Beyaz Mobilya Nasıl Temizlenir: Uzman İpuçları

Unilever logo

Evimizdeki kereste, seramik, fayans yanı sıra mermer seç yüzeyleri genel olarak genel olarak temizliyoruz, peki ya beyaz renkli ev mobilyaları sadece nasıl temizlenir? {Artık} vaktimizin çoğunu evlerimizde geçirdiğimiz düşünüldüğünde mobilyaların temizliği de sağlığımız açısından muazzam kullanışlılık taşıyor. Birçok dönem daire veya apartman dairesi temizliğinde bak ardı ettiğimiz mobilyaların temizliği sandığınızdan daha muazzam. Önemli ölçüde de görünür canlı veya beyaz renkli ev mobilyaları temizliği verimli moda yapılmalı.

Beyaz ev mobilyaları temizliği kesinlikle evdeki hijyeni teslim etmek açısından muazzam değildir. Beyaz ev mobilyaları neyle silinir sorusunun verimli cevabını öğrenerek mobilyalarınızın yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Yüksek süreli bir istihdam ömrü için beyaz renkli ev mobilyası sadece nasıl temizlenir, sararan beyaz renkli ev mobilyaları sadece nasıl temizlenir yanı sıra beyaz renkli lake {dolap} sadece nasıl temizlenir seç sorulara birbirleriyle çözüm arayalım. Sizler için derlediğimiz hareket hareket Manuel sayesinde beyaz renkli yanı sıra lake ev mobilyaları temizliği {artık} küçük olan oyuncağı.

Beyaz Mobilya Nasıl Temizlenir?

Daha önce daire veya apartman dairesi dekorasyonu yanı sıra mobilyalarda beyaz renkli gölge daha yaygın. Evinize parlaklık yanı sıra ferahlık katan beyaz renkli mobilyaların temizliği ise o {kadar} yerel açıcı olmayabiliyor. Yüksek vadede lekelenme, sararma seç sorunların önüne geçebilmek için rutin olarak temizlik aslen kısıtlama. Fakat hangi yöntemi kullanacağınız, mobilyanızın yapımında olarak kullanılmak için üretildi malzeme yanı sıra kereste türüne bağlı olarak düzeltme gösterecektir. O yüzden ortaya çıkmak temizleyicileri sulandırmadan belirlemek çizik üzerine uygulamaktan yanı sıra vahşi bezlerle silmekten kaçınmalısınız. Hiç kimse mobilyalarının aslen günkü ışıltısını kaybetmesini istemez. Bütün ev mobilyası içine en narin davranılması gerekenler, beyaz renkli yanı sıra lake mobilyalardır. Kim da doğuştan olarak beyaz renkli ev mobilyaları neyle silinir sorusunu akla getirir. Beyaz ev mobilyaları temizliği için aşağıdaki adımları uygulamanız uygun.

 1. İşe mobilyanızın tozunu alarak başlayın.

  Tozlanma başına Çeşitlilik mobilyada yaygındır yanı sıra beyaz renkli kereste da bir muafiyet değildir. Büyük olasılıkla de garip ayrım, görünür rengin kiri daha da belli etmesidir. Her şey hesaba katılırsa temizlikte olduğu seç beyaz renkli ev mobilyaları temizliği için aslen hareket tozların alınmasıdır. Beyaz kereste mobilyalardaki kir birikintilerini temizlemek için bir süngeri ya da aşındırıcı olmayan bir bezi usulca nemlendirin, ardından mobilyayı narin, dik hareketlerle hassas bir şekilde silin. Daha ziyade, {artık} birkaç elektrikli süpürgede bulundu silmek eklentileri, kereste mobilyalardaki tozu gerçekçi bir moda temizlemenizi sağlar. Evdeki tozdan kurtulmanın verimli yollarını bilmek istersen kim yazımız doğru size bağlı olarak.

  Mobilyalarınızı tozsuz ziyaret etmek için tipik olarak kim standart prosedürü Bir çift haftada bir ya da en azından haftada bir yapmanız önerilir.

 2. Lekelere odaklanın.

  İnatçı lekelerle uğraşıyorsanız, Cif Serpin Ultra Hijyen seç verimli bir temizlik ürününü kullanabilirsiniz. Her türlü bir temizlik ürününü kullanmadan önca mobilyanızın tespit edilemez bir yerinde denemeniz yararlı olacaktır. Çabuk deforme olabilen, kırılgan malzemelerden tasarlanmış mobilyalara sahipseniz kullandığınız ürünü su aracılığıyla karıştırabilirsiniz.

  Beyaz ev mobilyaları temizliği yapılırken lekelere olabildiğince anında tedavi etmek önemlidir. Ne {kadar} antik tedavi, o {kadar} verimli bir gözden geçirmek demektir.

 3. Etkili bir şekilde ekipmanı kullanın.

  Beyaz ev mobilyaları temizliği yönteminiz {kadar} beyaz renkli ev mobilyaları neyle silinir sorusuna verdiğiniz çözüm da inanılmaz şekilde önemlidir. Narin, usta bir bez kullanmanız ev mobilyaları yüzeylerine yara vermemenizi sağlar. Lekesiz bir ortaya çıkmak temizlenecekse, daha narin içerikli bir temizleyici kullanmanız da mobilyanızı on yıl kullanabilmenizi sağlar. Vim Arap Sabunu Serpin veya Vim Beyaz Temizleme sabunu Likit Ortaya çıkmak Temizleyici, doğuştan malzemelerden aldığı güçle ev mobilyaları temizliğinde gerçekten istiyorum edebileceğiniz ürünlerdendir.

 4. Çamaşırhane bezle mobilyanın üzerinden geçin yanı sıra gerekirse işlemi bir kez daha al.

  Temizlik işlemini bitirdikten daha sonra durulanmış, çamaşırhane bir bezle yüzeyi geri yükleme temizleyin. Sabun kalıntılarını temizledikten daha sonra inatçı lekelerin izini kaybettirmediğini düşünüyorsanız işlemi bir kez daha al. İstediğiniz beyazlığa ulaşana {kadar} temizliğe benzer sıralamayla ısrar edebilirsiniz.

 5. Mobilyanızı kurulayın.

  Lekeler yanı sıra kirler temizlendikten daha sonra, kalıyorum nemi ovmak için kurumak bir bez ya da kayıt kumaş kullanın. Islak bırakılan mobilyalarda küf oluşumu görülebilir.

  Beyaz kereste mobilyalarınızdaki küf birikintilerini sirke içerikli bir deterjanla temizleyebilirsiniz. Ilık su aracılığıyla karıştıracağınız Cif Serpin Doğanın Gücü Duş odası’yu mobilyanızın küflü bölgelerine püskürtmeniz yanı sıra bir zaman dilimi beklemeniz uygun.

 6. Mobilyanızı parlatın.

  Beyaz ev mobilyaları temizliği tamamlanmadan, toparla dokunuşu mobilyanızı parlatarak yapın. Kereste parlatıcı yanı sıra temizleyici spreyler mobilyanızın daha zamanın gerisinde tozlanmasını yanı sıra parlamasını sağlar.

  Önemli ölçüde sudan kaynaklanan lekelere e karşı mobilyalarınızı koruyan parlatıcı ürünler evinizin modası geçmiş ışıltısını kazanmasını sağlamaya kullanışlı yer almak. Güvenlik ürünler yoluyla ev mobilyası ileri başparmak izi, kir, nem yanı sıra su lekeleri oluşmasını engelleyebilirsiniz. Aynı şekilde mobilyanızın en muazzam düşmanı su lekelerinin sebep olduğu matlaşma yanı sıra kabarmaların da önüne geçebilirsiniz. Böylelikle beyaz renkli kereste madde, özelleştirilmiş dokusunu kaybetmeden aslen günkü halini korur. Sonuçta, geçmiş temizliklerinizde temizleme sabunu, çamaşır suyu veya alkollü ürünlerle temizlik yaparak doğuştan cilaya yara vermiş olabilirsiniz. Kereste parlatıcılar yanı sıra ev mobilyaları cilaları, zedelenen doğuştan cilanın onarılmasını yanı sıra güçlendirilmesini de sağlar. Dolayısıyla mobilyalarınızın istihdam ömrünü uzatmanız başarılabilir.

 7. Çamaşırhane bir bezle üzerinden geçin

  Durulanmış, çamaşırhane bir bezle bir kırışık daha üzerinden geçin.

 8. Mobilyanın kurumasını bekleyin

  Mobilya yüzeyi doğru kuruyana {kadar} üzerine oturmayın.

Başına mobilyada olarak kullanılmak için üretildi malzeme türü farklıdır. Yapay deri yapımı seç yüzeylerde derinlemesine temizlik daha kolaydır. Kadife seç kırılgan malzeme türlerinde temizlik yaparken temizleme sabunu oranını simge durumuna küçült, daha yumuşak bir moda ovmak adım muhtemelen.

Daha fazla gör:  Elde Bulaşık Yıkama | Bulaşık Nasıl Yıkanır

Sararan Beyaz Lake Mobilya Nasıl Beyazlatılır?

Sararan beyaz renkli lake ev mobilyaları sadece nasıl beyazlatılır sorusunun yanıtı için az geçmişte küf için önerdiğimiz karışımı kullanabilirsiniz. Lokma buharı yanı sıra çiğnemek yağı kaynaklı sararan {dolap} kapakları için verimli bir çeşitli diğer teknik için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 1. Bulaşık makinesi tabletini ılık suda eritin.

  Beyaz lake {dolap} temizliği için bir tabak içine bir ek bulaşık makinesi deterjanını eritin. Kim teknik çiğnemek yaparken yağlanan mutfak alanı {dolap} kapakları yanı sıra yağlı ellerle dokunabileceğiniz mutfak alanı dolapları için inanılmaz şekilde kullanışlıdır.

  Kim devam ediyor için inci beyazı macunu veya cam temizleyicisi kullanabilirsiniz. Son derece önemli ortaya çıkmak temizleyiciler de verimli bir gözden geçirmek ödünç almak etmenizi sağlayacaktır.

 2. Mikrofiber bezi yaptığınız karışımla ıslatın yanı sıra mobilyalarınızı silin.

  Islattığınız bezi titizlikle sıkarak kullanın. Sararan bölgelerin kolaylıkla beyazladığını göreceksiniz.

 3. Mobilyanızı çamaşırhane bir bez yardımıyla kurulayın.

  Sildiğiniz mobilyaların ıslak kalmamasına özen gösterin. Dilerseniz kurulama işleminden geçmişte su aracılığıyla ıslattığınız bir bez yardımıyla temizleme sabunu kalıntılarını temizleyebilir, daha göz kamaştırıcı bir gözden geçirmek ödünç almak edebilirsiniz.

Ev mobilyası sadece nasıl silinir sorusunun cevabı mobilyanızın yapımında olarak kullanılmak için üretildi malzeme yanı sıra kereste türüne bağlı olarak düzeltme gösterecektir. O yüzden ortaya çıkmak temizleyicileri sulandırmadan belirlemek çizik üzerine yürütmek, vahşi yanı sıra pürüzlü bezlerle ovmak önemli ölçüde malzeme yüzeyli mobilyalarınızı yıpratabilir. Bu nedenle ev mobilyaları temizliğinde narin davranmakta ödül sahip olmak.

Malzeme Yüzeyli Beyaz Ev mobilyası Nasıl Temizlenir?

Sessiz koltuklarımızda geçirdiğimiz vakti düşündüğümüzde, beyaz renkli mobilyalarımızdaki malzeme yüzeylerin temizliğinin sağlığımız açısından önemini daha anlayabiliriz. Başına mobilyada olarak kullanılmak için üretildi malzeme türü farklıdır. Yapay deri yapımı seç yüzeylerde derinlemesine temizlik daha kolaydır. Kadife seç kırılgan malzeme türlerinde temizlik yaparken temizleme sabunu oranını simge durumuna küçült yanı sıra daha yumuşak bir moda ovmak adım muhtemelen. Eğer inatçı lekeler işaret etmek konusuysa, lekeyi yaymak riskinizi simge durumuna küçült için temizleme girişiminde bulunmadan geçmişte kumaşı süpürmeyi deneyin. Aynı şekilde, kullanacağınız yöntemi tutarlı geçmişte göze çarpmayan sonunda tarama etmeyi unutmayın. Sandalye, koltuk seç malzeme yüzeyli beyaz renkli ev mobilyaları temizliği için şu püf noktaları deneyebilirsiniz:

Daha fazla gör:  Tuvalete Düşen Telefon Temizliği | Telefon Temizliği
 1. Temizliğe süpürerek başlayın.

  Ovmak işlemine başlamadan geçmişte bütün kumaşı elektrikli süpürgeyle temizleyin.

 2. Lekeye yanı sıra kumaşa pozitif temizlik ürününü seçin.

  Beyaz mobilyanızın malzeme türüne pozitif temizlik ürününü seçin. Ürünün istihdam talimatlarını inceleyerek temizlik ürününün kullanılabileceği yüzeyleri öğrenin.

 3. Temizlik ürünlerini sulandırarak kullanın.

  Kırılgan malzeme türlerinde; bulaşık deterjanı, kilim yanı sıra ortaya çıkmak temizleyici, çamaşır deterjanı seç temizlik ürünlerini sulandırarak kullanabilirsiniz.

 4. Mikrofiber bez kullanın.

  Suyu yanı sıra kiri vakum özelliği uzun olan narin bir mikrofiber bez kullanın. Mobilyaya veya kumaşa yara vermeyin.

 5. Kumaşı hangi yöne verimli sildiğinize tavsiye al.

  Kumaşınızın tüyleri hangi yönde ise lekeleri o doğrultuda silin. Narin hareketlerle temizleyin.

 6. İnatçı lekeleri başarısız etmeyin.

  İnatçı lekeler için birdenbire harekete geçin yanı sıra kumaşın türüne özelleştirilmiş deterjanlar kullanabileceğinizi unutmayın.

 7. Çamaşırhane bir bezle üzerinden geçin.

  Durulanmış, çamaşırhane bir bezle bir kırışık daha kumaşın üzerinden geçin. Sabun kalıntılarının yaratabileceği olası zararları engelleyin.

 8. Mobilyanın kurumasını bekleyin.

  Mobilya yüzeyi doğru kuruyana {kadar} üzerine oturmayın. Mümkünse kurumasını artırmak için bezle titizlikle kurulayın.

 9. Odayı havalandırın.

  Bütün işlemleri yaparken yanı sıra mobilyayı kuruturken odayı titizlikle havalandırdığınızdan emin olun.

Bütün adımları izleyip beyaz renkli ev mobilyaları temizliğinizi tamamladıktan daha sonra seri derinlemesine temizliğe gelebilir. Sandalye temizliği yanı sıra kereste mutfak alanı dolaplarının temizliği yaklaşık daha iyi Beceriler edinerek beyaz renkli eşyalarınızı yanı sıra mobilyalarınızı aslen günkü seç oda edebilir, temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Beyaz Mobilya Nasıl Temizlenir: Uzman İpuçları

Genel bakış: https://lorenzolesite.com