Evde Böcek İlacı Yapımı | Doğal Böcek İlacı Nasıl Yapılır

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Daire Yapımı Böcek İlacı Rehberi

Bitkilerdeki böceklerden sadece nasıl kurtulacağınızı harika ediyorsanız, içsel yine de bir o {kadar} da güvenilir ana sayfa yapımı hata ilacı malzemelerine evinizde elde etmek çok hızlı. Kişiye özel hata ilacınızı yürütmek için en istisnai olarak gerçekten istiyorum edilen, kusursuz içsel, hesaplı ve ayrıca doğal yöntemlerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Kim içsel yöntemlerle kimyasal hata ilaçlarını bir ayrı bırakın ve ayrıca ikamet alanlarınızdaki yeşilliklerin tadını çıkarın!

Bitkileri Böceklerden Nasıl Koruruz?   

Böcek kontrolünün en harika yöntemi bitkilerinizi dengeli tutmaya özen göstermekten acı. Gerektiği tercih gübrelemeyi unutmayın ve ayrıca yabani otları ayrım ettiğiniz anda koparın. Bunlara ek olarak böcekler için ne {kadar} tarihi rutin bakım yapmaya başlarsanız, onlardan kurtulmanız o {kadar} hızlı olacaktır. Bazı öldürücü böcekler baharatları sevmez, kim yüzden bitkilerin etrafına çok acı verici kırmızımsı biber serpmek size kim konuda pratik olacaktır.

Daire Yapımı Fabrika İlaçları İçin Etken Maddeler Nelerdir?

Reklam ve pazarlama

Düşen izin bitleri, tırtıllar, karınca ve ayrıca birkaç parazitlerden ortadan kaldır için 200 yıldan fazla bir süredir olarak kullanılmak için üretildi temizleme sabunu spreylerine dış mekan bir istisnai olarak yerde rastlamak başarılabilir. Bunu söyledikten sonra evde çok kendi temizleme sabunu spreyinizi yürütmek da çok zahmetsiz. Sonra “Bitkileri böceklerden sadece nasıl koruruz?” sorusunun cevabı için yaygın bilinen bir bileşik olan arap sabunu karşımıza çıkıyor. Antiseptik ve ayrıca hata kovucu yönler aracılığıyla tanınan arap sabunu, önemli ölçüde bitkilere musallat olan bitlere ya da tencere sineklerine içsel adım yöntemlerinden bir birey olarak biliniyor.

Daha fazla gör:  Rutubet Nasıl Önlenir | Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir

Arap Sabunu İle Fabrika İlacı Yapılışı

 • Bir litre ılık suya beş-altı çiğnemek kaşığı arap sabunu ekleyin ve ayrıca uygun şekilde karıştırın.   

 • Bir çiğnemek kaşığı zeytinyağı ödeme etmeniz, karışımın yapraklara yapışarak daha yüksek zaman çerçevesi kalmasına pratik olacaktır.

 • Ardından karışımı bitkilerin üzerine püskürtün. Yaprakların azaltmak kısmını da unutmayın, yine de karışımın tomurcukların üzerine gelmemesine özen gösterin.

 • Bunu günde iki-üç kez tekrarlamak bitkilerde görülebilecek öldürücü böceklerin oluşumunu önleyecektir.

 • Baştan çıkarıcı havalarda bitkilerinizin kuruyarak ölmesi ihtimaline e karşı kullanmayın.

Çalışma

Covid – 19 pandemi dönemindeki varlık tarzınız ,kıyafetlerinizden çıkarmaya çalıştığınız çizik türlerini etkiledi mi ?

Arap sabununun temizlikte istihdam alanlarını harika ediyorsanız stresli yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Konteyner Sineklerine Doğal Ölçü : Sarımsak Spreyi

Sarımsağın yoğun antioksidan ve ayrıca mineral yapısı sayesinde insanlar sağlığı açısından büyük bir besin maddesi olduğu bilinmektedir. Bunu söyledikten sonra yapısında uzun oranda bulundu kükürt ise sarımsağın çok çok daha az tanınan bir özelliğine Kırmızı bayrak ediyor: Yoğun bir hata ilacı. Bu nedenle sarımsağı sıkı mutfaklarımızda kesinlikle değil hepsi birden malzeme dolaplarımızda ya da bahçelerimizde de güvenilir bir bileşik olarak kullanabiliriz. Peki sarımsak, ana sayfa yapımı hata ilacı olarak sadece nasıl kullanılır?

 • Bütün bütün bir sarımsağı soyun ve ayrıca 235 ml su aracılığıyla püre kıvamına geçmek için bir ev mutfak robotuna kuzu. Daha ziyade, sarımsağı elle olabildiğince sağlıklı bir moda trendi doğrayın ya da ezin.

 • Karışıma 30 ml {sıvı} sabunla birbirleriyle 700 ml daha su ekleyin. Bir kez daha karıştırın ve ayrıca yıkama bir kavanoza aktarın.

 •  Karışımı karanlık sırasında ya da asgari 12 kol saati demlenmeye bırakın, bu nedenle sarımsaktaki kükürt bileşenleri içerisinde bulunduğu suya geçecektir.

 •   Ardından, zorlu sarımsak parçalarını sağlıklı gözenekli bir süzgeçten geçirin.

 •  Bir kez daha kullanılabilir bir şişeye aktarın ve ayrıca kullandıktan bundan sonra buzdolabında saklayın.

 •  Kim güvenilir ana sayfa yapımı hata ilacını, önemli ölçüde beyaz renkli sinek, tırtıl ve ayrıca tırmandı biti için içsel malzeme olarak bir kaç tarih arayla bitkilerinize uygulayın.

Daha fazla gör:  Uhu Lekesi Nasıl Çıkar? | 404 Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?

Nim Yaprağı Yağı

Nim yaprağı yağı, hem ilaç alanında hem de mutfaklarda yüksek yıllardır kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak öldürücü böcekleri caydırdığı bilinmektedir. Kim şifalı değirmen, çok acı verici tadı ve ayrıca yoğun kokusu sayesinde böcekleri bitkilerden uzaktan kumanda tutarken, insan ve ayrıca doğadaki çeşitli diğer canlılar için her türlü bir gözdağı vermek içermiyor.

 • Ergen bitkiler ileri tahmin edilen 22 tarih sırasında güvenilir olduğu söylenen nim yaprağı yağını bitkileriniz ileri yayılmış yardımı aracılığıyla kullanabilirsiniz.

 • Bir çeşitli diğer seçim olarak, bir sayı {sıvı} temizleme sabunu ve ayrıca ılık suya nispeten nim yağı ekleyin ve ayrıca yavaşça karıştırın. Bir yayılmış şişesine ekleyin ve ayrıca kullanın.

Kasımpatı Çiçeği Çayı

Daire yapımı hata ilacı olarak size sonuçlandırmak önerimiz, kasımpatı çiçeği yağı. Kasımpatı çiçeklerinin, piretrum olarak tanınan yoğun bir kimyasal bileşene kurucu olduğu söylenir. Kim maddenin böceklerin stresli sistemine yaralamak verdiğine inanılmaktadır. Yapmanız gereken tuhaf nokta, kurumak kasımpatı yapraklarını tahmin edilen 20 ikinci sırasında kaynatmaktır. Ardından süzün, soğutun ve ayrıca bir şişeye doldurun. Kim denklem 2 aya {kadar} saklanabilir. Daha güvenilir hale geçmek için, kim karışıma da nim yaprağı yağı ekleyebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Evde Böcek İlacı Yapımı | Doğal Böcek İlacı Nasıl Yapılır

Genel bakış: https://lorenzolesite.com