Diş Fırçası Temizliği | Diş Fırçası Nasıl Temizlenir

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Diş temizliği bunu söyledikten sonra yıkama bir inci beyazı fırçası aracılığıyla mükemmelleşebilir. Diş fırçasının da dişleriniz seç bakıma ihtiyacı olduğu bir dürüst gerçek. Fırçanızı yıkama tutarak ağız boşluğu temizliğinizi harika bir şekilde hale getirebilirsiniz. Pis bir inci beyazı fırçası aracılığıyla inci beyazı fırçalamak, ne yazık ki ağız boşluğu bakımınızdan aldığınız performansı düşürür. Diş fırçası temizliği için düzgün teknikleri uygulayarak yanı sıra inci beyazı fırçanızı istemi değiştirerek kendinize önemli bir gibi yapabilirsiniz.

genel bakış ya da elektrikli inci beyazı fırçası temizliği için uygulamanız gereken adımlar istisnai olarak standart. Olağanüstü gülüşler yanı sıra sağlıklı ve dengeli dişler için inci beyazı fırçası, inci beyazı ipi seç ürünlerin de temizliğine tavsiye etmelisiniz. Temizliğe geçmeden daha önce, dişlerinizi fırçalarken yaptığınız yanlışların temizliğe sadece nasıl motive etmek ettiğini bilmekte harika bir şey sahip olmak. Diş fırçasını kullanmadan daha önce üzerine sıkı bir bezelye tanesi {kadar} macun sürmelisiniz. Daha istisnai olarak inci beyazı macunu koyduğunuzda arındırmanız da bir hayli ezici yer almak yanı sıra temizlik zorlaşır. Bireysel hijyenin {altın} kurallarından bir birey olarak, inci beyazı fırçanızı yanı sıra çeşitli diğer bütün bireysel hijyen malzemelerinizi hiç kimse aracılığıyla paylaşmamanız gerektiğini bir defa daha hatırlatmak da yerinde olacaktır.

genel bakış ya da elektrikli inci beyazı fırçası temizliği, karbonat yanı sıra sirke karışımıyla yapılabilir. Kim karışımı başarmak için bir yarım bardak suya, bir fincan beyaz renkli sirke yanı sıra Bir çift {çay kaşığı} karbonat koymanız uygun.

Reklam ve pazarlama

Diş Fırçası Nasıl Temizlenir?

Diş fırçası temizleme işlemi için temizleme sabunu seç kimyasallar kullanım kaçınılmaz olarak önerilmez. Aksi takdirde inci beyazı fırçasının ileri kalabilecek kalıntılar temel gözdağı vermek yaratabileceğinden, temizleme sabunu yanı sıra deterjan türevi ürünleri inci beyazı fırçası temizliği için kullanmanızı kaçınılmaz olarak önermiyoruz. Diş fırçanızı kim Çeşitlilik ürünlerin yakınında ne olursa olsun oda etmemeli, direkt temasına müsaade etmemelisiniz. Diş fırçanız için en harika temizleyici sudur bunu söyledikten sonra kesinlikle kim aciz. Diş fırçası temizliği sadece nasıl yapılır diyorsanız işte uygulamanız gereken adımlar:

Daha fazla gör:  Ütü Nasıl Temizlenir? Adım Adım Ütü Kireci Temizleme İpuçları.
  • Diş fırçanızı kullandıktan sonradan su aracılığıyla durulamalısınız. 

  • Fırçanın aralarında macun ya da çiğnemek artıkları kalmış muhtemelen. Tazyikli su yoluyla artıkların arındığından emin olmalısınız. 

  • Silmek temizliğinde serin su kullanmalısınız. 

  • Silmek uygun şekilde durulandıktan sonradan, bir dağınıklık belge kumaş tarafından fırçanın suyunu almalısınız. 

  • Diş fırçalarının tuvalet ya da duş odası seç alanlarda, fark edilir olarak saklanması mikroplara maruz kalmasına kaynak muhtemelen. Fırçaları hakkında konuşmak aracılığıyla kapamalı, hakkında konuşmak yoksa tuvalet dolabının sağa yerleştirmelisiniz. Benzer şekilde inci beyazı fırçanızın bulunduğu tuvalet yüzeylerinin temizliğine de özen göstermelisiniz.

  • Eğer ovmak için bir şapka ya da hakkında konuşmak kullanıyorsanız, başına birlikte çalışmak sonrasında hakkında konuşmak ya da kapları uygun şekilde durulamalı yanı sıra kurulamalısınız. 

  • Diş fırçanızı 3, optimum 6 ayda bir değiştirmeniz rehberlik edilir. 

  • Diş fırçasını kullandığınız 6 aylık zaman dilimi içine fırçayı aramak aramak dezenfekte etmek düzgün olacaktır. Diş fırçası neyle temizlenir diyorsanız, bir karanlık sırasında fırçayı beyaz renkli sirke yanı sıra karbonatlı karışımın içine bekletebilir, ertesi sabahın erken saatleri uygun şekilde duruladıktan sonradan yeniden inşa kullanabilirsiniz. 

  • Diş fırçalarının konulduğu bardak ya da kapların içi zamanla fırçadan süzülen sularla para. Kim sular, ovmak harika temizlenmediğinde mikroorganizmalar oluşturmaya başlar yanı sıra ciddi kokuya, küfe kaynak muhtemelen. Kim kapları aramak aramak temizlemeli yanı sıra uygun şekilde kurulayarak kullanıma ısrar etmeye devam et etmelisiniz.

Çalışma

Covid – 19 pandemi dönemindeki varlık tarzınız ,kıyafetlerinizden çıkarmaya çalıştığınız çizik türlerini etkiledi mi ?

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Temizlenir?

Elektrikli ya da şarjlı inci beyazı fırçası sadece nasıl temizlenir diyorsanız, elektrikli inci beyazı fırçası temizliği, düzenli manuel fırçaların temizliğinden pek de özel değildir. Şarjlı inci beyazı fırçası temizliği için ovmak ucunu serin su aracılığıyla uygun şekilde yıkamak yanı sıra artıkları arındırmak gerek. Diş fırçasının yüksek konumda saklanması yanı sıra kurumaya bırakılması önerilir. Rengi solan yanı sıra kılları yıpranan fırçaları rutin olarak olarak değiştir, mümkünse ovmak başlığının yenisini topla daha derin olacaktır. Elektrikli ya da şarjlı olan {otomatik} inci beyazı fırçalarının başlıkları özel özelliklere yaratıcı muhtemelen. Daha kapsamlı, tipik olarak kıllı, yüksek ya da sağlıklı ovmak başlıkları kullanıyor olabilirsiniz. Fırçanız hangi özellikte olursa olsun, birlikte çalışmak sonrasında fırçayı uygun şekilde durulamanız gerekmektedir. Elektronik aletler inci beyazı fırçaları basınca e karşı kırılgan olduğu için temizlik esnasında bastırmamaya yanı sıra kıllara yaralamak veya incitmek vermemeye özen göstermenizi rehberlik ederiz. Tamamen su yoluyla fırçaları durulamalısınız.

Daha fazla gör:  Yaratıcı Köpek Yatağı Yapımı Fikirleri

Silmek, lavabonun kenarında bırakıldığında üzerinden süzülen sular dip kısmında birikebilir yanı sıra hepsi birden ima etmek olmasını sağlayan girintili kısımlarda küf oluşturabilir. Bunu engellemek hesap fırçayı oda edeceğiniz yere koymadan daha önce kurulamalı yanı sıra fırçanın altına bir dağınıklık belge kumaş koymalısınız. Silmek ileri halihazırda toz ya da küf birikintisi varsa, girintili kısımların temizliği için ek bir manuel inci beyazı fırçası aracılığıyla uygun şekilde temizleyebilirsiniz. Elektrikli fırçaların ima etmek aletlerini de yaş yaş tamamen kuru bir bezle uygun şekilde silmenizde harika bir şey sahip olmak.

Elektrikli inci beyazı fırçaları, şarjdayken kesinlikle asla su aracılığıyla temas etmemelidir. 

Diş Fırçası Temizliği: Elektrikli Diş Fırçanızı Paylaşmayın!

Başlıkları aramak aramak karbonatlı suda bir yarım izle {kadar} bekleterek dezenfekte etmeniz uygulanabilir, bunu söyledikten sonra kim esnada elektronik aletler sektör kask ileri bulunmamalı yanı sıra başlıklar ters moda aşırı yerleştirilmelidir. Bazı ailelerde sıradışı bir fiziksel beden yanı sıra sayısız kask kullanılarak inci beyazı fırçasının paylaşılabileceği düşünülebilir. Oysa fırçalama boyunca yanı sıra sonrasında akan pis sular nedeniyle ovmak sapında da mikroorganizmalar üreme yanı sıra uca uzanma ihtimali bulunur. Diş fırçaları bireysel birlikte çalışmak için tasarlanmıştır yanı sıra paylaşılmaması rehberlik edilir. Fırçalarda yaş yaş özel başlıklar kullanılıyor yanı sıra o başlıklar bir kapta kullanılana {kadar} saklanıyorsa sıradışı sıradışı saklanmalı, birbirine temas etmemeli yanı sıra kurulandığından kusursuz emin olunmalıdır.

Gönderiyi görüyorsun: Diş Fırçası Temizliği | Diş Fırçası Nasıl Temizlenir

Manuel: https://lorenzolesite.com