Beyazlar Kaç Derecede Yıkanır | Beyazlar Hangi Programda Yıkanır

Unilever logo
Pazarlama

Bakış alışverişçi yanı sıra tertemiz beyaz renkli çamaşırlar hepimizin hayali olduğu için bütün yönleriyle beyazlar sadece nasıl yıkanır keşfetmek isteriz. Günlük kayıt hayatta renklilerden daha genellikle yıkadığımız beyaz renkli giysilerimizin zamanla parlaklığını kaybettiğini, renginin solduğunu, grileştiğini ya da sarardığını yanı sıra bazı inatçı lekelerle başa çıkmakta zorlandığımızı ayrım ederiz. Kim durumlardan birini yaşıyor yanı sıra beyazlar sadece nasıl yıkanır sürpriz ediyorsanız düzgün yerdesiniz. Beyaz renkli çamaşır yıkamanın püf noktaları için yazımızı okumaya oyalanmak al.

Beyaz renkli Çamaşırlar Tam olarak nasıl Yıkanır?

Beyazlar bakımı en basit çamaşırlar olarak görülse de aslen günkü iyilik göz kamaştırıcı yanı sıra yıkama görünmesini tedarik için uyulması gereken farklı genel kılavuz vardır. Beyazları yıkamaya başlamadan geçmişte kullanma talimatlarını okumanız, tekstil yapısı yanı sıra hava kirliliği durumunu dikkate alınması gereken nokta almanız yararlı olacaktır. Çamaşır makinesinde yıkamayı düşündüğünüz çamaşırlar makinede yıkanmaya pozitif mu? Beyaz renkli çamaşırlar hangi programda yıkanır, çamaşırları beyazlatmak için karbonat kullanılır mı? Bütün bütün kim soruların cevaplarını yanı sıra daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Lekeli Beyaz renkli Çamaşırlara Yüz Rutin bakım

En sevdiğiniz beyaz renkli tişörtünüzde kırmızı şarap lekesi sahip olmak yanı sıra ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Muhtemelen de çocuklarınızın pantolonlarındaki arka bahçe yanı sıra kir lekelerinden sadece nasıl kurtulacağınızdan emin değilsiniz. İşte lekeli beyaz renkli çamaşır yıkamanın püf noktaları.

Pazarlama

 • Beyaz renkli kıyafetleriniz inatçı lekelere sahipse, çamaşır makinesine koymadan geçmişte başlangıç ​​aşaması çamaşır yıkama yönetmek önemlidir. Acımasız kazımak çıkarıcılar, sodyum, talk pudrası ya da tamamen kuru şampuan iyilik birkaç varlık arasından çeşitler yapabilirsiniz. Hijyenik yanı sıra verimli bir etkinlik için beyaz renkli çamaşırlar için geliştirilen Domestos {Sıvı} Çizik Çıkarıcı kullanmanızı öneririz.

 • Lekeli beyaz renkli giysileri yıkarken bildirmek etmeniz gereken bir çeşitli diğer husus da temizleme sabunu seçiminizdir. {Sıvı} deterjanlar, inatçı kirleri yüklemek için pozitif olamayabilir. Sonuç olarak, en azından savunmasız olmayan beyaz renkli çamaşırlarınızı yıkayacağınız dönem lekelere e karşı koyabilen kaliteli bir kir temizleme sabunu kullanmayı özlemek edebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Evin En Kirli Yerleri | Hijyenik Ev Nasıl Olur

Beyaz renkli Çamaşırlar Hangi Programda Yıkanır: Tekstil Türüne Bağlı olarak Beyaz renkli Çamaşır Temizliği

Beyaz renkli çamaşırlarınız 2 gruba ayrılabilir: savunmasız yanı sıra daha yaşamak kıyafetler. Beyaz renkli çamaşırlar hangi programda yıkanır sorusunun cevabını öğrenmenin aslen adımı, çamaşırları kim 2 gruba ayırmakla ilgilidir. Kırılgan çamaşırlar orta yün, pamuk, keten, fabrikasyon, kaşmir yanı sıra deri yapımı kuruluş alır. Daha yaşamak çamaşırlar orta ise ipek, polyester, akrilik iyilik kumaşlar kuruluş alır.

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

 • Acı beyaz renkli çamaşırları yıkarken, çamaşır makinesi sıcaklığını asgari 60°C’ye ayarlayın. Bu nedenle mikropların öleceğinden yanı sıra verimli bir temizlik sağlayacağınızdan emin olursunuz. 

 • Çamaşır makineniz suyla dolmaya başladığında, temizleme sabunu gözüne çoğunlukla su içine çözünmüş 2 kaşık karbonat ekleyin. Kim şiddetli suyu yumuşatmaya yanı sıra makinenin daha detaylı çalışmasını sağlamaya kullanışlı yer almak.

 • Gelelim savunmasız giysilerinize. Kırılgan çamaşırlar için en şaşırtıcı bir şekilde {önerilen} prosedür ödünç almak yıkamaktır. Yine de çamaşır makinesinde yıkamaya belirleme verirseniz, sıcaklığı 30-40°C olarak belirlemeyi unutmayın. Örneğin, yünlü giysileri bundan daha uzun bir sıcaklıkta yıkarsanız, keçeleşmeye yanı sıra tavsiye dönüşü olmayan bir hasara kaynak olabilirsiniz.

 • Kırılgan kıyafetler için özelleştirilmiş olarak güçlendirilmiş, {sıvı} bir temizleme sabunu kullanmakta teşvik sahip olmak. Bunun için Omo Likit Hijyen kullanmanızı yardım ederiz. Dilerseniz {sıvı} deterjanla başlangıç ​​aşaması servis da
  uygulayabilirsiniz. Beyazlar için özelleştirilmiş olarak geliştirilen Yumoş Extra Deneyimli Beyaz renkli Gözetim ise
  çamaşırlarınızdaki grileşmeyi engellemek için pozitif bir ölçü olacaktır.

 • Taze varyasyon bir çamaşır makineniz varsa, savunmasız beyaz renkli kıyafetlerinizi 30°C iyilik azaltılmış sıcaklıklarda, hem lifleri koruyan hem de mikroplardan kurtulmasını sağlayan buharlı çamaşır yıkama aracılığıyla daha düzgün temizleyebilirsiniz.

 • Akıllara durgunluk veren yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde lekeli beyaz renkli çamaşırlarla e karşı karşıyaysanız, çamaşır makinesinde yıkamadan geçmişte içi su toplam bir leğene bir sayı temizleme sabunu koyup çamaşırları bunun içine bekleterek lekelerin daha basit çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 • İpek, yün yanı sıra kaşmir giysilerin bakış alışverişçi bir görüntüsü vardır. Kim kumaşların üzerindeki lekeleri yüklemek için giysilerinizi, özelleştirilmiş olarak güçlendirilmiş bir yumuşatıcı koyacağınız su toplam leğene batırarak işe başlamalısınız. Bunun için Yumoş Extra kullanmanızı öneririz.

 • Kıyafetlerinizi bir yarım kol saati beklettikten yanı sıra kademeli olarak hareketlerle temizledikten bundan sonra çamaşır makinesinin en savunmasız programında serin su aracılığıyla yıkamalısınız.

 • Unutmayın, savunmasız çamaşırlarınızı asarak ya da yıkama bir havlunun üzerine koyarak kurutmayı özlemek etmelisiniz. Kurutucuya çıkarmak onlara bozulmak verecektir.

Daha fazla gör:  Dolaplardaki Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir | TemizSözlük

Beyaz renkli Çamaşır Yıkamanın Püf Noktaları

 • Beyaz renkli giysileri beyaz renkli tutmanın aslen adımı, pis çamaşırları tamamen ayırmaktır. Beyaz renkli giysilerin renklilerden farklı yıkanması, farklı renkler bulaşmasını yanı sıra kumaşın dönem içine solmasını önleyecektir.

 • Çamaşır makinesini çalıştırmadan geçmişte çok dikkatli işgal mantıklı yanı sıra cazip bir düşünce iyilik olay muhtemelen. Yine de kim size hijyenik bir özet vermez. Çamaşır makinesi sert yüklendiğinde, pis suyun akıp gitmesini engelleyecek yeteri {kadar} doldurulmamış banliyö bölgesi kalmaz yanı sıra kim da kirlerin beyaz renkli kıyafetlerin ileri kalmasına, nihayetinde parlaklığını kaybetmelerine ana sebep yer almak.

 • Beyaz renkli çamaşırların matlaşmasına ana sebep olabilecek sayı yağlarını yanı sıra kiri çıkarmaya kullanışlı olması için yıkadığınız tekstil türüne bağlı olarak, uygulanabilir olan en uzun sıcaklığı özlemek al. Lekelere ya da farklı renkler değişikliğine ilişkili olarak savunmasız ya da daha yoğun bir programda yıkayın.

 • Türünün tek örneği tekstil yanı sıra kazımak türler için türünün tek örneği kazımak eleme yöntemleri uygulamakta teşvik sahip olmak. Klorlu çamaşır suyu, beyazlatma konusunda işe yarayabilir; yine de çekici su yanı sıra sudaki demir birleştiğinde beyazları sarartabilir. Hava bazlı bir çamaşır suyu normalde daha uygun şekilde olup yün yanı sıra pamuk dışında bütün yıkanabilir kumaşlara başarılabilir.

 • Evinizdeki su şiddetli ise, mineralleri gideren bir su yumuşatma cihazı kullanmadıkça bembeyaz çamaşırlar ödünç almak edemeyebilirsiniz.

 • Beyazları yıkarken çamaşır yıkama döngüsünün çalkalama aşamasında, kumaşın gerilip çamaşırlara yaralamak veya incitmek vermemesi için yıkamadan geçmişte gömleklerinizin düğmelerini açın.

 • Beyaz renkli çamaşır yıkamanın püf noktaları deyince çamaşırları Güneş ışığında kurutmaktan bahsetmeden geçemeyiz. Güneş enerjisi ışığı, beyazlarınızın daha da beyazlaşmasına kullanışlı muhtemelen. Doğuştan kumaşlar, Güneş ışınlarının beyazlatıcı yanı sıra dezenfekte edici özelliklerinden yararlanabilir.

Daha fazla gör:  Kıyafetler Nasıl Yıkanır | Kıyafet Temizliği

Gönderiyi görüyorsun: Beyazlar Kaç Derecede Yıkanır | Beyazlar Hangi Programda Yıkanır

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com