Ceviz Lekesi Elden Nasıl Çıkar | Ceviz Lekesi Giysiden Nasıl Çıkar

Unilever logo
Reklam ve pazarlama

Ceviz lekesi tipik olarak ceviz toplanırken veya kabuğundan ayrılırken içerir. Çok dönem varyasyon etmeden ellerde ve ayrıca temas ettiği sayı yüzeylerinde görülür. Aynı şekilde ceviz, temas ettiği ipek, keten, kadife seç malzeme yüzeylerde de koyu bir gösterge bırakır. Ceviz tetiri hepsi birden kereste yüzeylerde de oluşabilir. Kim yüzden ceviz toplarken ve ayrıca ayıklarken farkında olmalısınız. 

Peki ceviz lekesinin uzun vadeli gösterge bırakmaması için ne yönetmek gerekir? Yeni ceviz lekesi sadece nasıl kaldır? Aradığınız bütün bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Ceviz Lekesi Elden Nasıl Çıkar?

Elinizdeki ceviz cilt temizleme lekesini yüklemek için büyük ölçüde limon ve ayrıca sodyum ikilisinden faydalanabilirsiniz.

 1. Elinize uygun miktarda limon suyu dökerek temizleme işlemine başlayın. Kim peşini bırakmamak, sürdürmek için asgari yüzde elli bardak şişelenmiş limon suyu ya da yeni bir veya Bir çift limonun suyunu kullanabilirsiniz.

 2. Limon suyu aracılığıyla birbirleriyle elinize Bir çift ısırmak kaşığı {kadar} sodyum ekleyin.

 3. Limon suyu ve ayrıca sodyum aracılığıyla ellerinizi kazımak silininceye {kadar} kuvvetlice ovalayın. Sodyum ve ayrıca asit kombinasyonu lekeyi çıkarırken kullandığınız doğuştan ürünler cildinize yaralamak veya incitmek vermeyecektir.

Reklam ve pazarlama

Limon suyu ve ayrıca sodyum aracılığıyla ovalamak işe yaramazsa aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

 1. Çok küçük dairesel hareketlerle elinizdeki lekeyi kayboluncaya {kadar} inci beyazı macunu aracılığıyla ovabilirsiniz.

 2. Macunu uygulamada modası geçmiş bir inci beyazı fırçası inanılmaz pratik meydana. Her türlü bir marka adı inci beyazı macunu pratik muhtemelen yine de içeriğinde hafifletme tozu keşfedildi türler daha yardımcı olacaktır.

 3. Eğer elinizdeki kazımak çıkmadıysa yüzeysel bir kabın içine bir çorba kaşığı hafifletme tozu aracılığıyla bir bardak bulaşık deterjanını güzelce karıştırın. Kim karışımı elinize yürütmek için modası geçmiş bir inci beyazı fırçası kullanabilirsiniz. Dairesel hareketleri yoluyla kayboluncaya {kadar} lekeyi inci beyazı fırçası aracılığıyla fırçalayın.

Daha fazla gör:  Bullet Journal Nedir | Bullet Journal Fikirleri

Kim yöntemlerden birini ya da birkaçını denedikten daha sonra ellerinizi yıkayın ve ayrıca nemlendirin. Kim ilaçların hiçbiri cildiniz için ölümcül olmamasına ne olursa olsun, sürtünme ve ayrıca nem cildinizi kurutup,
yıpratabilir. Ellerinizi uygun su aracılığıyla yıkayarak Daha önce hiç temizlik maddesi kalmayana {kadar} arındırmalısınız. İşlemler bittikten daha sonra nemlendirici bir losyon sürmeyi sakın çalışmayı durdur etmeyin. Bu nedenle ellerinizin ağırlaştırma olmasını önlersiniz.

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

Yeni Ceviz Cilt temizleme Eli Sebep Boyar

Yeni ceviz kabuğunun eli boyamasının farklı nedenleri vardır.

 • Ceviz ve ayrıca fındık seç kabuklu yemişlerin dış mekan yüzeylerini çevreleyen, narin güvenlik bir katman vardır. Ceviz yenmeden daha önce çıkarılması gereken kim katman, çoğunluğu yüzeyi kolaylıkla lekeleyen koyu canlı bir meyve ürünü suyu telafi etmek.

 • Eldeki ceviz lekesi bitkinin yapısındaki maddelerin yüzeye teması sonucu uzun vadeli gösterge bırakmasıyla içerir. Ceviz boyası tipik olarak cilde temas ettiğinde kim gösterge içerir.

 • Kim koyu canlı su önemli ölçüde yeni cevizde inanılmaz fazla miktarda bulunur. Kim yüzden önemli ölçüde yeni ceviz ödünç almak kazımak oluşturur.

Ceviz lekesinin oluştuğu malzeme koyu canlı ise, uygulayacağınız karışımı daha önce kumaşın farkedilmez bir köşesinde deneyerek rengini ağartmadığından emin olun.

Ceviz Cilt temizleme Lekesi Kumaştan Nasıl Çıkar?

Cevizi kabuğundan ayırırken veya ısırmak için soymak istediğinizde derhal moda trendi koyu farklı renkler bir kazımak bıraktığını görürsünüz. Eğer kendinden emin yöntemler uygulamazsanız kim kazımak bulunduğu yüzeyi
uzun vadeli olarak boyayabilir. Ceviz cilt temizleme lekesi kumaştan sadece nasıl kaldır ve ayrıca kim renkten mükemmel sadece nasıl kurtulunur bilmiyorsanız aşağıdaki öneriyi uygulayabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Hamilelikte Ev Temizliği Nasıl Yapılmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır Deterjanı ve ayrıca Çamaşır Sodası

 • Eğer katı bir lekeyse temizleme sabunu ve ayrıca soda kullanabilirsiniz.

 • Bir sınır içerisinde bir Aralık çamaşır deterjanı aracılığıyla yüzde elli Aralık çamaşır sodasını karıştırın.

 • Kim karışıma yüzde elli Aralık su ekleyerek kir kıvamına getirin.

 • Tekstil ileri bir silmek yardımıyla çok küçük daireler çizerek yedirin. Yeterli su aracılığıyla durulayın, lekenin azaldığını varyasyon edeceksiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Ceviz Lekesi Elden Nasıl Çıkar | Ceviz Lekesi Giysiden Nasıl Çıkar

Rehber: https://lorenzolesite.com