Evdeki Karıncalardan Nasıl Kurtulunur | Karıncalardan Kurtulma Yolları

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

. . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .

Çizik Rehberi

. . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .

Ağ geçidi, cam yanı sıra balkonlarınızı kek tutmaya ne {kadar} uyarı ederseniz al, karıncalar ancak evinize girmenin bir yolunu bulabilir. Evdeki karıncalardan sadece nasıl kurtulabilirim diyorsanız önerilerimize kulak verin. Özgürce bulabileceğiniz malzemeleri aracılığıyla karıncalara veda edebilir, evinizi yıkama tutarak son zamanlarda bir karınca istilasının önüne geçebilirsiniz.

Yerlerdeki kirler, kırıntılar yanı sıra çiğnemek artıkları evinizin karıncalar vasıtasıyla işgal edilme olasılığını artırır. Bütün yüzeylerde tekrar tekrar olarak Cif Serpin Ultra Hijyen iyilik şaşırtıcı bir şekilde anlamlı bir yayılmış temizleyici kullanım karıncaları evinizden uzaktan kumanda tutmaya kullanışlı olacaktır.

Evdeki Karıncalardan Nasıl Kurtulabilirim?

Evdeki, mutfaktaki, banyodaki karıncalardan sadece nasıl kurtuluruz? Karıncalardan ortadan kaldırmak için atılacak başlangıçta hareket evinizi karıncaların sevmediği kokularla kıyafet yanı sıra karıncaların önüne aslında engeller koymaktır. İşte karıncalardan kurtulma yolları yanı sıra bazı makul seçenekler:

Tebeşir

Reklam ve pazarlama

Karıncalardan sadece nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız evinizdeki veranda yanı sıra manzara kapısı yanı sıra ev penceresi iyilik yerlerin önüne tebeşirle birer ürün grubu çekin. Bir dağınıklık tebeşiri ezerek bahçenizdeki bitkilerin yanı sıra saksıların çevresine sprey. Tebeşirin sağa bulundu kalsiyum karbonat, doğuştan bir karınca savardır.

Limon

Karıncalar limon kokusundan nefret ederler. Cam önleri yanı sıra giriş ağızlarına limon cilt temizleme rendeleyin. Bir yayılmış şişesini limonlu su aracılığıyla doldurup yerlere yanı sıra tezgahlara güvenli.

Çalışma

Covid – 19 pandemi dönemindeki varlık tarzınız ,kıyafetlerinizden çıkarmaya çalıştığınız kazımak türlerini etkiledi mi ?

Rahatsız biber

Mutfak alanı tezgahınızda sık sık karıncalar mı geziyor? Karıncaların mesken edindiği bölgelere hoş olmayan biber dökerek karıncalara evinizde çiğnemek bulamayacakları mesajını verebilirsiniz.

Karıncadan Nasıl Kurtulurum yanı sıra Karınca İstilasını Nasıl Önlerim?

Yukarıdaki yöntemleri uygulayarak evinizdeki karıncalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Yine de girişim kesinlikle orada bitmiyor. Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları orta en önemlisi tekrar tekrar daire veya apartman dairesi temizliği. Evinizi olabildiğince yıkama tutarak yanı sıra aşağıdaki noktalara uyarı ederek karıncaların evinize destek dönme olasılığını azaltabilirsiniz.

  • Bütün yüzeyleri Cif Serpin Ultra Hijyen iyilik şaşırtıcı bir şekilde anlamlı bir yayılmış temizleyiciyle çok dikkatli temizleyin. Sildiğiniz ortaya çıkmak mermer ya da granit ise Cif Jel Alan Uzmanı iyilik ısmarlama bir öğe kullanmaya da uyarı al. Kim işlemi tekrar tekrar olarak tekrarlayın. Tutarlı daire veya apartman dairesi temizliği kesinlikle karınca istilası için kesinlikle değil farelerden, hamam böceklerinden yanı sıra evdeki çeşitli diğer böceklerden ortadan kaldırmak için de şaşırtıcı bir şekilde önemlidir.

  • Yemekleri masada yiyin. TELEVİZYON önünde veya ayak parmağı üstü yenen yemeklerin kırıntıları yere dökülerek karıncalara davetiye çıkarır.

  • Mutfağınızı yanı sıra çiğnemek masanızın çevresini genellikle genellikle elektrikli süpürgeyle temizleyin.

  • Yiyecekleri velayet kaplarında saklayın. Ortalıkta görünür yiyecek bırakmayın.

  • Pis bulaşıklarınızı lavaboda bekletmeyin. Lavaboda biriken çiğnemek artıklarını bekletmeden temizleyin.

  • Çöplerinizi genellikle genellikle atın.

Ağ geçidi yanı sıra cam önlerine tebeşirle birer ürün grubu çekerek karıncaların yolunu belirli. Karıncaların girdiği yerlere bir yayılmış şişesi yardımıyla limonlu veya sirkeli su güvenli, gezdikleri yerlere hoş olmayan biber sprey. Karıncalardan kurtulduktan bundan sonra ortaya çıkmak yanı sıra tezgahlarınızı Cif Serpin Ultra Hijyen iyilik bir ürünle silin. Evinizi tekrar tekrar olarak süpürün. Ortada görünür yiyecek bırakmayın. Bulaşıkları lavaboda bekletmeyin.

Daha fazla gör:  Yumuşatıcı Ne İşe Yarar | Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır

Her türlü bir temizlik ürününü kullanırken, kullanma talimatlarını tutarlı okumanız gerekmektedir. Uygulamaya başlamadan daha önce de kullandığınız malzemeyi her zaman minik bir alanda eleme süreci etmeyi unutmayın.

Gönderiyi görüyorsun: Evdeki Karıncalardan Nasıl Kurtulunur | Karıncalardan Kurtulma Yolları

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com