Duvarda Rutubet Neden Olur | Duvardaki Rutubet Neyle Temizlenir

Unilever logo
Pazarlama

Duvardaki küf mantarını temizleyip zımparaladıktan bundan sonra, özdeş bölgeyi Domestos Optimum Hijyen Çamaşır Suyu iyilik acımasız bir çamaşır suyu aracılığıyla ovmak küf mantarlarının bir kez daha oluşmasını önlemeye kullanışlı olacaktır.

Küf, solunum yolları ve ayrıca eklem yerleri iyilik bölgeleri etkileyerek sayısız problemlere kaldırım açabilir. Kim sebepten, duvar yapısı küfünün düzeltmek oluşumunu cesaretini kırma ya da en aza indirmek için tam olarak yollarla tedavi etmek gerek. Burada listeleniyor “Duvardaki küf tam olarak nasıl yok edilir?” ve ayrıca “Evdeki küf kokusu tam olarak nasıl giderilir?” iyilik sıkça sorulan sorularla sinir bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Duvar yapısı Küfü Sadece nasıl Temizlenir?

Temizliğe başlamadan daha önce küf oluşumuna sebep olan sorunları uğraşmak gerek. Küf, tesisat sızıntıları, duvar yapısı yüzeylerinin nemlenmesi ve ayrıca ıslak kalması, yatak odası sıcaklığı değişimi sonucunda duvarların terleme yapması ve ayrıca yalıtım sistemindeki eksiklikler iyilik kriz sonucunda oluşabilir.

Pazarlama

Küfle baş etmenin en devasa adımı evinizi tutarlı olarak havalandırmaktır. Kış Ayları aylarında günde 2-3 defa 5-10 ikinci arası ve ayrıca yaz sezonu aylarında günde 3-4 defa 15-20 ikinci arası havalandırmanız gerek. Evinizi tutarlı olarak havalandırmanız, duvarların terlemesi sonucu özellikli küf sorununu engelleyecektir. Küf temizliğinde şu adımları uyumlu edebilirsiniz:

  • İlk olarak kurumak bir temizlik beziyle küfün olduğu bölgeyi küfün temizlendiğine emin olana {kadar} uygun şekilde silin, ardından temizlediğiniz bölgeyi duvar yapısı zımparasıyla zımparalayın.

  • Daha bundan sonra zımparaladığınız bölgeyi Domestos Optimum Hijyen Çamaşır Suyu iyilik bütün yüzeylerde başarılı güvenlik ve güvenlik sağlayan bir çamaşır suyuyla silin. Çamaşır suyu birlikte çalışmak, bölgedeki küf mantarlarının bir kez daha oluşmasını engelleyecektir. İsteğe bağlı olarak çamaşır suyunu beze dökebilir veya püskürterek uygulayabilirsiniz. Çamaşır suyu uyguladığınız bölgeyi 10 ikinci {kadar} bekletin. Sonuçta, temizlenen bölgeyi kurumak ve ayrıca yıkama bir temizlik beziyle silin.

  • Ev penceresi kenarlarındaki çok küçük çaplı küfler likör yardımıyla yok edilebilir. Oranı %70 ya da %80 civarında olan alkolü, silmek yardımıyla küflü bölgeye sürün. Fırçaladıktan bundan sonra yüzde elli kol saati {kadar} bekletin ve ayrıca daha bundan sonra ucu alkole batırılmış bir temizlik beziyle silin. vr

Daha fazla gör:  Rugan Ayakkabı Temizliği | Rugan Ayakkabı Bakımı
Çalışma

Ev mutfak ve ayrıca tuvalet yüzeylerinizi temizledikten bundan sonra yıkama ve ayrıca dezenfekte olduğunu tam olarak nasıl anlıyorsunuz ?

Çamaşır suyu kullanımı boyunca Örtmek ve ayrıca gözlük takmanız sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Çamaşır suyu veya likör uygulanan odaların bir zaman dilimi kullanılmaması ve ayrıca kullanmak öncesi havalandırılması gerek. Benzer şekilde çamaşır suyu kullanımında eşyaların yaralamak veya incitmek görmesini cesaretini kırma için çarşaf ya da perde yoluyla üzerlerini örtebilirsiniz.

Duvarda Küf Oluşumu Sadece nasıl Önlenir?

Evinizde alacağınız çok küçük önlemlerle duvarlarınızda küf oluşmasını engelleyebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler:

  • Evinizi tutarlı olarak havalandırmanız küf oluşumunu önlemede kullanışlı yer almak. Ev mutfak, çamaşır odası ve ayrıca tuvalet iyilik nem oranı uzun odaların da başına kullanımdan bundan sonra havalandırılması gerek. Penceresi olmayan nem oranı uzun odalara dinlenme sistemi monte etmek de yararlı olacaktır.

  • Duvarlarınız için küf savunma boyalardan yararlanabilirsiniz. Duvarları harika bir şekilde örten ya da yalıtım sistemi içine özellikli küfler için ise terbiyeli yardımı gerek.

  • Küf kokusunu cesaretini kırma için evinizdeki bitkileri bir zaman dilimi Yine bir başka bir yere taşıyın. Bitkiler evdeki nemi arttırdığından küf kokusunu çoğaltacaktır. Nem banliyö bitkiler kabaca yeterlilik biriktirmek için sinir makalemize buradan bir bakış atabilirsiniz.

  • Eğer yukarıdaki önlemlerle evdeki nem oranını düşüremiyorsanız, odalardaki nem oranını azalma için nem müşteri araçlar edinebilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Duvarda Rutubet Neden Olur | Duvardaki Rutubet Neyle Temizlenir

Genel bakış: https://lorenzolesite.com