Halıdaki Vişne Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Temizliğin en katı sorularından bir birey: Halıya dökülen vişne suyu lekesi tam olarak nasıl ortadan kaldır? Ilgilendirmek gözden çıkarabileceğiniz yaşlı kıyafetler olduğunda büyük olasılıkla ıstırap etmezsiniz fakat evinizin en pratik parçalarından bir birey olan halılarınız için tamamen aynı kişisel özellik söylemek sinir bozucu muhtemelen. Gelin adayı, kim yazıda halıdaki vişne suyu lekesi tam olarak nasıl ortadan kaldır teknik teknik inceleyelim.

Halınıza her türlü bir temizlik ürünü uygulamadan geçmişte her zaman farkedilmez, minik bir bölgede eleme süreci elde. Benzeri görülmemiş bir ilham görürseniz o ürünü kullanmayın. Ürünleri daima etiketlerinde anlatıldığı moda trendi kullanın.

Vişne Suyu Lekesi Halıdan Nasıl Kaldır?

Halılar evimizin en kıymetli yanı sıra büyük olasılıkla de en istisnai olarak göze çarpan eşyalarındandır. Lekelerden korumaya çalışsak da görünmeyen kazalar başına bir kez muhtemelen. Kim kazalar sonucu dahil kahve lekeleri, kırmızı şarap lekeleri yanı sıra yağ lekeleri ara sıra bizi gerçekten zorlayabilir; önemli ölçüde de vişne iyilik inatçı lekelerse. Eğer vişne suyu halıdan tam olarak nasıl ortadan kaldır diye kara kara düşünüyorsanız kim yazıdaki uygun fiyatlı yöntemlerle halınızı silerek katı lekeden açıkça kurtulabilirsiniz.

Vişne suyu asidik yapısı yanı sıra yoğun pigmentleri sayesinde kilim iyilik gözenekli yüzeylere nüfuz ederek çıkarılması sinir bozucu lekeler oluşturur. Böyle bir lekeyle e karşı karşıyaysanız kim güçlü pigmentlerle asidik çözeltiler yardımıyla başa çıkabilirsiniz. İşte halınızdaki vişne lekesini çıkarmada size kullanışlı gidiyor bazı formüller:

Reklam ve pazarlama

Hidrojen Peroksit aracılığıyla Halıdaki Vişne Suyu Lekesi Nasıl Kaldır?

Kim yoğun madde pek istisnai olarak lekeyi çıkarmada gerçekten harika sonuçlar verir. Vişne lekesi halıdan tam olarak nasıl ortadan kaldır sorusunun yanıtı hidrojen peroksit kullanımı aracılığıyla gerçekten basittir. İşte 3 adımda halıdaki vişne lekesinden açıkça kurtulmanın yolu:

Daha fazla gör:  Kıyafet Dezenfeksiyonu | Kıyafetler Nasıl Dezenfekte Edilir
  1. Lekeli bölgeyi bir bez yardımıyla yeter su aracılığıyla silin. Kim işlemde ovmak kullanmanız lekenin daha derine işlemesine faktör olacağından bundan kaçının.

  2. Dörtte bir bardak hidrojen peroksit aracılığıyla bir bardak suyu karıştırın yanı sıra bir bez yardımıyla lekenin üzerine uygulayın.

  3. Kazımak harika bir şekilde çıkana {kadar} kim işlemi tekrarlayın.

Çalışma

Mutfak alanı yanı sıra tuvalet yüzeylerinizi temizledikten sonradan çamaşırhane yanı sıra dezenfekte olduğunu tam olarak nasıl anlıyorsunuz ?

Limon Suyu aracılığıyla Halıdan Vişne Suyu Nasıl Kaldır?

Limon suyunun asidik özelliği istisnai olarak güçlüdür yanı sıra çeşitli diğer asidik meyvelerin lekelerini çıkarmada da gerçekten etkilidir. Kim grup lekeleri eşyalarınızdan kurulum için limon suyuna güvenebilirsiniz. Peki limonla vişne lekesi halıdan tam olarak nasıl ortadan kaldır? Yine bolca su yanı sıra bir bez aracılığıyla lekeyi silin, fazlasını temizleyin. Lekenin üzerine çeşitli azaltmak limon suyu damlatın. Çamaşırhane bir sünger yardımıyla kazımak yok olana {kadar} üzerinden geçin.

Amonyak aracılığıyla Halıdan Vişne Suyu Lekesi Nasıl Kaldır?

İşte size yağ, sanat eseri yanı sıra Ayrıca mürekkep de entegre aslında olmak üzere pek istisnai olarak lekeyi yok edecek bir kullanışlı: Amonyak. Kullanırken amonyağı suyla seyreltmeniz oluşabilecek muhtemelen hasarların önüne geçecektir. Vişne lekesini kurulum için bir çorba kaşığı amonyak aracılığıyla 2 bardak suyu karıştırın. Doldurulmamış bir serpin şişesine kim karışımı doldurun yanı sıra yönetmek lekenin üzerine uygulayın. Çamaşırhane bir sünger aracılığıyla kazımak yok olana {kadar} silin.

Halıdaki vişne suyu lekesi tam olarak nasıl ortadan kaldır sorusuna birbirinden özel yorumlar bulduk. Bundan sonradan “Halıya vişne suyu döküldü, şu anda ne yapacağım?” diye kara kara düşünmenize gerekir yok. Siz de böyle bir lekeyle e karşı karşıyaysanız vakit kaybetmeden girişim elde. Etkili bir şekilde yöntemlerle halınızdaki lekeden açıkça kurtulun! 

Daha fazla gör:  Deri Koltuk Temizliği | TemizSözlük

Gönderiyi görüyorsun: Halıdaki Vişne Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Genel bakış: https://lorenzolesite.com