Huawei P Smart 2019 Türkiye Garantili Nasıl Anlaşılır?(En iyi çözüm)

Huawei Türkiye garantili olduğunu sadece nasıl anlarız?

IMEI numarasını bilmek için arayan kısmına “*#06#” yazıp, arayan tuşuna basmanız uygun. Karşınıza çıkacak olan 14 veya 16 haneli kim kodu, cihazınızın Kimlik numarası olarak düşünebilirsiniz. Huawei Türkiye emin ol işlemi sorgusu için telefon faturası veya ek her türlü bir kayıt gerekmiyor.

Huawei Türkiye garantili ne varsayalım?

Her türlü bir elektronik aletler cihazı ya da mantıklı telefonu satın alırken Türkiye Garantili ya da Satıcı Garantili ifadesini görüyorsanız, kim mağaza firmanın Türkiye ‘de yasal olarak faaliyet gösterdiği ve ayrıca ürüne emin ol sunduğu anlamına olay.

Huawei P Smart 2019 emin ol süresi ne {kadar}?

a) Ürünü satın aldıktan daha sonra size getir edildiği tarihten gelen 2 on yıl içerisinde emin ol dahili arızalarda Huawei Yetenekli Servisleri’nden tamamen ücretsiz olarak sayısız faydalanabilirsiniz. Sağlamak dışarıda arızalarda ücretli sabitleme için faydalanabilirsiniz.

Huawei telefonumun garantisini sadece nasıl öğrenebilirim?

Sağlamak Sorgu işlemini yaparken Huawei sizden cihazınızın IMEI numarasını isteyecek. IMEI numaranızı bilmek içini ise telefon açıkken arayan ekranına *#06# yazın. Ekrana çıkan IMEI numarasını da Huawei Sağlamak Sorgu sayfasındaki gergin bölüme yazın.

Daha fazla gör:  Türkiye Şu An Hangi Saat Diliminde?(Mükemmel cevap)

Oppo Türkiye garantili ne varsayalım?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve ayrıca satıcısına e karşı düzenlenen gergin ülke çapında hakiki hakları tamamlayacak moda trendi OPPO vasıtasıyla verilmektedir. Böylece emin ol, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili elektrik pili, kulaklık, USB kablolu televizyon,suçlama cihazı ve benzeri.

Telefonun Genpa garantili olduğunu sadece nasıl anlarım?

IMEI SORGULAMA

  1. Cihazınızın GENPA satışlı olup olmadığını bilmek için IMEI numarasını yazarak “Açıklamak” butonuna basınız.
  2. Yaptığınız IMEI sorular işlemi emin ol kontrolü için değildir. Özellikle cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını göstermektedir.

Türkiye distribütörü garantili ne varsayalım?

Satıcı garantisi olan öğe Türkiye çapında ve ayrıca direkt olarak yapımcı kurumsal aracılığı aracılığıyla sunulan bir emin ol türü olmaktadır. Aynı şekilde kim ürünü aldığınız yerden de özel olarak olarak bir emin ol hizmeti vermekte ve ayrıca şaşırtıcı bir şekilde daha da önemli bir çare kapasitesine yaratıcı olmaktadır.

Ithalatçı garantili mi Türkiye garantili mi?

İthalatçı garantili ve ayrıca Türkiye garantili arasındaki önemli varyasyon, firmanın çok kendi imkanları aracılığıyla Türkiye ‘ye getirdiği ürünleri çok kendi prosedür rutin bakım olanaklarında garantilemesidir. Alınan ürünü firmanın çok kendi servisinde emin ol etmesi anlamına gelmektedir.

Telefonun garantisini sadece nasıl öğrenebilirim?

Cihazınızın emin ol durumu hakkındaki bilgilere kim sayfadan ulaşabilirsiniz. Beceriler: IMEI numarasını *#06# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Beceriler: Eğer, yaratıcı olduğunuz IMEI numarası, 15 karakterden anlık ise, her atlama kişilik düzine {kadar}, 0 (sıfır) ekleyerek, 15 karaktere tamamlayabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 göstermek değişimi ne {kadar}?

Huawei P Smart 2019 mantıklı telefon göstermek değişimi fiyatı 450 TL’dir.

Huawei göstermek garantisi kaç ay?

Cihazınızın ekranı ya da geri kapağı kazayla düşme, çarpma ya da sıkışma nedeniyle kırıldığında ya da çatladığında Huawei nitelikli servislerinde tamamen ücretsiz değiştirilir. Durum: 1. P30 ve ayrıca P30 Pro sürüm Huawei telefonlar için maliyetler tarihinden gelen 90 zaman içine ve ayrıca özel bir defa geçerlidir.

Daha fazla gör:  Türkiye Süper Ligi Ne Zaman Başlıyor?(Çözüm bulundu)

Huawei orjinal olup olmadığı sadece nasıl anlasilir?

Telefonun IMEI kodu E-Devlet’in IMEI sorular sayfasından IMEI kodunu sorgulayabileceğiniz iyilik ekrana *#06# yazıp arayan tuşuna basarak da IMEI numarasını sorgulayabilirsiniz. Cihazın etiket ve ayrıca sürüm bilgilerini kıyasladıktan daha sonra benzer sayfadaki geçmiş durumu kısmını da incelemelisiniz.

Huawei Ekipman kodu nerede muhabir?

Ayarlar menüsünü açın. Ekranın en altına inin ve ayrıca Telefon yaklaşık seçeneğine dokunma. Rahatsızlık bölümüne gidin. Rahatsızlık bölümünde SN kodunu bulabilirsiniz.

Oppo telefonun garantisi sadece nasıl öğrenilir?

Sağlamak Rahatsızlık Kontrolü OPPO cihazınızın emin ol durumunu yönetmek etmek şaşırtıcı bir şekilde kolaydır. Özellikle IMEI’yi içine girmek, ardından onayla kodunu içine girmek, Hemen şimdi yönetmek et ürünü’e dokunma ve ayrıca emin ol durumu görünecektir. Kim yönetmek işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, emin ol kapsamı süresini ve ayrıca yasal bölgeyi gösterecektir.

Gönderiyi görüyorsun: Huawei P Smart 2019 Türkiye Garantili Nasıl Anlaşılır?(En iyi çözüm)

Manuel: https://lorenzolesite.com