Eski Kıyafetleri Değerlendirme Rehberi | TemizSözlük

Pazarlama

Günümüzde tekrar tekrar değiştirme, tüketime tavsiye eden moda trendi sektörü, Satın alma merkezleri ve ayrıca ağ dönüşüm siteleri nedeniyle kapsamlı bir topluluk atığı yaratılmaktadır. Bununla hep birlikte dolaplarımızda giydiğimiz kıyafetlerin ve ayrıca bedenimize uymayan ve ayrıca {artık} beğenmediğimiz kıyafetlerin düzine da hızlı artmaya işlem.

Eski kıyafetleri gözden geçirme hem bütçe hem de çevre bir koleksiyon muhtemelen. Peki, yaşlı giysiler sadece nasıl değerlendirilir? Yaratıcılığınızı tavsiye edecek düşünce önerilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evinizde olanaklar yerleşim bölgesi yaşlı giysileri analiz etmek hem bütçe hem de çevre bir koleksiyon muhtemelen. Çeşitli diğer yandan, geri yükleme tasarladığınız yaşlı topluluk modelleri aracılığıyla kişiye özel onayla değiştir modanızı yaratabilirsiniz.

Eski Kıyafetlerden Taze Topluluk Yapma

Eski kıyafetler sadece nasıl değerlendirilir diye düşündüğünüzde kesinlikle aslen akla itibaren taze topluluk yapmaktır. Kullanılmayan kıyafetleri gözden geçirme için yaşlı kıyafetlerinizi kesebilir, boyayabilir ve ayrıca ufak değişikliklerle yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. İşte yaşlı kıyafetten taze topluluk yapımı için bazı motivasyon:

Pazarlama

 • {Artık} giymediğiniz yaşlı yüksek elbisenizi veya yüksek eteğinizi keserek ondan anlık bir kıyafet ya da elbise yapabilirsiniz.

 • Pantolon pantolonlarınızı, onları giymek istemediğiniz başına bir kez ev şortlara dönüştürebilirsiniz. Taze pantolon şortlarınızın kestiğiniz bölümünü püsküllü bırakmak, evinizde ideal boyama varsa desenler gerçekleştirmek aracılığıyla yeni bir ticari mal almış tercih hissedeceksiniz.

 • Apartman gölge tişörtlerinizden sıkıldıysanız uçlarına, sırtına yay ekleyerek onları canlandırabilirsiniz. Tişörtünüzün üzerine boncuklar dikerek geliştirmek de harika bir koleksiyon muhtemelen.

 • Tişörtleriniz onları giymek istemeyeceğiniz {kadar} eskidiyse, şeritler halinde keserek kilit bantları yapabilirsiniz.

 • Gömleklerinizin kolları yıprandıysa kollarını keserek kolsuz Tişörtler yapmayı deneyin.

Daha fazla gör:  Tükenmez Kalem Lekesi | Koltuktan Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar

Evdeki Eski Kıyafetleri Değerlendirme

Eski giysileri gözden geçirme için onlardan taze kıyafetler gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Eski kıyafetlerinizden mülkiyet geliştirmek istiyorsanız yaratıcılığınıza güvenin; giyilmeyen kıyafetleri gözden geçirme için seçeneklerinizin hiç bitmeyen olduğunu göreceksiniz.

Çalışma

Covid – 19 pandemi dönemindeki varlık tarzınız ,kıyafetlerinizden çıkarmaya çalıştığınız çizik türlerini etkiledi mi ?

 • Eskiyen tişörtlerden Satın alma çantası yapabilirsiniz. Tişörtlerinizi üst kol altından hassas ve ayrıca azalma kısmını dikin. Makas yardımıyla çantanızın tutacak kısmını açın. İsterseniz üzerine minik kesikler atarak file görünümü verebilirsiniz.

 • Yıllardır giymediğiniz son derece sayıda gömlek yüzünden dolabınızda olanaklar mi kalmadı? Hepsini birden dolaptan kurulum istiyorsanız en harika koleksiyon şilte örtüsü gerçekleştirmek! Sayısız tişörtü Yastık kılıfı olarak istihdam üzere ayırmayı unutmayın.

 • Eskiyen kazaklarınızdan Yastık yüzü ve ayrıca Ayrıca muhteşem su torbası kılıfı yapabilirsiniz.

 • Eskiyen kazaklarınızı değerlendirirken kestiğiniz kolları tozluk olarak kullanabilirsiniz. Kesilen kısmın sökülmesini caydırmak amacıyla içe etkili bir şekilde katlayarak dikmeyi çalışmayı durdur etmeyin.

 • Eski elbiseleri analiz etmek defterlerinize de yarayacak! Örneğin eskiyen taytınızla defterlerinizi kaplayabilirsiniz. Kestiğiniz taytı silikonla defterin üzerine yapıştırabilir, yine bir tane daha kıyafetlerinizden yetiştirme parçalar varsa, onlarla süsleyebilirsiniz.

 • {Artık} giymediğiniz pantolon pantolonunuzu sırt çantası olarak kullanmaya oyalanmak edebilirsiniz. Pantolondan sırt çantası formuna ideal kısımlar hassas ve ayrıca dikiş makinesi yardımıyla birleştirin. Üst kol çantası olarak istihdam isterseniz, pantolonun alt bacak kısmından yüksek bölümler keserek askı yapabilirsiniz.

 • Eski kıyafetlerinizden ideal bölümler kesip dikerek telefon ve ayrıca hap için olay yapabilirsiniz.

 • {Artık} giymediğiniz gömleklerinizin yüz kısmını aracılığıyla mutfak alanı önlüğü yapabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan garip nokta tişört ve ayrıca makas.

 • Atmaya kıyamadığınız kravatlarınızın arka uç kısmındaki görünür bölümü birer gözlük kılıfına dönüştürebilirsiniz. Kravatın boğa etkili bir şekilde daralan bölümünü hassas ve ayrıca dikin. Taze gözlük kılıfınız teklif!

Daha fazla gör:  Çam Sakızı Nasıl Çıkar? | TemizSözlük

Evcil Hayvanlarınız için Eski Kıyafetlerden Neler Yapılır?

Eski elbiseleri gözden geçirme kararı aldıysanız evcil hayvanlarınızı da unutmayın. Çok küçük dostlarınız için:

 • Canlı ve ayrıca zararsız oyuncaklar yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizden şeritler halinde kestiğiniz parçalardan örgü veya küre yapın. Köpeğiniz, parka gittiğinizde taze oyuncağı aracılığıyla oynamaya bayılacak. Veya elbisenizden kestiğiniz yüksek parçaların ucuna kedinizin en sevdiği peluş oyuncağı bağlayarak evin içine oynatabilirsiniz.

 • Sürü yapabilirsiniz. Eski bir kartonun üzerine tişörtü geçirin. Tişörtün baş kısmının kedinizin veya minik köpeğinizin girebileceği stil yüz tarafa geldiğinden emin olun. Dostunuz taze evinin tadını çıkarırken siz de koloni satın biriktirmek yerine yaşlı giysileri değerlendirmenin tadını çıkarırsınız.

 • Eski kıyafetleri gözden geçirme için kedicik yatağı ya da aile evcil hayvanı yatağı da yapabilirsiniz.

 • Topluluk yapabilirsiniz. Köpeğinize, parka götürürken topluluk giydirmek istiyorsanız, kişiye özel giymediklerinizi değerlendirerek ona uyacak topluluk dikebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Eski Kıyafetleri Değerlendirme Rehberi | TemizSözlük

Genel bakış: https://lorenzolesite.com