Çimen Lekesi Çıkarma | Çim Lekesi Nasıl Çıkar

Unilever logo
Pazarlama

İster bir anneler ve baba ister deneyimli futbolcu olun, isterseniz de dönem dönem parkta yürümekten, piknik yapmaktan hoşlanan bir kişi olun. “Çim lekesi kaldırmak mı?” sorusu hep aklınızın bir köşesinde kesinlikle değil mi?

Kimi özellikle çocukların ya da deneyimli futbolcuların kir lekesi yanı sıra çimen lekesi seç sağlam lekelere maruz kaldığını düşünür; hâlbuki istisnai olarak bilgili davranan kişilerin kıyafetlerinde rağmen dönem dönem istemeden kim sıralama lekeler oluşabilir. Peki, çimen lekesini tam olarak nasıl temizlenir? İhtiyacınız olan garip kapakta optimum hijyen sağlayan Omo {Sıvı} Temizleme sabunu yanı sıra yıkama sudur. Evet sağlam arka bahçe lekesini koymak için özel tüyolarımız da sahip olmak.

Hangi çizik kaldırma yönteminden faydalanırsanız faydalanın, ağırlıklı olarak kullanacağınız temizlik ürününü ufak bir kumaşta değerlendirme elde yanı sıra işlemi öğe talimatlarına bağlı olarak uygulayın. Bir noktada bilgili olmaktan yara gelmez. Peki arka bahçe lekesi tam olarak nasıl geçer? Çimen lekesi kaldırma adımlarına bakabilirsiniz;

Çimen lekesini en mükemmel moda trendi çıkarmanın yolu güvenilir bir sabun kullanmaktan geçer. Enzim endişe verici Omo {Sıvı} Temizleme sabunu seç kaliteli bir sabun yoluyla çimen lekesinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Çim Lekesi Nasıl Çıkar?

Pazarlama

  1. Çimen lekesinin üzerine {sıvı} sabun uygulayın yanı sıra yavaşça ovun.

  2. Lekenin üzerine uyguladığınız deterjanı durulayın.

  3. Giysinizi sıradan çamaşır yıkama programında yıkayın.

  4. Eğer kıyafetinizin çamaşır yıkama etiketinde asetat/triasetat yazıyorsa kim devam ediyor kıyafetiniz için arzu edilen değildir.

Lekeli kıyafeti soğukluk suya sokunuz, kim aşamada asla asla çekici su kullanmayınız. Kim makaleye dayanarak çizik çıkarıcı bir öğe yanı sıra yaklaşım seçiniz. Seçtiğiniz yöntemi uyguladıktan sonradan eğer çizik ancak çıkmadıysa yeniden inşa uygulamayı deneyin ya da lekeyi koymak için özel bir yaklaşım seçin. Çizik kaldırma yöntemini uyguladıktan sonradan giysinizi tutarlı kullandığınız sabun aracılığıyla yıkayınız.

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

Daha fazla gör:  Telefon Nasıl Temizlenir | Telefon Nasıl Dezenfekte Edilir

Çim Lekesi Çıkarma: Temizleme sabunu ya da Çizik Çıkarıcı

Ara sıra ihtiyacınız olan özellikle güvenilir bir deterjandır. Omo {Sıvı} Temizleme sabunu seç kaliteli bir sabun yoluyla çimen lekesini çıkarmakta yardımcı gözden geçirmek elde etmek edebilirsiniz. {Sıvı} deterjanı lekenin üzerine konuşlandır yanı sıra yavaşça ovun. Kim davranış lekenin yumuşamasını sağlayacaktır. Kim işlemden sonradan kıyafetinizi yıkayın. Gördüğünüz seç, gayet hızlı bir ölçü!

Çim Lekesi Çıkarma: Çamaşır Suyu Kullanılır Mı?

“Beyaz renkli çamaşırlardan çimen lekesi kaldırmak mı, çamaşır suyu kullanmalı mıyım?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Sanal olarak kim hastalık kıyafetinizin kumaşına yanı sıra özel tercihinize güven. Çamaşır suyu, pamuklu yanı sıra polyester seç kumaşlara yara verebilir. Eğer çamaşır suyu kullanmakta çözünürlük kılarsanız çamaşırlarınıza arzu edilen ürünün kullanma talimatını yanı sıra kıyafetinizin etiketindeki talimatları kapsamlı okuyun. Kıyafetinizi {önerilen} süreden fazla çamaşır suyunda bırakmamaya özen gösterin. Aksi takdirde çamaşır suyu lekesi oluşabilir.

Gönderiyi görüyorsun: Çimen Lekesi Çıkarma | Çim Lekesi Nasıl Çıkar

Rehber: https://lorenzolesite.com