak alındığı tarihten gelen Bir çift yıldır (24 ay). Eğer satın alınan telefon ayıplı mal olursa, değişim istediğiniz telefonun kesinleştirmek süresi, değişim yaptığınız telefonun olmaya devam etmek kesinleştirmek süresi {kadar} olacaktır.

Daha fazla gör:  Türkiye De En Çok Bal Nerede Üretilir?(Doğru cevap)

Telefonun garantisine sadece nasıl bakılır Xiaomi?

https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei adresine kapı aralığı yapmanız halinde sorular yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Kim ekranda IMEI veya SN kodunu ihtiyacımız olacaktır. Kim kodlar ise cihazınızı aldığınızda konteyner içerisinde keşfedildi etiketler ileri yazmaktadır.

Gönderiyi görüyorsun: Huawei Türkiye Garantisi Nasıl Anlaşılır?(Doğru cevap)

Rehber: https://lorenzolesite.com